25.3.2023 | Svátek má Marián


Diskuse k článku

VOLBY: Nerudová versus Pavel – hlavně si nikoho nerozhněvat!

Duel Danuše Nerudové a Petra Pavla na Primě se nevyznačoval žádnou nudou, o které někteří komentátoři píší. Spíše byl opatrným našlapováním mezi vejci – nikoho zbytečně nedráždit.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Vávra 13.1.2023 22:00

Babišův pisálek Bartoň bude volit Nerudovou! ;-D Tomu mám věřit? Znamená to jediné: Babiš si přeje Nerudovou do2. kola a pisálci mají pokyn na tom pracovat.

Ty debaty jsou přežitek a nuda sama, jak tam deklamují, co je PR týmy naučily. Včera na NOVÉ večer už to bylo přece jen trochu jiné. Burešovi brzo spadla jeho beránčí kůže, co poslední dobou nosil a hnojomety obsluhovali jiní a byl to starý známý kňučící a svůj kolovrátek polopravd a lží roztáčející Makak, co všude byl, všechny zná a od všeho má klíče a dokonce ví líp než Pavel, jak to chodí v NATO. Krizový manažer, co krize umí perfektně zařídit, ale neumí je státnicky řešit - ten covid se mu nesmí zapomenout, co za šaškárnu a jájínkovství tam předváděl a co chaosu způsobil. Nerudová mu nakládala v ekonomických otázkách a Pavel v bezpečnostních a působil tam jak zmatený mimoň. Bylo dobře, že nebyl vládní kandidát, takže Bureš neměl cíl, na který by svůj hnůj kydal. Koblihám to stejně mozek neosvítí, ale snad bude dost těch, co nezvolí tohle nekulturní hovado, co nemá k českému národu vůbec žádný vztah.