26.1.2021 | Svátek má Zora


Diskuse k článku

SPORT: Nechte Ester závodit…

Vím, že toho moc nevím. Poněkud upravená fráze výroku filozofa Sokrata mě napadla v souvislosti se zveřejněním výsledků jednání Výkonného výboru Svazu lyžařů České republiky ohledně reprezentační budoucnosti aktuálně největší osobnosti českého sportu Ester Ledecké.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Holíček 10.9.2018 7:39

Omyl zaujaté autorky.

Rodina investovala - podle svého tvrzení - 12 mega, autorce však nějak uniká že tahle rodina (která má nepochybně úžasný potenciál) tolik investovala od počátku sportovní kariéry dcerky. Těch pět melounů nabízí svaz jen pro tento rok!

Jinými slovy: Proč se do toho plete, když neví vo co go?

J. Schwarz 10.9.2018 8:36

Re: Omyl zaujaté autorky.

Ester ani její rodina už peníze "svazu" nepotřebuje, co potřebuje je povolení závodit za čr. Když peníze potřebovala, nedostala ani korunu. A existuje víc příkladů, kdy se sportovci rozhádali s oficiálními trenéry a činovníky a za vlastní peníze teprve dosáhli významných úspěchů. "Podpora sportu" na český způsob spíš sportovcům škodí, příslušní úředníci byli nejspíš na školení v Palermu...

J. Holíček 10.9.2018 9:54

Re: Omyl zaujaté autorky.

No, je tam ještě jeden prvek nebo činitel (jak budete chtít :-)), a tím je ta agentura, která Ledeckou zastupuje. Že by na ní taky neparazitovala se říct asi těžko.

J. Lepka 10.9.2018 9:56

Re: Omyl zaujaté autorky.

Aletovíčžejo. To bafuňáři ze svazu to dělají grátis a jen z radosti pomáhat sportu a dětem, co.

J. Lepka 10.9.2018 9:54

Re: Omyl zaujaté autorky.

Typický příspěvek typického českého závistivce, vidí jen těch "pět melounů". Ve své omezenosti už není schopen přijmout, že to není jen její honorář, ale celého týmu, protože profesionální sport nedělají amatéři z Horní Dolní, jako okresní fotbalovou parodii. Představa, že jen špičkový materiál, který takový sportovec potřebuje, stojí raketu, je mimo okruh jeho chápání, o dalších nákladech nemluvě. Tohle jsou důsledky bolševizace a kolektivizace.

J. Holíček 10.9.2018 10:47

Re: Omyl zaujaté autorky.

Pro závistivce každý závistivec.

P. Lenc 10.9.2018 11:36

Re: Omyl zaujaté autorky.

Holíčku o vás se opravdu nedá nic jiného napsat.