18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Země na rozcestí

Bylo jen otázkou, kdy se to celé vylije na veřejnost, a to, že se to stalo zrovna na výročí 17. listopadu, je tak spíše náhoda. Ovšem „náhoda vzniká v průsečíku nutných dějů“, jak praví jedna z teorií.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Moravcová 20.11.2014 14:28

Zase skvělý pan Vlk.

můžu to podepsat. A pro ty diskutující, kteří si myslí, že pan Vlk fandí Zemanovi, nefandí.  kem , mu vadí pokrytectví, manipulace, mediální nátlak a uřvanost jedné pražské partičky, když není po jejím.  Proč si ti s Halíkovskými svatozářemi  neudělali demonstraci jindy, než 17.listopadu?  Protože jiný den by jim skoro  nikdo nepřišel.

P. Papež 20.11.2014 14:50

Re: Zase skvělý pan Vlk.

Svatá prostoto. Myslel jsem si, že lidé nejsou tak blbí, aby nepřemýšleli a podléhali jen kecům přiblblíků. Podobné výkřiky jako soudružka Moravcová používalo už Rudé právo.

M. Moravcová 20.11.2014 18:07

Re: Zase skvělý pan Vlk.

Běžte do háje i s Rudým právem a soudruhováním. To Vám se po nich stýská a neunesete jiný názor než ten svůj.

P. Papež 20.11.2014 21:24

Re: Zase skvělý pan Vlk.

Souhlasím s vaším příspěvkem, že se vám zřejmě stýská po kecech z Rudého práva a že neunesete jiný názor, než ten svůj.

Vy totiž o jiném názoru nejste ani ochotna diskutovat.

M. Moravcová 20.11.2014 21:30

Re: Zase skvělý pan Vlk.

Vy jste nadnesl nějaký názor? Kde? Zatím prezentujete jen znalosti Rudého práva, lidem nadáváte do soudruhů. Máte to pod kůží, to soudruhování. Názory nikde.

P. Papež 21.11.2014 23:14

Re: Zase skvělý pan Vlk.

Rudá hlupačko.

M. Prokop 20.11.2014 14:56

Re: Zase skvělý pan Vlk.

Ten základní problém je, že jedné straně vadí jen pokrytectví, manipulace, mediální nátlak a uřvanost jedné pražské partičky, druhé straně jen pokrytectví, manipulace, mediální nátlak a uřvanost Zemana.

Zapomíná se na vydírání ekoalarmisty, na Babiše, na omezování svobody z Brusele, na snahy Ruska začlenit nás znovu mezi své provincie ......

J. Mannheim 20.11.2014 14:26

u pana Vlka

bych to viděl na těžký záchvat putinofilie, což je v podstatě průvodní jev sžírající nenávisti k pravdoláskařům

P. Maleček 20.11.2014 14:08

Vlk vycenil zuby a odhodil beránčí roucho

Jasně ve svém textu říká - Zeman má moc a ta lůza dole ho smí jen obdivovat. Prostě klasický komouš, kterým Vlk přes všemožné kecy ve skutečnosti je. Jeho trauma z dětství, kdy jeho otce, dle něj hodného komunistu zlikvidoval ti zlí komouši, ho již zcela ovládá.

V hrůze z opakování obdobného je Vlk přesvědčen, že moci se nemá vzpouzet a když už někdo funkci má, tak se nesmí kritizovat a musí se mu klanět. I kdyby se ta moc chovala jak dobytek, že pane Vlku.

V. Braun 20.11.2014 13:44

Vlku, drž už pussynku

No nic, jen mi to nedalo abych nepoužil prafrázi na krásné heslo z Albertova, "Zemane, drž už pussynku", které jsem tedy viděl jen v televizi. Líbilo se mi skoro stejně jako "Miloše do koše", což si účastníci vypůjčili od předchůdců před 25 lety, jen tehdy to tedy nebyl Miloš ale Milouš, nicméně odteď i pan Zeman pro mne už bude Milouš - ostatně nedávný  rozhovor Molouše Jakeše vyznačoval velké Zemanovské znaky.

P. Krasny 20.11.2014 13:10

Nojo, Vlku, tak jsi ho volil

ale kvůli tomu nemusíš takhle blbě a dlouze plácat.

Pan Vlk totiž trpí neléčitelným, spisovatelským průjmem a dává tomu průchod způsobem, který se u slohových prací na středních školách obvykle komentuje co "trapný pokus o vtipnost."

V. Vlk 20.11.2014 18:49

Re: Nojo, Vlku, tak jsi ho volil

Nevolil. Ale pokud umíte napsat něco lepšího pane, rád vám to každý otiskne. Jen do toho!

J. Růžička 20.11.2014 12:53

žvanivý slimejš na Hradě

Skrz naskrz propitý mozek mstivého staříka s vetchým zdravím, jehož prezidentskou kampaň finacoval ruský Lukoil, plodí již pouhé senilní fantazmagorie. Žádná pražská kavárna ani sluničkoví lidé, pane Vlku starší. Lidé jsou nasraní, že čeští politici jsou loutkami na niti, řízenými estébáckými a kágébáckými loutkovodiči.

V. Mlich 20.11.2014 13:16

Jo, a proto volí Babiše

Aby StB nedělala jen loutkovodiče.

K. Vyšata 20.11.2014 15:55

Re: žvanivý slimejš na Hradě

Tak utřít pusinku, novou plenku a k obědu miláčku. Maminka

J. Farda 20.11.2014 12:53

PaneVlku,

tak teprvá tejkon jsem po přečtení Vaší filipiky proti havloidním intošům pochopil, že ti Albertovští študáci byli perfidně zneužiti (říkají že Amíky) zrovna tak, jako ti na Národní 17. listopadu ´89 (říkali komunisté), jako ti v 23.-25.února ´48 v Nerudovce (říkali komunisté), jako ti od 28. října do 15. listopadu ´39 mezi Jindřišskou a Václavákem (říkali kolaboranti). A že se v konání našeho pana presidenta také dostavuje naděje na kýženou (říkal od 17. dubna ´69 Husák) normalizaci. Nu, vážil jsem si Vás, i když ne vždy nesouhlasil, ale každá pohádka má svůj konec. Škoda!

S. Netzer 20.11.2014 13:09

Re: PaneVlku,

Někomu to trvá déle, než se mu otevřou oči.

J. Farda 20.11.2014 13:21

Re: PaneVlku,

Mo/mentální zaostalost jestiť toho příčinou ......

V. Vlk 20.11.2014 15:17

Re: PaneVlku,

Vážený pane, jen doporučuji se trochu zklidnit-je to divoké téma- a pak přečíst znovu. O zneužitých študácích tam není ani slovo. O pitomých ano, ale bohužel, s rozšiřujícím se počtem vysokých škol a dle genetiky jen určitým,celkem pevně daným počtem tech, co jsou schopni pochopit vysokoškolské studim, počet hloupých studentů -nikdy nepracujících , a nemínících do smrti nikdy pracovat, stoupá. Vážit si mne nemusíte, ale hodnotit nevyřčené a srovnávat nesrovnatelné není fér.

S. Netzer 20.11.2014 16:51

Re: PaneVlku,

O pitomých, práce se štítících studentech a pseudointelektuálech, kteří se táhnou Vaší "tvorbou" jako červená niť.

K. Vyšata 20.11.2014 12:43

Zeman by měl spojovat, ale nedovedu si představit

že bych mohl někdy souznit s takovou skupinou, rádoby intelektuálů, mediálních presstitutů a pokrytecké umělecké skupiny parazitů. Vynechal jsem studenty, protože jsou snadno zneužitelní a rádi se zúčastní každého rozruchu. Nebyl jsem jiný. Co já můžu mít společného a co by mě mělo s takovou částí občanů spojovat? Jejich pohrdání lidmi? Jejich nenávistních výpadů proti našemu prezidentovi? Jejich pokryteckou demokracii jednoho názoru? Jejich poplatnosti a poklonkování mocným? Jejich potřebě mít modlu nad kterou by vzdychali? Jejich snaze manipulovat národem? Celý život jsem pracoval a budu pracovat, nevysával jsem jiné a hlavně jimi neopovrhoval. Spojit nespojitelné se nedá i kdyby byl Zeman svatý.

L. Kubeš 20.11.2014 12:32

Kdo nesnáší toho ožralu na hradě

vůbec nemusí být pravdoláskař, autor zase nálepkuje jako kdysi Rudé právo. Hloupé a trapné!

H. Balzám 20.11.2014 12:30

cenzura

To jsem teda nečekal, že na tomto místě funguje taky cenzura. Dovolil jsem si napsat panu vlkovi, že je to slovo, co má jeho idol tak rád a mám šlus.

J. Urban 20.11.2014 11:46

Lid vyhrál, pane Vlku, proto sedí na Hradě

MZ a ne KS. Mnoha lidem se pochopitelně z toho chce blejt. A lid bude vyhrávat dál, to vás mohu ubezpečit, a ti rádoby intelektuálové už si neškrtnou. O to už se někdo postará, prostě to zařídí. Čekají vás už jen a jen světlé zítřky, vašich 55 procent se možná už brzo rozroste na 99,99 procent, jak jsme již dříve byli uvyklí.

V. Skalová 20.11.2014 11:28

Potvrzeni slov pana Vlka máme nejen od McCaina

V USA jsou kupodivu i féroví politici, jen se moc nedostanou do neokony ovládaných médií, tak jako u nás, a tak nemají moc šanci dostat se do vedení státu. Mám na mysli konzervativce Rona Paula, který před několika dny napsal na web Ron Paul Institute varovný slova o článku Carla Gershmana, šéfa nechvalně známé vládní-nevládní instituce NED ve Wahington Post, ze kterého vyjímám:

Prezident NED Carl Gershman perfektně ztělesňuje fakt, že je špatný nápad, aby si Spojené státy držely nezodpovědnou organizaci pro subverzi a destabilizaci v rámci stabilní zahraniční politiky. Třebaže NED během dekád utratila mnoho miliónů dolarů amerických daňových poplatníků na změny režimů v zahraničí, nikdy nedošle ke změně v NED. Gershman, bývalý trockista, je doživotním prezidentem této organizace. Svrhává vlády v zámoří, ale nikdy do jakékoliv funkce nebyl zvolen.

S trvale překypujícími financemi a stále na pozoru vůči možnosti změny režimu, je faktem, že pokud někde spočine zrak Carla Gershmana, budou určitě následovat potíže.

Proto by se měla mít Česká republika na pozoru.

V. Skalová 20.11.2014 11:30

Re: Potvrzeni slov pana Vlka máme nejen od McCaina

Včera totiž Gershman vyjádřil v novinách Washington Post poplach ohledně českého prezidenta Miloše Zemana. Ve článku s názvem „Vzdávají se Češi morální odpovědnosti?“ Gershman varoval, že český prezident se „drasticky odchýlil“ od dědictví zesnulého Václava Havla. Havel, pro Ameriku svatý Havel, byl ve svém neutuchajícím zaměření se na kolektivismus a lidská práva, ve výrazném kontrastu s dnešní Nemesis, bývalému prezidentu a předsedovi vlády Klausovi, který hájil osobní svobodu a postkomunistickou státní suverenitu.

Jaký to hrozný zločin spáchal prezident Zeman, že na sebe přivolal hněv Carla Gershmana? Na zářijovém summitu NATO měl kuráž diskutovat s neoconským švédským ministrem zahraničí Carl Bildtem o jeho nařčení, že Rusko uskutečnilo invazi na Ukrajinu.

Zeman měl i tu drzost, že osočil amerického chráněnce a protiputinovského oligarchu Chodorkovského a zalitoval, že více kriminálních oligarchů v Rusku ještě nebylo uvězněno. Člověk by řekl, že by tím mohl naopak zabodovat u americké vlády, která právě poučovala maďarského předsedu vlády o účelnosti Riot act vůči korupci, ale ovšem pokud je to oligarcha oddaný Západu, pak USA na něj koukají slepým okem.

V. Skalová 20.11.2014 11:32

Re: Potvrzeni slov pana Vlka máme nejen od McCaina

To všechno bylo špatné, ale to, co doopravdy rozčílilo Gershmana bylo to, že český prezident nedávno potvrdil v Číně, že jeho země je připravena na rozšíření obchodních styků s Pekingem a nebude klást „lidská práva“ jako předběžnou podmínku pro obchodní vztahy. Gershman přímo funěl vzteky nad pražskou politikou „smiřování se s Putinem a položením ekonomických vztahů nad „lidská práva“.

Ale ani toto nebylo to nejhorší. Car Gershman dostal málem mrtvičný zásah nad rozhodnutím českého ministra zahraničí, že Česko přestane financovat operace na svržení režimů na Kubě, Bělorusku a v Číně prostřednictvím programu „TRANS“. Tento program byl až do minulého měsíce částí vládou poskytované podpory Sorosovým publikacím Transitions Online, které úzce sledují cíle americké zahraniční politiky.

Gershman napadl náměstka ministra zahraničí Petra Druláka za odmítnutí toho, co Drulák nazval „falešným universalismem“, který se snaží vnutit ostatním představu „ideální společnosti“. Rozčílil se nad Drulákovým odepsáním Havlova kultu jako „balíku idejí amerických neo-konzervativců“ (právě Gershmann je Havlovým zbožňovatelem).

Pravda bolí a Gershman je zřejmě znepokojen Českou republikou. Když je ovšem Gershman znepokojen, obvykle následuje destabilizace a brzy to vede k plnému záměru na změnu režimu.

V. Skalová 20.11.2014 11:33

Re: Potvrzeni slov pana Vlka máme nejen od McCaina

Praha by si evidentně měla dávat velký pozor. Pokud český prezident Miloš Zeman má dost rozumu, měl by vypovědět operativce NED nebo různé organizace, financované americkou vládou jako je International Republican Institute a National Democratic Institute. Tyto organizace bezpochyby plánují podminování české demokracie.

Copyright © 2014 by RonPaul Institute. Povolení k přetisku vcelku nebo částečně je ochotně poskytnuto, pokud bude uveden zdroj a odkaz.

http://www.ronpaulinstitute.org/archives/neocon-watch/2014/november/17/neds-regime-change-tsar-eyes-czech-republic/

Překlad: onlooker / http://streetzurnal.cz

J. Kanioková 20.11.2014 20:57

Díky, Niko

M. Starý 20.11.2014 10:52

Nepřátelé pražské kavárny zprava i zleva se spojují

Myslím, že nic nevystihuje současnou dobu lépe, než vztah Václava Klause a Miloše Zemana. Tito politicky "nesmiřitelní" pánové se spojili, když šlo o "pražskou kavárnu" která je načichlá pro ně oba nesnesitelným havlismem...

To ostatní jsou jej jejich melody boys...