24.5.2024 | Svátek má Jana


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Spějeme k matriarchátu

V tlupách lidoopů hráli a hrají vůdčí roli samci. Asi proto, že tyto tlupy jsou soutěživé a hašteřivé a tak jejich síla přijde vhod. A tak to zůstalo i nám.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Sura 5.3.2024 18:21

Toto je ale snůška poloargumentů !! A přitom všechno, co tady píšete není dáno nějakým vývojem, kdy přežije to, co se osvědčilo, ale je to především potvrzení, že celé feministické hnutí, t se na začátku zdálo jakkoli pokrokové, dneska je strůjcem zániku civilizace a světa.

Politické korektnost, gender, LGBT+-*/, Meee-tutúúú to jsou všechno výplody mozků feministek utržených ze řetězu a prosazují se jen díky tomu, že chlapi už nedokážou nic obhájit, byť by to bylo funkčně správné a důležité. Stačí se trochu zamyslet nad příčinami vzniky GreenDealu a jsme doma.

Chápu, že se babách zajídá se starat o kojence, když přestanou být roztomilí a vic řvou a neco potřebují, než kolik potěší. Stejně tak co se týká "domácích prací" a kdoví čeho všeho, co se babám nechce. Ale nikdo mi nevymluví, že kdyby byli chlapi placení stejně, jako je plecen součet zaměstnanců žena +muž, uživilo by to rodinu mnohem líp než to, co je dnes. To, že některá baba něco umí mnohem líp než chlap je taky pravda, ale žít se s takovou stejně nedá a nezdá se, že by děti z toho vzniklé měly lepší osud než ty ostatní.