3.6.2024 | Svátek má Tamara


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Hrad 28.9.2009 2:59

Re: Efektivnost?

Mám dotaz. Vy nekradnete protože se 1. bojíte, 2. peníze,( kapitál) se dá získat snadněji, 2. krást se nemá, jak to tvrdil již Mojžíš, drahné paměti, 3. nekradu, protože nekradou lidé kolem mě(sousedský efekt), 4. neumím to, 5. zatím to nechávám na horší časy, 6. všechno dohromady. Pokud jste aktuální, nebo potencionální zloděj, nic jsem nenapsal. VV>-;-D:-)

Jan 28.9.2009 8:13

Re: Efektivnost?

To jste to Hrade rozsvítil. Samozřejmě cikáni nekradou. Oni pouze uspokojují své oprávněné potřeby.

VL 28.9.2009 19:52

Re: Efektivnost?

U mě to asi byla chyba ve výchově. Od narození mě rodiče i prarodiče tvrdili, že se:

1. nekrade,

2. jediná horší věc, než krást je si půjčovat,

3. nedá čekat žádná pomoc od nikoho, nejméně od státu.

Mgr. Milda 28.9.2009 0:24

Peníze, vynaložené na asimilaci cizinců, ochotných se stát platnými členy

 společnosti, například Vietnamci, Mongolci, Moldavci jsou dobrou investicí. Investovat do zbytku Cikánů, který už 60 let vzdoruje jakékoliv integraci, je zbytečné. Ti přizpůsobení už dávno nejsou viditelní, ten zbytek bude problém ještě příštího století. Je to odpad společnosti, na ně platí pouze zákony na příživnictví. To podstatné je, zabránit přírůstku tohoto etnika ze Slovenska a z Rumunska.

Hrad 28.9.2009 2:50

Re: Peníze, vynaložené na asimilaci cizinců, ochotných se stát platnými členy

Ty bys měl mít zakázáno šukat (pochybuji, že ti to ještě jde), aby se Bože nedopusť, nenarodil zase další takový  lidský zmetek(Y)

honzak 28.9.2009 5:48

Re: Peníze, vynaložené na asimilaci cizinců, ochotných se stát platnými členy

zalez, zkurwenej zmerde! Cikáni jsou systémově skutečně parazitický odpad společnosti. Jak černí, tak i bílí.

Čest několikaprocentní výjimce slušných černých Cikánů!

Hrad 28.9.2009 7:55

Re: Peníze, vynaložené na asimilaci cizinců, ochotných se stát platnými členy

Neuklízel náhodou dědeček u Mengeleho? A toho odpadu je... Židé, Slované, Arméni, Arabové nejdříve sunité, až nebudou, tak šiité, žlutá verbež, Inuité, Aborigincové... Tak se čiň, ať nezklameš rodinný klan a někdo tě nepředběhne. Kdo to, a tím tě předstihl, vyhubil třeba původní obyvatele Tasmánie? Ovčáci z Anglie? Kde se to naučili? Jaký systém hodnot je to naučil ty veledílo úspěšného omylu?

Jan 28.9.2009 8:08

zbytku Cikánů, který už 60 let vzdoruje jakékoliv integraci

Nesmysl. Chybí Vám tam nula, za tou číslicí 60.