18.2.2020 | Svátek má Gizela


Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 18, poslední: 21.1. 2020 19:34, přehled diskusí

P. Brich 21.1.2020 12:37

A kde se bezprizorní syrští "uprchlíci" vůbec vzali? Maminky je zavili do povijanů , vložili do proutěného košíčku a poslali po moři k dobrým lidem?

Anebo to jsou bojeschopní uprchlíci - tedy sběhové?

A odkud pí Šojdrová ví, že jsou ze Sýrie, když nemají žádný doklad a z mobilu, který mají v rukou, nic takového nelze zjistit?;-€

F. . 21.1.2020 12:35

Šojdrová by v prvé řadě měla pomoci těm, které okradl její povedený synáček.

P. Brich 21.1.2020 12:38

Že by se jablko odkulilo daleko od stromu?

Š. Hašek 21.1.2020 18:22

Důležitá poznámka.

Z té dámy "lidovecké dobro" přímo kape.

F. Nekolný 21.1.2020 19:34

Na cizí účet. Doufám, že se její aktivita připomene ve volební kampani a lidovci vystřelí z PS:-/

P. Aron 21.1.2020 12:09

Tady se můžete podívat co dokáží takoví "sirotci" v Německu :

Mladí uprchlíci se porvali přímo v soudní síni. Šokující video ukazuje velkou rvačku uprchlíků a německých policistů. Co bude příště?

Video - odkaz je v článku.

https://ceskavec.com/2020/01/mladi-uprchlici-se-porvali-primo-v-nemecke-soudni-sini-sokujici-video-ukazuje-velkou-rvacku-uprchliku-a-policistu-co-bude-priste?fbclid=IwAR2qDkfosMJOSIJwEI_YNoE7-JUI269VRmFWfzRPHiOY4H_ofRbXH-YjH20

L. David 21.1.2020 10:37

Paní Šojdrovou až tak moc nepodceňujme. Možná si do své domácnosti vezme nějakého dvacetiletého sirotka, aby ji po večerech obohacoval.

V. Kain 21.1.2020 18:23

To by ale musel být slepý jako patrona.Stačí se na ni podívat a máte to jak vlézt do hodně studené vody.

A. Pakosta 21.1.2020 10:14

Proč pouze hochy? Inu, dívky nevinné jsou v muslimské oblasti příliš cenné zboží, než aby je nabízeli ďaurům k převýchově.

V. Kain 21.1.2020 18:27

Tato vychytralá veš využila nálady pro přijímání migrantů a tímto stylem s po ní veze.Naprosto stejná je Roithová.V nich není vlastenectví ani za mák.Viděl jsem Šojdrovku v červeném velikém klobouku asi si hraje na královnu Alžbětu.

V. Církva 21.1.2020 9:18

No já jsem tu sirotčí akci paní Šojdrové nepochopil. Asi jsem naivní a předpokládám, že se na ni obrátilo pár ještě naivnějších lidí, nebo sama dostala vnuknutí, že může pomoct potřebným (to je pro křesťana důležité). Bylo to před volbami, opravdu ji někdo chtěl dát za něco takového hlasy, nebo si to myslela? Je pravda že dnešní křesťané jsou velmi naivní především s Islámem. Ale i hloupí když se nechají indoktrinovat Halíky.

Z druhé strany. Tito migranti kromě pár skutečných teroristů, kteří se za ně schovali jsou lidé kteří se chtějí mít lépe a v táborech je jim těžko. Jenže mají svůj Islám, svůj antisemitismus a zvyky, ale většina z nich to ani nechce neměnit. A Evropa zase není připravena aby se těmto lidem věnovala, křtila je, a není dnes nastavena tak aby docházelo k asimilaci.

Ale hlavn to vše je teoretizování, realita ukazuje, že se tito přistěhovalci nepřizpůsobují, jen minimum se stává šikovnou pracovní silou a navíc mají problémy s kriminalitou. Je možné že za to můžou i Evropané ale realita je realita

V. Církva 21.1.2020 9:35

A další realita, kterou dle mého názoru ví, kromě Šojdrové téměř každý občan ČR je to, co nadnesl autor článku. Lidskoprávní organizace bojují proti zjištění věku těchto lidí rentgeny a vyšetřením pohlaví (ani jim nevadí že se to u nás dělalo školákům běžně) a tito migranti mají dost důvodů šidit. 13 letý kluk od paní Šojdrové pak má klidně 20. A pokud vím sirotci do 5ti nebo 7 let tam snad ani nejsou. A z dítěte staršího 10 let už Evropana, či Křesťana nikdo neudělá.

Malé děti ale ne sirotci, jsou, jak jsem četl na novinkách článek o evropských státních příslušnících z ISIL, v kurdských zajateckých táborech. Jsou tam prý i 5 leté děti a indoktrinují je tam jejich rodiče. Tak až tak moc si jdou do svědomí fanatičtí darebáci. Pak je možné jen nechat ty rodiče v táborech do smrti, samozřejmě oddělit muže od žen, aby se nerozmnožovali.

Tam by děti do 7 let, měly dostat šanci se odtamtud dostat, ale jen přes důkladnou převýchovu. I to je ale v dnešním světě z důvodů různých aktivistů téměř nemožné...

J. Vintr 21.1.2020 9:52

Ono si stačí přečíst Korán a uvědomit si, že muslimové ho berou vážně. Korán muslimům výslovně zakazuje, aby se "integrovali", nebo "asimilovali". A kromě toho jim říká, že jsou nám díky své "víře" nadřazení. Takového pocitu se žádný člověk jen tak nevzdá.

J. Fridrich 21.1.2020 7:23

Autor dobře popsal činnost a povahu paní Šojdrové - ona dělá-nebo neví co se nyní po nelegálním příchodu nepřátelských muslimů děje v Evropě a jejich městech. Je to likvidace-sebevražda naší civilizace. Karla Čapka napadali hlupáci v 30tých létech 20tého století že je " válečný štváč ", když upozorňoval na nebezpečí z Hitlerova Německa po jeho zvolení kancléřem v roce 1933...

P. Aron 21.1.2020 12:07

Přesně tak !

P. Brich 21.1.2020 12:59

Pro pí můžete vybrat mezi dvěma zvířaty: jedno je opeřené, kejhá a má chutná stehna a játra, druhé má čepec, bachor, knihu a slez, bučí a dává mléko.

J. Vintr 21.1.2020 2:13

Páchat dobro za státní peníze kdekoliv v cizině je sprosťárna vůči minimálně desetitisícům našich důchodců, kteří na "zaslouženém odpočinku" musejí počítat každou korunu, vůči nemocným, kteří si musí platit drahou léčbu a dokonce i vůči části našich bezdomovců, kteří do toho stavu spadli bez vlastního zavinění a nemají šanci se z toho dostat bez cizí pomoci. Až bude mít náš stát tohle všechno vyřešené, pak teprve může pomýšlet na to, že bude rozdávat peníze cizím lidem.

A k té paní Šojdrové. Sázím sto býků proti koženému lasu, že se snaží plnit ukol, který (jistě ne zadarmo) dostala od svých chlebodárců v Bruselu, propašovat sem pár muslimských vetřelců jako pověstné dva prstíčky. Pak nám panstvo z Bruselu řekne, když jste mohli přijmout padesát, proč ne pět set, pět tisíc, padesát tisíc ...

V. Církva 21.1.2020 9:38

Tak v každém případě, v tom Bruselu je silně toxické prostředí. Ať už ty lidi zaslepují peníze, nebo ideoologie (nepodceňujme ideologie, penězchtivého člověka lze alespoň zkorumpovat)