7.8.2020 | Svátek má LadaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SPOLEČNOST: PříčinyŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 82, poslední: 13.7.2015 8:36, přehled diskusí

Pane Malý,:
Autor: J. Václavíková Datum: 12.7.2015 23:53

to je naprosto přesné!

Pan Malý evidentně měl tu smůlu, že jeho:
Autor: V. Kusý Datum: 12.7.2015 20:07

životní síly "humores" se vyčerpaly stavbou těla tak, že na ducha už nezbylo.Skutečně rád bych se od něj dozvěděl, jaká je jeho OSOBNÍ zkušenost s imigranty.Dostal jsem se do ghet v různých městech západní Evropy a říkám jedno, ať si mne pan Malý, Frau Netzer a jiní dobroteroristé označují za xenofoba, nácka, rasistu a já nevím co ještě, ale já tu prostě lidi, kteří neuznávají zásady evropského chování, hygieny atd. NECHCI !

Re: Pan Malý evidentně měl tu smůlu, že jeho:
Autor: P. Khail Datum: 13.7.2015 8:36

Jako někteří další diskutující zde nechápete, že není imigrant jako imigrant. Gheta jsou i zde a nejsou v nich imigranti.

Já se naprosto nezastávám Hitlera, naopak, hledám někoho, :
Autor: P. Vaňura Datum: 12.7.2015 13:32

kdo by byl opravdu tak moc špatný, aby jeho zločiny bylo možno srovnat s důsledky, které bude mít nekontrolovaný příliv PŘEMNOŽENÝCH primitivů ze subsaharské Afriky. Nikdo jiný, než Hitler, nebo Stalin v moderních dějinách tomuto požadavku na obrovské zlo neodpovídá.

Uvědomte, si že mezi roky 1950 a 2013 se počet obyvatel subsaharské Afriky ZPĚTINÁSOBIL. Počet imigrantů, čekajících v Lybii na převoz do Evropy je už přes milion. Ve Švédsku, např. už příliv imigrantů vyvolal nárůst zločinosti, zejména násilné.

Re: Já se naprosto nezastávám Hitlera, naopak, hledám někoho, :
Autor: H. Lukešová Datum: 12.7.2015 17:10

Já zde také nechci přemnoženou hordu subsaharských a blízkovýchodních teroristů, vrahů, násilníků a zlodějů. Všude kam tito afričtí a blízkovýchodní zločinci vstoupí, všude narůstá zločinnost o více než 100%. Nicméně Hitler není lékem, mnoho nacistů inklinovalo k islámu, obojí jedno jest. Chce to holt zvolit strany, které mají v programu odpor k přistěhovalectví těchto gaunerů. Nechci je tady.

Tento čacký pohraničník,:
Autor: S. Netzer Datum: 12.7.2015 11:21

nejspíš taky člen Klubu českého pohraničí, se vám bude, Kopretino, určitě líbit. "Chrání svou rodinu a své okolí a samozřejmě lid této země" před nájezdnickými hordami nadržených subsaharských negrů. (http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Vlada-situaci-kolem-imigrantu-nezvlada-Muze-za-to-Havel-a-jeho-chartisticti-kumpani-promlouva-ostrileny-armadni-veteran-383484).

Ještě že máme lidi jako on, vy nebo diskutérka Kanioková, kteří chrání naši civilizaci a její dokonalé "produkty".

Re: Tento čacký pohraničník,:
Autor: Š. Minařík Datum: 12.7.2015 19:08

Kdyby tady všichni nevěděli, že jste promuslimský hlupák, tak by si mohli myslet, že jste jenom obyčejný idiot.

Re: Tento čacký pohraničník,:
Autor: H. Lukešová Datum: 12.7.2015 19:41

Dáma je nejen promuslimská a propalestinská, ale také trpí oikofobií, nenávisti k našemu civilizačnímu okruhu, našemu původu, naši vlasti, naši rase, našemu národu založeného na judeo-křesťansko-ateistické civilizaci. O oikofobii-

http://eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/7729-ucte-se-nenavidet-svuj-narod-uvod-do-prakticke-oikofobie-cast-i-.aspx

Milá Kopretino, naše civilizace je NAVÍC anticko -:
Autor: P. Vaňura Datum: 12.7.2015 22:18

germánská a možná i z části keltská. Kristus v pojetí našich předků z 10-11 století se ani náhodou nepodobal Kristovi prvních křesťanů nebo křesťanství současnému.

To, že se kněží modlili za vítězství ve válce bylo to, co po nich věřící požadovali. Pokud by lidé neočekávali, že jim Kristus dopřeje vítězství, patrně by křesťanství zavrhli (viz "v tom znamení zvítězíš!"). Jahwe Starého zákona vlastně sliboval Židům totéž.

Rytířské ctnosti v křesťanství přímo nenajdete, jsou ale v Pověsti o Beowulfovi. Ve dvacátém století se rytíř modifikoval např. na stíhacího pilota.

Re: Milá Kopretino, naše civilizace je NAVÍC anticko -:
Autor: H. Lukešová Datum: 12.7.2015 23:02

Každopádně do našeho civilizačního okruhu nepatří islám, který je zde naplavený cizorodý invazivní živel.

Re: Tento čacký pohraničník,:
Autor: J. Václavíková Datum: 13.7.2015 0:10

Tady už hysterie naprosto zatemnila rozum. Škoda slov.

Maly!:
Autor: J. Dvořák 188 Datum: 12.7.2015 9:16

Ze te radsi tata nevycakal na vrata!!!

Co je to za klauni:
Autor: T. Czernin 251 Datum: 12.7.2015 0:50

tenhle Malý..??

Odkazy:
Autor: J. Jurax Datum: 11.7.2015 22:20

http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/13819-poulicni-valka-cernych-pristehovalcu-s-policii-v-italii-dalsi-drsne-zabery-ktere-vam-ceska-televize-asi-neukaze.aspx

http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/13790-jih-italie-cernosi-rabuji-a-pali-zabery-ktere-v-ceske-televizi-asi-neuvidite-za-chvili-bude-to-same-u-nas.aspx

Re: Odkazy:
Autor: P. Rada Datum: 11.7.2015 23:50

Jo pane Juraxi a ted si představte jak to asi může s účinností takovýchto zásahů dopadnout, když Itálie v důsledku recesetone tone v dluzích .... http://ekonomika.eurozpravy.cz/evropa/101020-ekonomika-italie-se-hrouti-zeme-se-propada-do-dalsi-recese/ .... a navíc přistěhovalectví vysává další prostředky.

Kde ale vzít ještě masivnější investice potřebné k odvracení humanitárních katastrof až vedení otevřené války? Přitom procento světové populace dnes vlastní polovinu světového bohatství a už takto legislativně je celý systém nestabilní. https://www.youtube.com/watch?v=PpMJkaf117g

Zbývající bohatství je navíc už spočitatelné a proto víme, že se tenčí. Pokud by jste se Vy a Vám podobní neposmívali vizím Ř.K. a brali vážně teze o imitech růstu - dalo se snad zavčas ledacos dělat ve smyslu všeobecného růstu stability založené na širších dohodách a především na místní soběstačnosti. Dnes paradoxně jen ČR vyplácí jen za energetické suroviny do světa ročně 200miliard (ropa plyn), za které pak dotyčné, pravidelně totalitní režimy zbrojí, válčí ... a vyvolávají tak zpětně i migrační tlaky na všechny kteří se chtějíí mít stejně dobře.

Na druhé straně taková Netzer:
Autor: T. Czernin 251 Datum: 12.7.2015 0:51

by měla radost z dlouhých černých okurek...

Pěkně píše pan autor:
Autor: J. Jurax Datum: 11.7.2015 21:12

ale hluboce se mýlí.

V podstatě vyzývá k tomu, abychom ignorovali špatné zkušenosti s přemnoženými imigrovavšími muslimy a jejich potomky, jež učinily mnohé západní státy před námi.

Jediné, co si z článku zaslouží pozornost, je upozornění, že racionální odpor k přemrštěné imigraci se stane parketou béčkových politiků, kteří jej zneužíjí jako výtahu k politickým korytům a moci.

Věřím arciť, že píše s hlubokého vnitřního přesvědčení, že není v žoldu žádné síly, jíž by destabilizace ČR prospěla.

Re: Pěkně píše pan autor:
Autor: J. Kulheim Datum: 11.7.2015 22:13

Je blbý nebo navedený.

No, pokud se áčkoví politici zachovají jako vlastizrádci,:
Autor: P. Vaňura Datum: 11.7.2015 23:19

bude jen v pořádku, když se k moci dostanou béčkoví politici, kteří je případně postaví ke zdi, stejně jako manžele Cesusescovi.

Nic horšího, než záplava primitivů ze subsaharské Afriky nás totiž potkat nemůže. I Stalin s Hitlerem jsou proti tomu menší zlo!

Stačí špatné zkušenosti s čímkoli:
Autor: T. Czernin 251 Datum: 12.7.2015 0:53

co má černou pleť. Ten islám k tomu je bonus...

Hloupé řeči o rasismu a xenofobii:
Autor: J. Kučera 376 Datum: 11.7.2015 19:47

Re: Hloupé řeči o rasismu a xenofobii:
Autor: J. Kučera 376 Datum: 11.7.2015 22:27

Omylem jsem to odkliknul, aniž bych něco napsal, komentář měl zní takto: Řeči o českém rasismu a xenofobii jsou naprostý nesmysl. V ČR žije zcela bezkonfliktně 17 462 Vietnamců, kteří nikomu nevadí. Zcela nepochybně je to jiná rasa. Naproti tomu zde žije (podle seznamu z r. 2011) 11 746 Rómů, se kterými jsou trvale problémy. Nejde o rasismus, ale o zkušenost. Rómové jsou stejná rasa, chcete-li být přesní, jsou varianta bílé rasy. Nevím ani o české xenofobii. Žije zde bez problému (stejný zdroj) 39 106 Němců, 193 190 Slováků, 51 968 Poláků, 12 369 Rusů, 22 112 Ukrajinců a menší počty příslušníků dalších národů. To jsou cizinci. Jejich soužití s majoritní národností je natolik bezkonfliktní, že nelze o xenofobii mluvit. Xenofobie je, pane autore, strach z cizinců, případně nenávist k cizincům. To určitě v Česku nenajdete.  Odpor proti imigrantům z Afriky spočívá ve zdravotním a bezpečnostním riziku. Bylo by načase, aby si profesionální "spasitelé" všimali reality a začali aspoň trochu používat mozek (pokud jim to jejioch vybavení dovolí).

Raději čtyři Hitlery, než jednoho imáma:
Autor: P. Vaňura Datum: 11.7.2015 16:31

Příliv primitivů ze subsaharské Afriky znamená obrovskou ekonomickou přítěž a veliký nárůst kriminality, zvláště násilné. A pak nám budou zrůdy, jako je autor článku vykládat, že holka, znásilněná negrem si za to může sama, protože se moc vyzývavě obléká. Toto prosím NENÍ MŮJ VÝMYSL ani nadsázka, toto je SKANDINÁVSKÁ REALITA. Pak nám televize říká o šesti "Švédech," kteří znásilnili holku na trajektu. Naštěstí se člověk alespoň někde dozví, že to byli SOMÁLCI, což ale masmédia neprozradí!!!!

Hitlera jsme, byť se ztrátami, přežili, ale masový příval primitivů nepřečkala v dějinách ŽÁDNÁ CIVILIZACE!!!!! Civilizace existovala, dokud byla schopna udržet barbary vně svých hranic. Řím dokázal odrazit útoky Gallů, Cimbrů a Teutonů, ale když degenerací oslabené císařství nechalo Germány, aby se usazovali uvnitř říše, byl to jeho konec!

Re: Raději čtyři Hitlery, než jednoho imáma:
Autor: S. Netzer Datum: 11.7.2015 16:59

I slečna Lukešová se určitě brzy dopracuje k tomuto poznání ("Raději čtyři Hitlery, než jednoho imáma"), když se bude nadále pilně a stejným tempem zdokonalovat ve své radikalizaci.

Hezky vás všechny pocházející z čtvrté cenové vystihl dnes Ateo ve svém Absurdáriu.

Re: Raději čtyři Hitlery, než jednoho imáma:
Autor: S. Donát Datum: 11.7.2015 17:28

No kdyby se nacistické Německo nepodařilo porazit, my jako národ bychom asi skončili jako levná pracovní síla. Jinak souhlasím, barbarské hordy je potřeba držet venku.

Re: Raději čtyři Hitlery, než jednoho imáma:
Autor: J. Jurax Datum: 11.7.2015 21:14

K první větě - spíš hůř. Druhá věta souhlas.

Re: Raději čtyři Hitlery, než jednoho imáma:
Autor: P. Vaňura Datum: 11.7.2015 23:38

Jediné, co je nepochybné, je Hitlerův iracionální antisemitismus a Holocaust. Také je pravda, že nacisté měli jakousi "hodnovou stupnici," národů na které na vrcholu stáli Němci a na spodku Židé, Češi byli někde uprostřed. Je ovšem pravda, že Čech nežidovského původu se mohl stát Němcem, jestliže o to opravdu stál. Mnozí to udělali, museli pak třeba na frontu a pokud přežili, byli následně odsunuti, jako Němci. Ovšem, i Češi, žádající za protektorátu o povolení sňatku, museli prokazovat "árijský" původ až ke svým prarodičům (jejich křestními listy).

Co by se stalo, kdyby Hitler vyhrál, si netroufám předjímat, ale asi bychom zůstali uprostřed a mnozí by se snažili stát se Němci.

Re:S Hitlerem nebo Hitlery bychom si nepomohli, pane Vaňuro:
Autor: H. Lukešová Datum: 11.7.2015 17:59

Hitler a náckové byli a jsou stejní jako muslimové, za WW2 byli muslimové spojenci nacistického Německa, muslimové na BV konali holocaust po boku svých německých soudruhů, řada nácků odešla do muslimských zemí. Islám a nacismus je to samé. Nechci nácky, nechci islám, chci naši judeo-křesťansko-ateistickou společnost.

A jinak Židy byste urazil (a právem), kdybyste v Evropě chtěl Hitlery, náckové téměř vyhladili židovský národ, i my Češi jsme měli jako samostatný národ přestat existovat, část likvidovat spolu s Židy v plynové komoře, část poněmčit a část odsunout na Sibiř. S nácky sem, pane Vaňuro, nechodťe, protože mezi islámem a nacismem je jen velmi malý rozdíl.

Hitler vyhlazoval Židy. Primitivové ze subsaharské Afriky:
Autor: P. Vaňura Datum: 11.7.2015 23:49

by vyvraždili Židy (zrušeni Apartheidu v Jihoafrické republice postihlo tamní Židy snad nejhůře a to tam nedopadlo zdaleka tak, jako v Zimbabwe; černí jihoafričané o přísun černých primitivů ze severu také nestojí a pořádají na ně pogromy), ale k tomu navíc i všechny bílé, viz Haiti po r. 1804. Tam dokonce po vyvraždění či vyhnání bílých spustili pogrom i na míšence!

Je hrozné si představit, že je tu někdo mnohem horší, než Hitler, ale je to tak.

Re: Hitler vyhlazoval Židy. Primitivové ze subsaharské Afriky:
Autor: S. Donát Datum: 12.7.2015 0:17

Pane Vaňuro, já nechci nijak rozporovat, že se může objevit něco horšího než Hitler. Přesto byste možná měl zvážit psaní vět jako "raději čtyři Hitlery, než jednoho imáma". Za prvé i jednoho Hitlera bylo víc, než dost a za druhé dáváte zbytečně munici všem sluníčkovým jedincům.