19.5.2024 | Svátek má Ivo


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Martinovská 8.12.2010 16:41

Re: Václav Vlk st. založil na Psu novou rubriku

Cože? Vy jste nečetla článek pana Vlka? To není hezké, takhle nepozorně... a nenašla jste tam E. Beneše nebo pana Doležala? Nebo Uhla? O nich totiž píšeme, Vlk i já, a o čem vy? O hordě fašounů? Co si myslíte o tom, jestli je správné zveřejnit adresu bydliště jiného novináře v diskuzi plné anonymů?

V. Skalová 8.12.2010 16:54

Re: Václav Vlk st. založil na Psu novou rubriku

Myslela jsem hlavní téma, to ostatní je jen taková omáčka, která se tu omílá už dlouho a všichni pochopili, že v tom se s Vlkem neshodnete. Přesto mi přijde pan Vlk slušnější než vy.

M. Martinovská 8.12.2010 16:59

Re: Václav Vlk st. založil na Psu novou rubriku

Copak je hlavní téma? Doležal?

No ale, paní Skalová, to není hezké, říct, že v článku pana Vlka je omáčka, když tam píše třeba o Uhlovi, či Benešovi. Co kdybych sem napsala vaši adresu (kterou pochopitelně nemám a nikdy bych to neudělala), jako Vlk Doležalovu? Byla bych aspoň skoro stejně slušná jako on?

V. Skalová 8.12.2010 17:02

Re: Václav Vlk st. založil na Psu novou rubriku

Zkuste číst ještě jednou.

M. Martinovská 8.12.2010 17:14

Re: Václav Vlk st. založil na Psu novou rubriku

Vy jste zvyklá poroučet, že? Tady to nefunguje. Ale zkuste být trochu konkrétnější, nevím, o co vám jde. Co je podle vás v mém příspěvku omáčka, která se tu omílá už dlouho, a není tématem dnešního článku pana Vlka?

V. Skalová 8.12.2010 20:10

Re: Václav Vlk st. založil na Psu novou rubriku

To je typická argumentace "ad personam", když diskutující nemá, co by řekl "ad rem".

V. Skalová 8.12.2010 16:04

Jinak

Sudeťáci už jdou zřejmě na nervy i svým soukmenovcům, jen u nás jim ochotní leští boty :

http://www.lidovky.cz/sudetsti-nemci-dostali-ranu-pod-pas-z-vlastnich-rad-musi-chebu-vratit-lesy-1tp-/ln_domov.asp?c=A101207_215108_ln_domov_ter

M. Prokop 8.12.2010 16:14

Re: Jinak

To je také trochu emotivní.

Soud prostě rozhodnul bez emocí.

M. Martinovská 8.12.2010 16:35

Re: Jinak

Zajímavé je ty lesy (a obce v nich) vidět. Přejděte si párkrát z Krušných Hor na druhou starnu, za hranici, doporučuju Potůčky, česká obec blíže hranic, a odtud stačí 10 km na západ.

Co jsme s naším územím udělali, 60 let po válce, jakpak to NAŠE území vzkvétá?

V. Skalová 8.12.2010 17:00

Re: Jinak

Paní Martinovská, co kdybyste se šla mrknout trochu severněji, například k Žitavě nebo Budyšínu? To by asi bylo trochu adekvátnější srovnání. Já jsem tedy v Krušných už dlouho nebyla, ale četla jsem, že se to tam pomalu zlepšuje.

Jinak vám nebráním, klidně jděte a všechen svůj majetek těm Sudeťákům dejte, když myslíte, že jim bylo tak ublíženo, a že si to zaslouží. Ale já se svého majetku po předcích jen tak nevzdám, přestože se mě o něj pokoušeli připravit jak Němci, tak Rusové, a po nich jejich přisluhovači - komunisti.

M. Martinovská 8.12.2010 17:23

Re: Jinak

Paní Skalová, užijte si svůj majetek, těšte se z něj. Těšte se z našich krásných pohraničních Krušných hor (byla jsem tam letos v létě, vybydlená městečka, enklávy "nepřizpůsobivých, ruiny, prostě máme, co jsme chtěli) - no ale lesy se tam opravdu zlepšují, to je pravda.

J. Pašek 8.12.2010 16:02

Uvedu jméno jenom jednoho nejlepšího z nejlepších . . .

Meziválečný básník a spisovatel MUDr V. Vančura skončil v 1940 u toho kůlu v Kobylisích a dodnes nikdo neví, kde a do které hromadné díry ho zahrabali . . . proto máme po něm knihy, vzpomínky, ale hrob ne . . . . 

E. Kůrka 8.12.2010 15:38

Naprostý

a bezvýhradný souhlas s autorem.

M. Prokop 8.12.2010 15:37

Jo,

Vlk a Doležal, jin a jang.

J. Anděl 8.12.2010 14:55

Vávra

Kladivo na čarodějnice je svým způsobem také nesmrtelný bolševický epos...

V. Skalová 8.12.2010 14:40

Koukám, že se tu sešlo fašounské komando

a odsoudilo pana Vlka rovnou ke zdi, aniž by vyvrátilo jediný fakt uvedený v článku.

V. Skalová 8.12.2010 14:42

Re: Koukám, že se tu sešlo fašounské komando

A ještě zopakuji pro ty, co mají problém s pochopením čteného textu:

Pan Vlk o žádných cizácích tentokrát nepíše, píše o českých přisluhovačích, kteří neváhají překrucovat a lhát za sudetské peníze.

A. Ruščák 8.12.2010 14:51

Re: Koukám, že se tu sešlo fašounské komando

S tímhle se polemizovat ani nedá... kdo má jiný názor než Vy, je hned agent-přisluhovač, cizák píšící za mrzký peníz... člověče, Skálová, Vy jste zamlada asi dostávala číst místo pohádek Rudé Právo, že...

V. Skalová 8.12.2010 15:10

Re: Koukám, že se tu sešlo fašounské komando

To stačí, vy eurosvazáku! A zlepšete si tu gramotnost, nejen, že nechápete čtený text, ale ani moje jméno nenapíšete bez chyby. Můj táta si zničil zdraví na Bytízu a vy mi tu budete předhazovat Ruďas, toho bych se nedotkla ani v gumových rukavicích!

M. Prokop 8.12.2010 15:38

Re: Koukám, že se tu sešlo fašounské komando

Pan Vlk o věci bohužel píše natolik emotivně, že faktografická rovina spíše mizí.

Za čí peníze, to nevím.

V. Skalová 8.12.2010 15:57

Re: Koukám, že se tu sešlo fašounské komando

Taky jednoduché prohlášení. Kdo nechce, tak nevidí.

M. Prokop 8.12.2010 16:15

Re: Koukám, že se tu sešlo fašounské komando

U Vlka je problém, že chce vidět až moc.

H. Lukešová 8.12.2010 14:33

vážený pane Vlku,

To jste prehnal,tolik nenavisti a zloby vůči panu Doležalovi. Pan Doležal je novinár číslo 1 a kritizovat chyby Cechu není nacistické. Při divokém odsunu zahynuli i nevinni lidé. Ne každý Němec byl nacista.

R. John 8.12.2010 11:50

To vůbec není špatný článek pane Vlku !

Na marxistického samouka a národoveckého kutila to je docela dobré, to se musí nechat.

O. Löbl 8.12.2010 11:30

Zajímavé

je ovšem, že od té doby co není možné annonymě komentovat články v diskuzi, zde ubylo mnoho privmitivních příspěvků. Asi tito lidé nejsou schopní normální diskuze a chybí jim odvaha vystoupit z anonymity.

A. Ruščák 8.12.2010 11:11

Chtěl jsem komentovat tento článek

ale moji předřečníci zde v diskusi to řekli prakticky všechno za mě. Pan Vlk by se měl stydět (i když asi nikdy nebude) a redakce NP by se měla stydět, že tu něco takového zveřejňuje. To už rovnou můžou zveřejňovat příspěvky pana Vandase.

S. Netzer 8.12.2010 11:19

Re: Chtěl jsem komentovat tento článek

Ten Vandas, kterého máte na mysli, není P.Vandas, nýbrž T.Vandas.

A. Ruščák 8.12.2010 11:23

Re: Chtěl jsem komentovat tento článek

Měl jsem na mysli toho od "dělníků".

S. Netzer 8.12.2010 11:33

Re: Chtěl jsem komentovat tento článek

To je ten s "T". Zdejší diskutér je P.Vandas.

S. Ševeček 8.12.2010 13:31

Re: Chtěl jsem komentovat tento článek

Stejně je ten P. Vandas nějakej podezřelej - jak by se jinak mohl jmenovat jako ten vod dělníků, že ...