31.3.2020 | Svátek má Kvido


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Manželství homosexuálů? Nechť se poslanci odhalí

Ve středu pokračovala v Poslanecké sněmovně diskuse o manželství stejnopohlavních párů. Tento návrh je potřeba zařadit do souvislostí dnešní doby.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 36, poslední: 1.4. 2019 22:53, přehled diskusí

P. Lenc 1.4.2019 13:45

Re: V jedné diskusi

Tu obavu mám také.A nemusí to být přírodní katastrofa, stačí islám nebo jiní podobní prevíti.

J. Jurax 1.4.2019 18:56

No to víte, na blbost prostě nejsou tabletky.

Prostě všichni budem manželé a manželky nebo manžely (ta manžela) a manželci (ten manželek), případně to manželo pro pohlavní neurčitky či nově vynalezená pohlaví nebo tam, kde se partneři nedohodnou, kdo bude kdo, když to podle pohlavních znaků nebude lze rozhodnout. Abychom holt nebyli nějak dyzgrymynovaní.

J. Schwarz 1.4.2019 7:00

Je to jinak.

Spávní Pokrokáři by prosadili instalaci robotického pultíku který by automaticky nastavil svou výšku tak, aby přečuhovala všem stejná část těla. Na nákladech nezáleží, jde přece o Rovnost... Vůbec by stálo za úvahu jestli by tam neměla být jen obrazovka, která by zobrazovala "standardního poslance" ...

J. Kříž 1.4.2019 5:27

Oprava:

Jak nás 120 milionů Afričanů, kteří podle průzkumu OSN hodlají opustit mj. kvůli přelidnění svůj rodný kontinent, asi brzy přesvědčí, ostatní "nekonformní" lidé se "nelidsky"a bez ohledu na zákony přírody ztratí v propadlišti dějin i se svými zcestnými názory, pakliže nenastane dříve Armageddon.

J. Kříž 1.4.2019 5:23

Věc se jeví

jako poměrně jednoduchá: v dlouhodobém horizontu vyhynou ve společnosti povětšině ti jedinci, kteří matku přírodu a jí dané zákony o udržení rodu pokládají za tvárnou hmotu, se kterou si mohou dělat cokoli dle vlastního uvážení a libosti. Jak nás 120 milionů Afričanů, kteří podle průzkumu OSN hodlají opustit mj. kvůli přelidnění svůj rodný kontinent, ostatní lidé se bez "nelidsky"a bez ohledu na zákony přírody ztratí v propadlišti dějin i se svými zcestnými názory, pakliže nenastane dříve Armageddon.

J. Malá 1.4.2019 12:43

Re: Věc se jeví

Nejvíc se těším, jak budou ty Afričany přesvědčovat, že nejsou dva s prominutím přihřáti, ale muž a žena. Už je vidím, jak visí z hrušně :-D