5.8.2020 | Svátek má KristiánDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SPOLEČNOST: Kouzla a úskalí současného dialoguVýpis zvoleného vlákna. Zobrazit celou diskusi podle vláken, času
počet příspěvků: 4, poslední: 7.5.2016 8:10, přehled diskusí

Humanitní obory:
Autor: J. Schwarz Datum: 4.5.2016 7:42

dnes vychovávají agresivní levičácké spratky a příslušné fakulty by neměly být financovány z veřejných zdrojů. Absolventi těchto fakult jsou nezaměstnatelní jinde než ve státní byrokracii, "neziskovkách" a opět na těchto fakultách, takže jsou nejen neproduktivní zátěží zbytku společnosti ale i jakousi formou rakoviny společnosti. Nic nevytvářejí, jen si z titulu své "morální převahy" nárokují stále větší zdroje. Tvoří zdaleka nejagresivnější část společnosti, která si ale paradoxně namlouvá že je tolerantní a mírotvorná.

Re: Humanitní obory:
Autor: P. Lenc Datum: 4.5.2016 8:18

To tvrdím již hezky dlouho, ale i tak dík za váš příspěvek.Jen si dovolím dodat, že toto je fašizující část společnosti.

Re: Humanitní obory:
Autor: Š. Hašek Datum: 4.5.2016 11:55

Připojuji se.

Jsou velice zajímavé statistiky o počtu absolventů, jejich růstu každým rokem, (skoro tajné, protože provokují občany), kteří mají titul vhodný jen pro kancelář státní správy. Na štítky o "prospěšnosti domu občana". Neziskovka s 90% mzdových nákladů pod patronací Valachové též dobrá!! Nikoliv pro jakoukoliv soukromou firmu, firmu s účetnictvím má dáti dal.

Ostatně - všimli jste si, že soukromá firma nebazíruje na škole, ale na vědomostech hlavy/zručnosti rukou/píli. Ouřad bazíruje na glejtu s "evropských studií", jedno jaký, počitadlo s "programem" enter umí i KatkaBiomasa a její děti!!

Re: Humanitní obory:
Autor: J. Jurax Datum: 4.5.2016 22:44

Ne že byste neměl pravdu, ale přece jen - humanitní obory vychovávají též filology, co mne naučí cizí řeč a přeloží pro mne dobrou knihu, historiky, co mi přiblíží dobu Přemysla Otakara I. nebo vysvětlí peripetie období před Velkou válkou a tak dál a podobně.

I nějaký sociolog či politolog může být k dobrému, možná snad i pfilozóf - ale nesmí se tyhle kategorie přemnožit jen proto, že jsou to jednoduché kecací školy lehce absolvovatelné a není tam matika :-)