Pondělí 15. července 2024, svátek má Jindřich
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MS

M. Starý

3. 6. 2011 10:34
Add Seznam

Seznam postavil kariéru na tehdejší neznalosti angličtiny drtivé části populace. Než se ostatní vyhledávače lokalizovaly do češtiny, získal si značnou část uživatelů. Navíc spojil vyhledávač s Novinkami (podívejte se na katastrofální úroveň diskuzí, které se tam vedou), a bulvárem. Novinky jsou navíc provázány s Právem, což bylo (a je) hlásnou troubou sociální demokracie...

0 0
možnosti
RL

R. Langer

3. 6. 2011 10:16
Co v tom Čechům brání?

No, dnes v podstatě nic, ale je potřeba si uvědomit že ještě docela nedávno jsme byli s možnostmi připojení k internetu na úrovni Rwandy, a ani dnes to není úplně ono. O mobilním internetu nemluvě, tam jsme na úrovni Rwandy ještě dnes. Za okolním světem jsme prostě byli o 20 let zpátky.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz