28.5.2024 | Svátek má Vilém


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: K průjezdu Nočních vlků

Jsem absolutně znechucený z mentálních komunistů, kteří jen momentálně propagují jakože „západní hodnoty“ a přitom si velkolepě vytírají zadek s Ústavou i základními principy demokratického, právního státu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Mannheim 29.4.2015 8:28

příklon Svobodných k velkému dubisku

když nenávidím Evropu, musím si najít spojence jinde, ber kde ber. Ještě by jim mohlo dojít, že jsou teď na stejné lodi s komunisty faktickými. A co se týká těch motorkářů - máš víza? Budeš dodržovat naše zákony? Naše silniční pravidla? Pak jsi vítán.

S. Netzer 29.4.2015 8:48

Re: příklon Svobodných k velkému dubisku

Vítáni být nemusí.

Trpěni.

M. Prokop 29.4.2015 9:38

Re: příklon Svobodných k velkému dubisku

Ten příklon je jen ve vaší fantazii.

J. Mannheim 29.4.2015 9:46

Re: příklon Svobodných k velkému dubisku

čas prokáže

R. Brzák 29.4.2015 9:54

Re: příklon Svobodných k velkému dubisku

Co prokáže čas? Že ve strachu z Ruska a jeho téměř totalitního vládce vidíte nepřítele všude tak často, že si je svým přístupem (případnou snahou zakazovat či přikazovat) sám vytvoříte...

J. Mannheim 29.4.2015 10:34

Re: příklon Svobodných k velkému dubisku

komentovat neznamená zakazovat ani přikazovat

A. Sekanina 29.4.2015 8:27

Ohánět se Chomskym sice není zakázané,

ale hovoří to za mnohé.

V. Novák 29.4.2015 9:24

Za mnohé hovoří, když se nepolemizuje s názorem,

ale s jeho autorem...

BTW - Chomsky je genius.

M. Prokop 29.4.2015 9:39

Re: Za mnohé hovoří, když se nepolemizuje s názorem,

Ovšm magor také. Jak v kterém oboru.

S. Netzer 29.4.2015 9:40

Re: Za mnohé hovoří, když se nepolemizuje s názorem,

Jednostranný.

V. Němec 29.4.2015 8:12

Propásla se situace.

Vlci měli projet Evropou. Tak by se vidělo nejlíp co jsou zač.

Š. Hašek 29.4.2015 8:06

Není co dodat.

Souhlas.

P. Remeš 29.4.2015 8:01

Naprostý souhlas

Byl jsem velmi rád, že naší vlastí projela kolona amerických vojáků a byla vítána. Byl bych hrozně rád, kdyby naší vlastí mohla projet kolona ruských motorkářů (kteří se navíc distancují od běžných zločineckých motogangů Západu) a byli také vítáni. Tomu zakazovacímu třeštění, jeho analogie jsem zažíval dlouhá desetiletí za našeho slavného reálného "socíku", naprosto nerozumím.

Pokud je mně z polistopadového vývoje někde špatně, pak je to právě v této oblasti komunistických nařizovacích a zakazovacích manýrů ... :o(

L. Machala 29.4.2015 7:58

Úplně nejvíce se mýlíte

pane autore v post scriptum Vašeho textu. Omlouvá Vás mládí a zřejmě absence jakékoliv zkušenosti s Rusy. Není pak divu, že lidé jako Vy snadno podléhají demagogickému mámení. Rus nikdy nerespektuje zásady fair play a nikdy nedodrží slovo. Představa, že by putinovci povolili nějakou "reciproční" akci, jak řečnicky navrhujete Vy, je naprosto naivní; co se týče zákazu čehokoliv, jsou v Říši zla nepřekonatelní.

V. Novák 29.4.2015 9:25

Žvaníte blbosti.

Omluvit vás mž pouze vaše neznalost - tu ovšem omluvit nelze. Při vašem stáří...

P. Kmoníček 29.4.2015 7:48

Autore,

je zakázáno vstupovat na území státu,který má vízovou povinnost bez vstupního  víza?JE!! Na to jste vědomě zapomněl!

J. Podešva 29.4.2015 7:29

autor mlží, buď z nepochopení, nebo záměrně

Autor nám pobouřeně udělil lekci ze svobody. Budou-li se na naše území valit cizí tanky, bude autor obhajovat svobodu pohybu ? Asi sotva. A my jsme v propagandistické válce. Rusko má zcela jasný cíl. Oddělit Evropu od Ameriky. Tím se Evropa stane vůči Rusku téměř obrany neschopná. A rozdělit společnou EU na jednotlivé státy. Na ty pak bude mít daleko větší vliv a stane se hegemonem Evropy. A víme, co to znamená, měli jsme to 41 let. V této válce Rusko používá těžké zbraně. Stačí se podívat na internetové servery typu Aeronet, NWOO a podobné. No a ti slavní Vlci, to nejsou žádní svobodomyslní motorkáři. To jsou Putinovi SA mani. A jejich jízda "na Berlín" má (měla) jednoznačný propagandistický cíl. Demonstrovat sílu Ruska a jeho odhodlání znovu "dobýt" Evropu. A tomu dobývání je třeba se bránit. Takže ať nás pan autor nepoučuje o svobodách. Až nebude Rusko agresivní, nebude třeba se mu bránit.

R. Houška 29.4.2015 7:45

Re: autor mlží, buď z nepochopení, nebo záměrně

Ono to spíš vypadá, že autor a jeho spolupartajníci budou "svobodní" i v okamžiku, kdy nám tu na silnicích budou provoz zase řídit ruští regulovčíci, a naše zákoná vláda bude odvlečena vojenským speciálem na "bratrské pěregavóry" do Kremlu. To se pak tihle Svobodní, pod korouhví hanspaulského careviče Amnesta Amnestoviče, vydají i na Hrad.

J. Podešva 29.4.2015 7:55

Jo tak autor je z IVK ? To vše vysvětluje :-)

A. Sedláčková 29.4.2015 8:10

Re: autor mlží, buď z nepochopení, nebo záměrně

Proboha pane Podešvo, vy mne děsíte. Pořád jsem si myslela, jak jsme v pr...., když nám vládnou socani s podezřelým ANO v čele s podnikatelem KGB na postu ministra financí, se všemi těmi Marxovými, Dienstbiery, "skvělou" ombudsmankou Šabatovou. A vy k tomu všemu neštěstí přidáte ještě, že jsme v propagandistické válce kvůli 20 motorkářům! No to teda nevím, jestli si nehodit rovnou mašli...

J. Podešva 29.4.2015 9:11

taky mám rád ironii, pokud je chytrá :-)

Paní Sedláčková. Jsem pravicový volič a levicová vláda není můj šálek kávy. Ale to je jiná diskuze. Jen k vaší předposlední větě ... v propagandistické válce nejsme kvůli 20 motorkářům. Ti jsou jen jedním z mnoha projevů té války. Pokud myslíte, že to s tou propagandistickou válkou (která ale má zcela prakticky definované cíle) přeháním, tak si prohlédněte obsah těch více než 40 propagandistických severů typu Aeronet, NWOO, Parlamentní listy a podobných. Prvními výsledky té propagandistické války jsou např. petice za naše vystoupení z NATO. Ohledně těch motorkářů, všimla jste si, že ta jejich jízda se jmenuje "na Berlín" ? Ne, jako když turisté jedo do Berlína. Je to jako když armáda táhne na Berlín. Podobně, jako když Němci táhli "nach Ost", tak tam taky netáhli jako turisté.

J. Kanioková 29.4.2015 14:28

:)))))))))

R. Houška 29.4.2015 7:09

Autore, milá "Svobodná" hlásná troubo Kremlu, nějak vám

uniklo, že Rusko má s EU vízovou povinnost a naopak, takže žijete v naprostém bludu. To, co píšete, platí v plné míře pro občany EU, ale rozhodně ne pro Rusy. Ti by si mohli zkusit, projíždět se po Rusku, a pronášet nějaké kecy proti Putlerovi! V Rusku se zavírá za písničku, to si laskavě uvědomte. Je jasné, že tomu, kdo vám platí kampaně, musíte dělat slouhy, ale příště prosím alespoň trochu přemýšlení. Takto vám tu kremelskou nalejvárnu baští jen madam Boublíková, a to vám ve volbách bude k ničemu.

P. Švejnoch 29.4.2015 7:22

Re: Autore, milá "Svobodná" hlásná troubo Kremlu, nějak vám

Pane Houško, mám trochu obavy, že trouba jste především Vy.

R. Houška 29.4.2015 7:41

Re: Autore, milá "Svobodná" hlásná troubo Kremlu, nějak vám

No, tak teď jste si ulevil, tak ještě prosím zapojte mozek, abychom si mohli přečíst i nějaký váš názor k diskutovanému tématu. Ublinknout si, to umí každé mimino.

P. Švejnoch 29.4.2015 8:04

Re: Autore, milá "Svobodná" hlásná troubo Kremlu, nějak vám

Pane Houško, ve Vašem případě mi stačí, že jsem si ulevil. Nemám potřebu diskutovat úplně s každým, i když občas je to legrace.

Takže si poklepejte na rameno, ujistěte se, že na Vás argumentačně prostě nemám, a užijte si to... ;-)

V. Novák 29.4.2015 9:28

Vám ušlo, milá "svobodná" troubo,

že všichni motorkáři, které odbavovali na hraničním přechodu, schengenská víza měli.

Pšoni jim je - během odbavování - operativně zrušili.

Tak - a můžete si zase ublinknout...

K. Frauknecht 29.4.2015 7:03

Není co dodat.

Bolševik zůstává bolševikem, i když si vezme barevný kabátek!!!

Začalo to tím, že si navlík barevný sáčko a bílý fusekle a stal se z něj podnikatel :-). Vzpomínáte? Dnes jsou mimikry mnohem pestřejší, ale podstata je furt rudá.

A. Reček 29.4.2015 7:06

Re: Není co dodat.

Přesně tak. Pozoruju to i ve svém okolí.

P. Lenc 29.4.2015 7:36

Re: Není co dodat.

Ano, mohu se pouze přidat.