13.6.2024 | Svátek má Antonín


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: K průjezdu Nočních vlků

Jsem absolutně znechucený z mentálních komunistů, kteří jen momentálně propagují jakože „západní hodnoty“ a přitom si velkolepě vytírají zadek s Ústavou i základními principy demokratického, právního státu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Štrobl 29.4.2015 20:09

Safra, to se nám zase ozval kovaný "demokrat".

Původně jsem chtěl panu Pajonkovi vysvětlit jak se mýlí, ale po druhém přečtení jeho příspěvku jsem usoudil, že by to ten chudák mladý muž stejně nepochopil. Omezím se tedy jenom na povzdech:Je to ale mudrc ten pan Pajonek.

P. Gabriel st. 29.4.2015 19:42

Pane Pajonku,

Je zákonem zakázáno, dělat ze sebe nechápavého hlupáka? Není! A tak jste napsal tento článek.

J. Laták 29.4.2015 23:01

Re: Pane Pajonku,

Hezké! :-)

V. Patkoš 29.4.2015 19:24

.

To je zase řečí o svobodě a nálepkování lidí s opačným názorem jako komunisty. Proč nejdřív neokomentujete, proč nechtěl Putin pustit na Němcovův pohřeb některé evropské politiky? Nějak jsem si tehdy nevšiml výkřiků o nesvobodě.

P. Gabriel st. 29.4.2015 19:45

Re: .

Souhlas. všichni ti nařvaní soustruzi velmi dobře ví, že celá vlčí jízda měla být proputinovskou demonstrací a s nějakým výročím kdoví čeho nemá zhola nic společného!

M. Pechr 29.4.2015 19:15

...co za tim ksakru je ?

...souhlas s článkem, nechal bych to na policii a BIS, politici se opět vrtaj do čeho nemaj... ...a onomu vlčímu průvodu jen dělaj reklamu a ten nabývá na váze, kterou prvotně neměl...

...možná je to záměr... ...třeba chce někdo odvést pozornost od podstaty... ...ostatně jako obvykle...

O. Horák 29.4.2015 17:33

A co nejhoršího jim můžeme udělat?

No jistě, ignorovat je. Vždyť je to pár desítek lidí s divnými nápady (pokud by totiž byly žalovatelné, tak už je někdo zavřel, podobně jako sdružení vemen z Femen, tihle totiž hrají proti schválenému oficiálnímu názoru EU, ale stále v rámci legislativy, a to vemena Femena nedokáží).

J. Krásenský 29.4.2015 16:04

Tříbení

Jak se stalo, že ti, co se kdysi bojovali za naši svobodu, dnes ji s nemenší silou upírají těm, kdo se od nich liší. Byli takoví vždycky, nebo jen v posledních dnech zbláznili? "Deset motorkářů vadí, neboť jsou symbolem ruského imperializmu." Pamatuji doby, kdy se za propagaci amerického imperializmu zavíralo, vyhazovalo ze škol i zaměstnání. Je to zpět. To jsme si té svobody moc neužili. A bourají ji ti, kteří se hlásí k odkazu bojovníků proti reálnému socializmu. To není ironie dějin, to je zákonitost. Na to by měli odpovědět sociologové: Kdy a proč se z dobré myšlenky stane bič na odlišné? Kdy a proč se z lidí, kterým září oči svobodou, stanou ti nejprotivnější byrokraté a "převodové páky" další totality?

J. Slanina 29.4.2015 17:01

Re: Tříbení

Neboj, tebe za propagaci nočních vlků z toho blázince určitě nevyhodí.

M. Pechr 29.4.2015 19:11

Re: Tříbení

...něco duchaplného bez invektiv by nebylo ?

J. Kanioková 29.4.2015 17:16

Souhlas..

Š. Hašek 29.4.2015 18:36

Re: Tříbení

Souhlas s panem Krásenským.

Rozlézá se to. Nestačí už jen dodržovat zákony, také jest nutno mávat mávátky (tedy petičně odsuzovat  "Putinovy gangy motorových hrdlořezů"). A řadit se do jednoho šiku. Toho vševědoucně pravdoláskového.

V. Patkoš 29.4.2015 19:20

Re: Tříbení

Ty pravdoláskové kecy už si nechte, je to opravdu trapné. Ne každý, kdo nemá rád Putina musí být Havlista.

J. Kanioková 29.4.2015 19:46

Nápodobně..

Ne každý, kdo nemá rád blbosti Západu musí být Putinovec.

J. Václavíková 29.4.2015 22:09

Re: Nápodobně..

Ale kdo papouškuje jeho demagogii, je.

J. Farda 29.4.2015 14:42

Svobodný pan Pajonk

Putin že by něco na revanš povolil? Jo geopolitický revanšismus v Putinově Rusku kvete, ale ne ve smyslu oplátky dobra dobrem. Svatá prostoto, voni Pajonku jsou ale (censored)!

Š. Hašek 29.4.2015 14:54

Re: Svobodný pan Pajonk

Pozoruji, že s Vámi tedy deset motocyklistů pěkně mává.

V. Kusý 29.4.2015 14:59

Re: Svobodný pan Pajonk

Nepovolil, samozřejmě, ale byl by za vola on, takhle jsme my.A o to jde.Nemám rád Rusy, po zkušenostech které jsem s nimi udělal v Rusku.Nemám rád Putina, ze kterého by se i Stalin pob... Právě proto jsou argumenty pana Pajonka spíš rozumné a pravdivé, když chce abychom byli my ti lepší.Abychom byli demokraty skutkem, per hubam to umí každý, ale když přijde na lámání chleba....Šmejda zavřít, ale až něco provede.Takže měli jsme ty "molodce" k nám pustit a pokud by se nechovali patřičně, tak s nimi ukázkově předpažit.A jako bonus by se odkopali "vítači", alespoň bychom znali naši pátou kolonu.

J. Slanina 29.4.2015 17:04

Re: Svobodný pan Pajonk

A vy snad ještě ty "páťáky" neznáte??? Na to si sem musíme pouštět ještě další bandu grázlů, jako bychom tady neměli těch svých dost???

V. Kusý 29.4.2015 19:43

Re: Svobodný pan Pajonk

Víte, pane Slanino, možná by setkání s Rusy "face to face" některým páťákům otevřelo oči.Ona osobní zkušenost je nenahraditelná.Pár mých kolegů si cestou z Moskvy zatlačovalo oči zpátky do důlků, aby nevypadali jako žabáci.A byli to dobří soudruzi, jen holt věřili....Oni ti zdejší molodci v životě v Rusku nebyli, proto ta neutuchající láska.A stran grázlů, třeba takový Drath s motorkami moc společného nemá a koukejte, jak se vyloup...:-))

R. Hroza 29.4.2015 14:09

Jednoduché a jasné.

Souhlas.

M. Urban 29.4.2015 12:06

Byl jste v Rusku?

Jseš host, tak si dej pivo a kecej si o čem chceš, říkal hostinský Palivec. Jenže Noční vlci nejedou na pivo a vykecali se už Rusku.

Š. Hašek 29.4.2015 14:56

Re: Byl jste v Rusku?

10 motorek a je průšvih, že?

Gigantické starosti.

J. Slanina 29.4.2015 17:06

Re: Byl jste v Rusku?

Jojo. Každý průser začíná maličkostí. Třeba jako těch sedm malých kuliček v Sarajevu.

K. Frejlach 29.4.2015 11:50

Naši a polští motorkáři nemají v Rusku problém

Podle vyjádření našich a polských motorkářů se nesetkali při jízdách po Rusku s žádným problémem. A to tam jezdí i na velké akce, Poláci jezdí pravidelně uctít své mrtvé do ruské Chatyně. Američané už přišli na to, že v USA neexistuje demokracie (Princentonská univerzita). Vše je tam podřízeno zájmům úzké skupimy vládnoucích a těch, kteří ovládají finance. Polsko má k USA ve všem hodně blízko a tak je to tam podobné. Počínání polské vládnoucí vrstvy a její chování k ruským motorkářům, kteří chtěli uctít vítězství nad nacismem je totalitní, je necivilizované, není pro ně omluva a určitě na celá desetiletí či staletí vejde do dějin jako příklad počínání autoritativního státu. Polští motorkáři to vyřešili tak, že na hranicích převzali štafetu od svých ruských kolegů, kterým byl zakázán vstup do Polska. Je z toho vidět, že ti "dole" mají mnohem více rozumu, než ti "nahoře". Co ale ještě ti "nahoře", kteří přes svůj nerozum na svých funcích setrvávají, tam ještě dělají?

J. Podešva 29.4.2015 12:17

s vámi je sranda, pane Frejlachu :-D

Citát : "... v USA neexistuje demokracie". Musíte dokončit myšlenku. Přidejte, že druhou nejdemokratičtější zemí na světě je Rusko (tou první je samozřejmě KLDR). A taky musíte dodat, že USA chtějí zničit svět, ale Rusko, ochránce světového míru, jim v tom zabrání. Jo a abychom nezapomněli, v USA bijí černochy.

V. Novák 29.4.2015 12:50

Do Katyně jezdí spolu s Nočními vlky.

Pšonští pasováci se po§rali a předvedli, pšionskou demokracii.

Jejich ostuda.

S. Netzer 29.4.2015 14:49

Re: Do Katyně jezdí spolu s Nočními vlky.

Vy se přímo překonáváte.

Demokracie implikuje povinnost pustit si do země kdejaký xindl?

Š. Hašek 29.4.2015 15:03

Re: Do Katyně jezdí spolu s Nočními vlky.

Paní Netzerová,

chcete popsat, jak se v Děčíně vyjadřovala parta motorkářů z Německa? Když už jsme u toho das Gesindel. Někdy i nadlidé (kteří vědí všechno) netuší, že někdo četl něco v němčině.

Nechtěla, nepasuje Vám to do Vašich not. Ve svých příspěvcích jste stejně nás (čecháčky) dávno odepsala, tedy naprosto nechápu Vaši starost o deset motorek v naší kotlince.

Pozor na demokracii, tu skutečnou, tam se motorky s techničákem a motocyklisté s pasem a vízem také moc neřeší. Nejsme jako za Husáka, ani v DDR.

E. Erat 29.4.2015 15:19

Re: Do Katyně jezdí spolu s Nočními vlky.

Německý ksindl dělá ostudu a potíže na všech Baleárských ostrovech,někdy i v Praze.Ovšem nepřekonávají ten dánský ksindl "Mládežníků" kteří tady masově níčejí hotelové vybavení, a aby je někdo ubytoval musí předem zaplatit kauci na škody.Proti nim jsou Noční vlci úplní beránci.