6.7.2020 | Den upálení mistra Jana Husa


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
I. Štípek 1.6.2020 21:47

Pan Stejskal nevynechá jediné téma aby se neztrapnil.

I. Štípek 1.6.2020 23:35

Ohó, teď jde i do genderu! Bože, proč jsi musel najít hlásnou troubu splachující ty největší kktoviny. Kdyby se u toho netvářil tak vážně a vždy nezaznamenával do dlooooouhého článku i kdo kdy šel na toaletu. Je mi jako obvykle trapně i za vás, pane Stejskale.

V. Petr 1.6.2020 20:52

A co tričko s komunistickým vrahem Guevarou??? Počítám, že Vás to pobuřuje stejně!

Z. Ukolébavka 1.6.2020 16:58

Čím víc se bude autor nad zájemci o koupi takto povyšovat a tahat je blátem, tím víc půjde kalendář na dračku. Stačilo napsat, že tento artikl je k odplivnutí. Arogance a plytký populismus z vás čouhá na 100 honů, autore.

D. Stirsky 1.6.2020 15:20

Nu, něco na tom je. Ovšem i renomovaná knihkupectví a nakladatelství se mohou strhat. Není měsíce, aby nevyšla kniha typu "Prala jsem Mengelemu spodky", "Byl jsem uklízečem WC v Rastenburgu", "Vařila jsem Hitlerovi špagety", (atd., atd.)

Š. Hašek 1.6.2020 20:24

Ať vychází co chce ..... klidně i pojednání o tom, že u Prahy je Sahara, kůrovec vypadá jak býk ....

Dementní kuchařka (kniha) nerozvrátí zažívání států. Nějaký soubor fotografií nerozvrátí společnost.

Státy rozvracejí politici, peníze, demograti, ušlechtilouši, rychlořešitelé, sekyráři/láskaři, multikulty ...... tihle všichni mnohdy dohromady.

M. Hoblík 1.6.2020 15:08

Ta podobnost, ta myšlenka! Jenom hymny jsou jiné...

J. David 1.6.2020 14:37

Tak mi polibte prdel, že jsem nebyl komforvní...

J. David 1.6.2020 14:39

Kde je svoboda slova v diskusi? To je "vono", co se nelíbí, utípneme.

J. Basler 1.6.2020 13:22

Věc je jednoduchá, je to tresné? Je. Tak to ve zrychleném řízení trestejme. A důkladně a příkladně. Podobně i komunisty... Máme na to odvahu, je to pochopitelně i politika? Ale máme skutečně odvahu? Tak ať to udělá někdo, kdo je i politik. Kdo se dostane do medií. Ať si tohle každý konečně rozmyslí. Jak to dopadlo s panem Zítkem a Mein Kampfem? Tak hurá do toho. Kecy nemaj cenu, se říkávalo...

Š. Hašek 1.6.2020 13:43

Není to až tak jednoduché. Ale začal jste to řešit .....

Je trestné něco prodávat, koupit, dát si to na stěnu v předsíni/dveře skříňky v šatně u sprch???

Nebo je trestné furt někde čmuchat, kontrolovat, zalykat se láskou a mravností (přitom být politikem třetí jakostní třídy, který zakazuje knihy), zakazovat otcům od rodin (matkám rovněž), co budou mít nad otomanem v pokoji???

Nad otomanem nemám Hitlera. Ani Lenina. Ani Havla. Zdi cizích příbytků mi jsou šumák.

Zajímají mě nože/tyče cizích gaunerů a péče politiků o moje myšlení. To jo.

J. Basler 1.6.2020 13:54

Je to jednoduché - trestná je, pokud vím, propagace nacismu a komunismu... To snad stačí - výroba kalendáře tohoto obsahu asi propagace je, ne? . Jasně, ať má na zdi každý , co chce. Che byl asi taky gauner a nosí ho na tričku spousta lidí...

Š. Hašek 1.6.2020 14:27

Uhýbáte. !!!

Zákon, zakazující myšlení (on se ale tváří, že "podporuje zdravé myšlení"!!) Je možno zrušit.

A více energie věnovat gaunerům, kteří s tričkem Che, Hitlerem, Leninem, Alláhem ...... na hrudi, Vás utlučou na ulici.

Si (skromně) myslím.

Jenže to je dnes těžké!!! Tak budeme pilovat "rozměry kalendářů a seznamy themat" na kalendáře!!! A bacha na můchomůrku zelenou v kalendářích pro dítka! Ta taky dělá paseku!

J. Basler 1.6.2020 17:54

Vážený pana Hašku, prosím, přečtěte si paragraf 403 Tr.z. - tam se o mýšlení nic nemluví. Myslet si můžete co chcete, to vám nikdo nebere... Problém v tomto státě (podobně jako to bylo v Německu po válce) je vyrovnání se s minulostí, její glorifikace atp. Proto ten paragraf existuje. Jeho účinné vymáhání je druhá věc. V tom mají orgány činné v tr. řízení velké rezervy. Doufejme, že se to naučí až půjde skutečně do tuhého, např. se šarií a podobně. Teď je to víceméně sranda,

Š. Hašek 1.6.2020 20:29

Opět hodnotím kladně, že jste poblíž řešení.

Poukázal jste na to, že "starý kalendář" je vrahovský. Jsou na to zákony, § 403.

Jenže kalendář s Adolfem je p-d proti tomu, co provádí současná moderní láskomultikulty. S pomocí štrasbrusele (a ŠojdrŠabatové).

Zkráceno!

V. Petr 1.6.2020 20:57

Souhlas!

Mimochodem, dnes jsme v ČTV svědky glorifikace vlny násilí, která vypukla proto, že jeden recidivista skonal při zatýkání na infarkt...

A to je aktuálnější než dávno mrtví zločinci bez reálné moci!

R. Gramblička 1.6.2020 14:04

a co třeba předmětný zákon zrušit?

J. Basler 1.6.2020 14:24

Poslední reakce: no, snad to nemyslíte vážně! Zkuste to poradit třeba Němcům, tam by takový kalendář asi taky nevyšel. Jinak si přečtěte třeba Jasperovu Otázku viny. Možná Vám bude zřejmější. Vždycky si říkám, když přemýšlím minimálně o obou světových válkách, že skoro každá oběť měla rodinu, rodiče atd. Tohle bych sám nechtěl zažít, lidé z toho kaledáře jsou těmi obětmi prokazatelně vini, pochopitelně nejen oni!

Š. Hašek 1.6.2020 14:32

I já to myslím vážně.

Vy si zakazujte cokoliv svojí vnučce, nezletilému synovi, blokujte manželce internet .......

A NA MĚ SE LASKAVĚ VY-ERTE!

Mluvím za sebe.

V Birkenau nevraždil plakát, kniha .... byly k tomu potřeba prachy, závist, komplexy bank, hamounství, lidská blbost nekalendářová ...... a politici. Voliči také. Ale kalendáře moc ne.

J. Basler 1.6.2020 17:57

Prosím, nebuďte hrubý. Nastudujte si prosím, čím to třeba v Německu, Itálii a Rusku začalo. Vám jsem nic nezakazoval, tak, prosím, nebuďte vulgárn a osobní. Děkuji

Š. Hašek 1.6.2020 20:36

Omlouvám se.

Začíná to mnohdy všelikým. Ale kalendáře to potom nevykonávají! To jsou kouzelné obezličky polovzdělanců a současných vysokovzdělanců. Nedomnívám se, že zákazem kalendáře zlepšíme společnost!

Zakažme nože! Ty vopravdu vykonaly hodně lumpáren!

Ten kalendář je prostě trapárna (zkráceno), ale mnozí občané potřebují trapárny. Nechci tady mluvit o manekýnách a blondýnách ..... zdá se, že i "věhlasní ČT politici" žijí jen z trapáren.

R. Gramblička 1.6.2020 16:10

jejich vinu a hrůzy války přece nikdo nespochybňuje, ani já ne, přesto zcela vážně považuji zmíněný zákon za škodlivý a hodný zrušení

V. Petr 1.6.2020 21:05

V Německu by sice nemohl vyjít kalendář s Hitlerem ale zato tam lze svobodně podpalovat synagogy jako "výraz odporu proti politice Izraele."

Ostatně i Křišťálová nod byla výrazem "spravedlivého rozhořčení Němců," alespoň podle soudruha Goebbelse...

J. David 1.6.2020 14:44

Co je trestné, vysvětlete. Komunistický manifest jakési Internacionály také? To Vám v té rerevativitě v palici jeblo? Kecáte.

P. Pavlíček 1.6.2020 11:38

Nevěřím, že obrázky stvůr si koupí jenom stvůra.

Autor nemá moc fantazie - ve hře je totiž taky recese. Odhaduji víc než 90%.

Lidi nevědějí, co se dělo v roce 68. 2. válka je pro ně velmi vzdálená historie. Nahrál si tam náhodou s nima i Bonaparte?

pp.

Š. Hašek 1.6.2020 11:52

Odbočím od kalendáře .....

Myslíte, že pokud někdo hodně čte (hrozí, že bude číst i politiku všelikou, vražedné detektivky, porno jak stehno .....) tak je stvůra???

Ten kalendář si nekoupím.

Vy potřebujete nad sebou orgán, který Vám bude třídit knihovničku a obchůzkou kontrolovat, co máte na zdi?

Mluvíte jak školitelka v dětském domově, která chlapcům kontrolovala ruce nad dekou. Třeba ale jste se jen rozčílil, že kšeft je kšeft. Nekšeftuje se jen s příručkami pro včelaře, manifesty Internacionály.

V. Petr 1.6.2020 21:12

Recese a něco jako zakázané ovoce. Ale také znechucení ze současné politiky "Schválně si tam pověsím Hitlera protože nadávek na "neonacisty" a krokodýlích slz nad "útiskem Romů" je plná ČTV." Je to takový zkrat, protože to mnohé neskutečně se**...

H. Lukešová 1.6.2020 11:32

Jistěže lze klesnout ještě hlouběji. Viz prohlášení velké trojky, ve kterém pánové popustili uzdu své protiizraelské nenávisti.

V čem se v míře nenávisti liší L. Zaorálek od klasických neonacistů? Schwarzenberg ve svém dalším rozhovoru myslím, že na Novinkách, psal, že sice bombardování Izraele je nepříjemné, jenže ti hnusní Izraelci pro změnu vraždí nevinné Palestince.

Pan Schwarzenberg, Zaorálek a Petříček se neliší od takového pana ABB.

Š. Hašek 1.6.2020 11:47

Přesné!!!

Politická prohlášení/rozhodnutí vlád, politiků hodnotím ZNAČNĚ JINAK (!!!! Jinak než kalendář/tričko/kecy v hospodě!

Kalendáře nerozpoutávaly průšvihy. průšvihy rozpoutávali gaunerští/hloupí/lační politikové. A často mluvili o dalším věčném míru .......

Ten kalendář bych si prostě nekoupil. Che tričko si nekoupím. Šátek arafaťák taky ne. Kapitál a Mein Kampf (a jiné) jsem pozorně četl .....

Na chalupě nemám na zdi Havla ....

V. Petr 1.6.2020 21:01

Ano, tady jde o hloupou recesi, ale současné snahy muslimů o dokončení Holocaustu jsou skutečné!