Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

SPOLEČNOST: Historie.cs

To je název pořadu České televize, pro mne jednoho z nejlepších a nejzajímavějších, které se na obrazovce objevují.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JK

J. Krejčí 336

19. 4. 2015 6:46
Opožděná reakce.

Já blázen jsem zapoměl, že zmíněný pořad se nelíbí nejen komoušům, ale i odpůrcům z řad sudetských vykladačů historie.Nemá cenu to rozvádět, asi bude třeba aby v míru a pokoji umřelo ještě několik generací a ty budoucí se snad nějak usmíří. Autor.

0 0
možnosti
VP

V. Getz

18. 4. 2015 13:33
Historii tvoří kvalitní hosté a moderátor

bohužel Kučera  je z těch dvou to horší, on nedokáže být nezaujatý a kvalita je na straně moderátorky a tak bych uvítal kdyby Kučera moderoval třetinu.

0 0
možnosti
TK

18. 4. 2015 13:03
Historie.cs není chvályhodný pořad

Pan Kučera nezvládá své hosty - buď nechce, aby nepřišel o slušný příjem, nebo nesmí nutit hosty k přesné odpovědi na položenou otázku. Formulace jeho otázek totiž jasně prozrazuje, že si přeje, aby hosté-historici řekli pravdu. Ti se ovšem z odpvědií vykroutí a pan Kučera je nechá být. Takový pořad je pak k ničemu.

0 0
možnosti
LS

18. 4. 2015 13:37
Re: Historie.cs není chvályhodný pořad

Dost pravidelně pořad sleduji a nezdá se mi, že p Kučera hosty nezvládá. Zejména historické události hodnotí skuteční odborníci na základě studia všech dostupných materiálů. Doporučoval bych tento pořad některým diskutujícím, kteří hodnotí historii podle knihy nějakého autora, který prezentuje svůj subjektivní názor, nebo podle vyprávění svého dědečka, nebo jiného pamětníka.

0 0
možnosti
JC

18. 4. 2015 12:30
Ta kvalita pořadu zřejmě souvisí s věkem moderátora.

Jeden z mála, co má opravdu životní zkušenosti a vzdělání. Jinak ta horda mladíků a děvčat, co ovládla obrazovku, je opravdu vyhazování peněz oknem.

0 0
možnosti
PK

18. 4. 2015 9:10
Histotie.cs

je opravdu jeden z mála pořadů státní televize,na který se dá dívat a přemýšlet o faktech,které se tam publikují.A TO PRÁVĚ VADÍ BOLŠEVIKŮM NEJVÍC!

0 0
možnosti
BH

B. Hamáček

18. 4. 2015 7:44
Vidím to

Vidím to naprosto stejně. To počasí bylo vážně hnusné, ale byl jsem tam rád. Na tento okamžik jsem čekal více než 50 let. Ač fanda vojenské , zejména americké vojenské techniky , tentokrát mně zajímalo něco jiného- samotní američtí vojáci. Málo kdo očekával takové přijetí. Bylo to důležité oboustranně.

0 0
možnosti
VP

18. 4. 2015 11:03
Re: Vidím to

Bohužel to nebyli ti, kteří nás osvobodili. Ti osvoboditelé totiž byli normální američtí kluci z Texasu a odjinud, kteří reagovali jako by mluvili s kamarády ze školy. Ti dnešní jsou profesionálové, kteří mají své mluvčí, mají instrukce a vědí dopředu, co říkat a jak se chovat. Zvláště ti, kteří byli vybráni na tuto propagační akci. Tím nezlehčuji účast na našem osvobození USA a už vůbec ne NATO. Jenže doba se mění.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz