26.5.2022 | Svátek má Filip
Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
TK 19.7.2009 23:16

Re: Vazeny pane Gabale,

no soudruh Slovák Gabal již má české občanství, takl by nám tu rád radil co a jak má dělat česká vláda... Ať se vráti na rodnou Slovač a tam může kvalifikovaně radit - cikánů tam i přes masivní export k nám do Čech stále zůstalo dost a dost (ssebou si může vzít další hrdé Slováky Nagyho, Belohorcovou  a další, kteří se zde všude vycapují

John Smith 18.7.2009 15:27

Co k tomu dodat...?

Cesi jsou burani a cely svet to dnes uz vi. Proste takovy "sametovy paka"....

karas 18.7.2009 11:16

Re: to jste mne teda pobavil

Možná jde spíš o to, jakým způsobem se to děje (jak se vymáhá, zde je to evidentně zneužíváno ve prospěch jiného cíle), proti úhradě dluhů nic nemám. Ostatně myslím, že v demokracii je nutno rozhodnutí soudu respektovat dokud není zvráceno jiným rozhodnutím. Jinak může opět rozhodovat názor mocných případně té jediné správné strany a jejích představitelů. Vaše posouvání "nechcete vědět ..." je jen vaše spekulace a podsouvání mi něčeho co nedělám.

Nový 17.7.2009 23:27

Re: a řešení???

Máte pravdu, že Cikánský problém jsme si  vypěstovali sami - destiletí trvající pozitivní diskriminací.  Dokud  neskončí zvýhodňování Cikánů  nepohnou se věci k lepšímu.

Bohužel jsme  svědky opačného trendu - vystupňovat  nespravbedlivou a  rasistickou pozitivní  diskriminaci.  V posledních  v dvaceti letech  zesílila také  a  výsledky se  dostavily ! Cikáni přestali pracovat  úplně. Jen hrají  diskriminační divadélko.

Nový 17.7.2009 23:22

Re: Tak takhle ........

Oni už to poznali. Proto jsou ta  víza.

Nový 17.7.2009 23:19

Re: Výborný článek

Máte pravdu, že  Západní země  uplácejí  Cikny  ještě  tučnějšími dávkami než  my.

Zatím na to  mají zdroje.  Dlouhodbě  je  ale  vydržování  armády  vyžírků (  myslím teď i bílé  nemakačenky )  ekonomicky neúnosné. 

Podívejte  se na  předluženost Evropských zemí. Nebo si myslíte, spolu s Paroubkem, že  dluhy se  nemusí  splácet ?!

Nový 17.7.2009 23:15

emigrace devastované a segregované etnické menšiny

Gabale, vy jste  mimoň !  Kdo zdevastoval a  segregoval menšinu ?

Sama  menšina  se  usilovně  brání  převzít civilizovaný způsob života.  Všechny  skupiny, které v historii přišly do  Evropy ( kromě  Muslimů v posledních destiletích - to  by bylo na  samostatný článek ) se  začlenily do společnosti  a nepořebují vodit za  ručičku.

Čí je  to chyba, že  Cikániza  čtyři století  nikoliv ?

Podle  Vás  asi  Čechů.  To je  ale  naprosto  skandální a podjaté hodnocení !

hafusak2 17.7.2009 22:41

Re: Ale tak pojdme nejdriv udelat poradek tady u nas!

To jsou dobré návrhy.

Pedro 17.7.2009 22:23

Re: P.Gabale ale my musíme řešít

To, že jich tady zbylo po válce 600 a zbytek je ze Slovenska je nehorázný blábol, člověče. Byly jich jednak tisíce, a jednak, ty SVOJE přičmoudlé kousky si Slováci hezky posílali do plynu. Tisovy transporty ti nic neříkají, když jsi takový odborník na 2 SV a poválečnou dobu? Za to co sem nalezlo ze Slovenska v době rozpadu federace si ale můžeme sami, jak jsme se prsili, že v brzké době padnou Slováci na držku apod. Oni sem skutečně ze Slovenska lezou, ale za čermou prací. Na dávky nemají šanci dosáhnot, na české doklady už teprve ne. Občanství se uděluje po 10letech legálního pobytu a ten se získává na základě odpracovaných let.

zoch 17.7.2009 21:47

Re: Ale tak pojdme nejdriv udelat poradek tady u nas!

Tudy ano  !!  Tak nějak a podobně se vyplatí postupovat.

www.Jiří 17.7.2009 21:00

Výborný článek

Pane Gabal, myslím, že jste správně vystihnul podstatu problému. Dnešní politici (hlavně ti tzv. pravicoví) dělají ostudu nejen doma, ale i mezinárodně na všech frontách, kde se ukáží a jak otevřou ústa a to v čele s největším ideologem. Je potřeba si opravdu zamést před vlastním prahem. Dostali jsme se díky jim na úroveň Bulharska a Rumunska. Není pravda, že Romský problém není řešitelný, stačí se podívat např. do Francie a jiných zemí západních Evropy. U nás, ale podle zdejších ideologů, používají řešení, které není v souladu se zdejší ideologii, mají na problém jiný názor, tak to se zde netoleruje, jsou socialisti a bolševici apod. jako celá EU. Také to vyjadřují zdejší ohlasy na váš članek, ale ustupovat by se těmto hulvátům nemělo, proto více takových článků, jako je váš. Myslím,že zdejší hulvátov a kocourkov je horší než problém Romů.

VL 17.7.2009 20:41

Re: a řešení???

Řešení je, ale není politicky korektní, Lety.;-)

Petr Benes 17.7.2009 20:38

Ale tak pojdme nejdriv udelat poradek tady u nas!

Prvni krok by mel byt zruseni zpetneho vyplaceni davek. veskere nevyzvednute socialni davky by rekneme do 14 dnu propadly. kdyz si je obcan nekolik mesicu nevyzvedne a prezije i bez nich, tak je evidentne tak nutne nepotrebuje a neni v takove nouzii. a dale by se mely omezit veskere socialni davky nejakym stropem jako na Slovensku. rekneme ze soucet vsech davek na rodinu by byl maximalne 10 tisic bez ohledu na pocet clenu. detske pridavky by se nevyplacely, nahradily by to ulevy na dani. materska, porodne a rodicovska by se vyplacely az po odpracovani nejake doby a v zavislosti na delce teto doby.  kdo je pro? ;-)

zoch 17.7.2009 19:48

Re: Kde berete tu drzost řadit mě do své rodiny!

Zatím jste tu za blbce jenom Vy.  Já se díval na přímý přenos z toho Bruselu !!!!!

Kdo tleskal ve stoje,to byla partička kolem známého českého zloděje a europoslance.  Jaká to tehdy byla část zmíněného parlamentu si můžete při své inteligenci snadno zjistit. NIKDO JINÝ VE STOJE NETLESKAL  .   V rámci objektivity ale dodávám,že ze slušnosti tleskalo ještě pár sedících. A to evidentně ze slušnosti bez náznaku sympatijí.

Je mi líto,že jsem musel díky několika výlevům vůči mé osobě použít pro mne nezvykle ostré formulace i vlastně proti Vám,byť se zde setkáváme pár let.

zoch 17.7.2009 19:33

Re: "... prezidentovu ostudu v Evropském parlamentu,...", píše pan Gabal-Hybášek

Koukám,že vy dva s "honzákem" jste se tady dlouho  hledali.....

honzak 17.7.2009 18:59

Re: "... prezidentovu ostudu v Evropském parlamentu,...", píše pan Gabal-Hybášek

lehni, frištenský! A dej si studený obklad, poslední tři mozkové buňky se ti zavařily.

Pete Brich 17.7.2009 17:35

Kde berete tu drzost řadit mě do své rodiny!

PB

zoch 17.7.2009 17:32

Re: "... prezidentovu ostudu v Evropském parlamentu,...", píše pan Gabal-Hybášek

To stále ještě rozebíráte vystoupení toho našeho šaška  ?

zoch 17.7.2009 17:31

Re: Dnes Gabal, včera Urban

Je tolik hodin,kolik právě je a já mohu komentovat to,co se zde sešlo pod tímto komentářem..

Koho asi vy volíte,pánové nebo dámy......     S autorem JW by mně nic nebránilo se sejít,ale s těmi dalšími bych si nechtěl ani dopisovat. A setkat se  ?  Jen na vzdálenost jednoho dlouhého klacku.

janík 17.7.2009 17:26

Re: Není to emerický Mičurin? Že roubuje na brambory rajčata!

Což by skoro šlo. Oboje je lilek.

Kenavp 17.7.2009 15:29

Gabale, stále častěji jsi úplně mimo...

Gabale, před lety jsem si tě vážil ale to co předvádíš teď... Řápková,  DS, Jančíková a Bůh Svatý mohou za to, že to líné, parazitující etnikum, těšící se takové toleranci ze strany populistických multikulturalistů vyrazilo za "dávkami" přes oceán. Je to min. roční výlet zadarmo, doma je čekají nevyplacené dávky a samozřejmě byty, které by příslušník diskriminované většiny nedostal ani náhodou. Co to plácáš o rasové diskriminaci ze strany pí. Řápkové? Mluví vždy o nepřizpůsobivých, tzn. bez rasové příslušnosti. To ty jsi rasista a ne ona! Mimochodem: v rovném přístupu ke všem bez rozdílu je skryto řešení této situace. S tebou a tobě podobnými je ta situace neřešitelná. A vůbec, kde jsi přišel k tomu tvému chatrnému "sociologickému" vzdělání? To byla nějaká nástavba?  

Valentina 17.7.2009 15:20

Hm

Když paní Řápková chtěla, aby své dluhy platil každý bez ohledu na to jestli je Cikán, Čech nebo jiné národnosti, tak je podle vás rasistka. Není to spíš naopak? Nejste rasistou spíš vy, Kocáb, Urban ...? 

toogood 17.7.2009 15:19

Re: "... prezidentovu ostudu v Evropském parlamentu,...", píše pan Gabal-Hybášek

Taky moc nechapu, co na tom projevu bylo skandalniho. To, ze bude obsahovat kritiku neopodstatnene centralizace moci a prilisne reulace vseho co se regulovat da, to vedel kazdy. A po formalni strance byl myslim velmi kultivovany.

Pete Brich 17.7.2009 15:04

"... prezidentovu ostudu v Evropském parlamentu,...", píše pan Gabal-Hybášek

Ostuda, že různí Cohn-Benditové a Pötteringové místo aby prezidentovi tleskali ve stoje jako ostatní, dali se na zbabělý úprk jako švábi před světlem;-D;-D;-DPB

Pete Brich 17.7.2009 14:57

Není to emerický Mičurin? Že roubuje na brambory rajčata!

PB

čm 17.7.2009 14:52

Re: Češi dali Evropě lekci ze solidarity

Správně !!!

Kůň Václavův, kůň bronzový

 se včera v noci třás

a Kníže kopí potěžkal

;-D;-D

Honza z podhůří 17.7.2009 14:39

Re: to jste mne teda pobavil

nechcete vědět, co si o takovém rozhodnutí soudu (a nejen já) myslím? To nemá žádný vztah k tomu, o co dle Vás primátorce Řápkové jde...

Hradec 17.7.2009 14:23

Uf

Totální bláboly manžela paní Hybáškové.

REX 17.7.2009 14:16

Re: Souhlas!

oprava: rodiny musely

Jiří Heincl 17.7.2009 14:06

Re: Co zde bylo napsáno je hezké,

Nenásilné reálné řešení neexistuje. Tak jako je v každém evropském národě cca 3 - 5% příživníků, které nikdo nepředělá, tak je to i u Cikánů. Jen ten poměr slušných a neslušných je u nich obrácený. Nevylučuji přitom, že slušných Cikánů může být o něco víc než 5%. Za komunistů byly bezdomovci takřka permanentně zavřeni za příživnictví, protože převychovat je nebylo možné. Stejně tak nikdo nepřevychová příživníky u Cikánů.