27.1.2023 | Svátek má Ingrid


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Džihád lidských práv

Muslimové však kupodivu chápou džihád jakožto bohumilou metodu obrany a šíření víry a v tomto postupu je džihád velmi blízký, ba téměř totožný jak s metodami křesťanskými, tak s šířením moderního západního sekulárního politického náboženství.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Tichý 17.11.2016 20:36

:-D tak to jste mne pobavila.

Jestli za elitu povazujete neandrtalce ve smokingu, tak to mozna. Skutecna intelektualni elita uz davno bydli v zemi kolonisty. Vi totiz, ze budovani spolecnosti je na desitky let a k tomu nemaji trpelivost.

P. Vaňura 17.11.2016 18:25

Pozor, i domácí problémy lze řešit vnější agresí, dokonce

je toto řešení jedním z nejčastějších! Takže pozor na to, nezasahování může být chybou!

P. Vaňura 17.11.2016 18:22

Především je třeba VOJENSKY bránit hranice a zastavit

vetřelce za každou cenu. Nic jiného nepomůže, protože migranti sem polezou pokaždé, pokud je sem pustíme, bez ohledu na to, jak se budeme chovat k zemím odkud pocházejí (pokud je ovšem neokupujeme a nezadržíme už tam). A nepřizpůsobené migranty bez vyjímky deporovat!

Čiň čertu dobro a peklem se ti odmění!

P. Vaňura 17.11.2016 18:03

Přiliv uprchlíků se nezastaví, dokud jejich plavidla nebudou

rozstřílena dříve, než se přiblíží k evropským břehům. Natož aby je sluníčkářské zrůdy vozily až od lybijských výsostných vod.

P. Vaňura 17.11.2016 18:00

Hanzelka a Zikmund projeli roku 1947 sami ve dvou

osobním autem Afriku od severu až na jih. Poté, co tamní primitivové svrhli koloniální jařmo musela být dokonce i raley Paříž - Dakar přemístěna do jižní Ameriky, protože nikdo nedokázal zajistit základní bezpečnost závodníků...

P. Vaňura 17.11.2016 17:35

Máte pravdu jen částečně, Tamerlán byl Mongol a

současně muslim. Patří k nejhorším hrdlořezů všech dob!

J. Kanioková 17.11.2016 16:24

:))))))))

J. Kanioková 17.11.2016 16:23

:)))))))))))

J. Schwarz 17.11.2016 15:21

Re: Pane Svatosi

A u oněch kmenů byla Prorokem černošská lesbička, že. A vyznávají nějakou zvláštní verzi Koránu, nepochybně.

J. Schwarz 17.11.2016 15:19

Re: Džihád

Na musulmana platil jedině Džingischán!

J. Schwarz 17.11.2016 15:18

Re:

A to jste viděla v jakém filmu? Ve většině zemí odkud odcházel "bílý kolonista" trval t.zv. "národně osvobozenecký boj" a otěží vlády se chopila povstalecká skupiny většinou podporovaná "táborem míru", žádná protektorátní vláda.

J. Hanzlík 17.11.2016 15:10

Další pohádka z jedné a tisíce nocí

Západ je vinen vším a jeho jedinou cestou je odejít z oblastí násilí a pokorně existovat se svým výplodem práv a hodnot, které ostatní svět nesdílí, ba přímo nenávidí. Ostatní svět, zužovaný euroatlantickým terorem, bude šťastný pod milovanými tyrany a pokojně vzývat Alláha ve svých špinavých a přelidněných lokalitách. Bude vzkvétat izolovaný od ostatního světa a nekompatibilní s univerzálním světem pravidel.

Utopie, která se snaží zoufale rehabilitovat zaostalý svět úpadkové kultury s vitálním světem racionality. Stála už u zániku koloniálních říší, které se vzápětí staly obětí diktátorů a oligarchických samovládců. Názor, který je v naprostém rozporu s historií civilizačních kultur, především islámskou, která nebude váhat využít každou příležitost k pozvolnému vlivu a usurpaci moci. Sama je v úpadku a rozvratu, ale její přesídlenci mají šanci realizovat svůj “mírumilovný” džihád cestičkou umetenou výkladem lidských práv z dílny utopických diletantů.

Ś. Svobodová 17.11.2016 14:13

Re: Pane Svatosi

Způsob západního (nikoliv křesťanského) života je pro muslima stejně nepochopitelný, jako způsob muslimského života pro nás. Ti co prchají nemohou být se západem smíření, protože vůbec netuší do čeho jdou. Myslí (na základě propagandy, kterou slýchají od dětství) že západ je místo plné sexu, bez mantinelů a omezování a pak jen civí. Stejně jako my, když zjistíme, že mešity slouží jako komunální centrum, kde zdarma pohostí i nechají přespat cestovate jakéhokoliv vyznání, nebo že existují muslimské kmeny, kde vládne matriarchát.

Ś. Svobodová 17.11.2016 13:55

Re: Nedá se říct nic jineho

Jenže když si přečtete článek pozorně jistíte, že přesně to autor napsal.

Ś. Svobodová 17.11.2016 13:52

Re:

Myslím, že mimo mísu jste vy. Když odchází "bílý kolonisa" předá moc spolupracující elitě. Je instalováno cosi jako protektorátní vláda. Se kterou velká část tamních občanů nechce mít co dočinění. Nakonec dojde k rozpolcení společnosti a následně k občanské válce.

J. Kulheim 17.11.2016 12:51

Podle této víry lidé Západu věří,

naši civilizaci univerzálně po celém světě, obrátit všechny na naši víru a všem vnutit přesvědčení, že naše společenské uspořádání je jedinou legitimní formou."

Západní civilizace není na takových základech postavena. To někteří pomatenci, kteří si myslí, že jejich posláním je konat dobro. Mají snahu to svoje dobro vnucovat lidem, kteří žijí podle jiných zásad a mají jiné pořadí lidských hodnot. Jsou to lidé, kteří svoje hodnoty považují za universálně platné. Skrývají svoje zájmy za zájmy veřejnosti , postupně omezují svobodu jednotlivce. To je zejména socialistické vidění světa. Socialisté, ať už nacionální nebo internacionální, jsou jsou ochotni k šíření této fantasmagorie použít jakýchkoliv prostředků. Ukazuje to socialismus Hitlerovský, Stalinovský, Maoistický, Polpotovský, atd. V současnosti socialisté používají sofistikovanější metody. Jejich agresivita vůči jinak smýšlejícím lidem je stejná. Vidíme kolem sebe stále. Na tom není naše civilizace postavena. Jsou to jenom slepé uličky z kterých se musíme dostat ven. Islám se šířil mečem. Za 100 let od vzniku byl ve v Evropě. Je založený na násilí.

„..příliv uprchlíků z této oblasti se nezastaví, dokud Západ vojensky neodejde ..“

Souhlasím, západ se nemá pokoušet problémy, které mají v těchto státech. Nech si svoje problémy vyřeší sami. Kdo vyhraje bude vládnout. Vyřeší se tím i populační problémy.

To všechno nemá s Evropskou civilizací nic společného.

R. Tichý 17.11.2016 11:24

V mistech, ktera opustil bily kolonista, vzdy okamzite vypukla obcanska valka. Domorodci jsou myslenim na urovni doby kamenne a take tak resi sve problemy. Porazeni pak utikaji k nam, bohatym primitivum.

Pane autore, jste uplne mimo misu a zamenujete nasledek a pricinu.

J. Pražák 17.11.2016 11:20

Zapomněl jste zmínit to podstatné

Islám dělí svět na dvě části: Dům Míru (Dharb al Islam), tj. část světa, kde již vládne šaria a na Dům Války (Dharb al Harb) tj. ta zbývající část světa, kde šaria ještě nevládne. A to je třeba změnit džihádem.

Muslim je mírumilovný v době, kdy žije mezi svými, vyznávajícími stejný druh islámu. Sunnita mezi sunnity, šiita mezi šiity.

Mezi jednotlivými vyznáními islámu zuří válka již víc než 1300 let.

Agresivita muslimů je známá. Viz např. Omarova smlouva.

J. Farda 17.11.2016 10:53

Re: Všichni jistě ne, prosím nezobecňujte podle toho,

Zaplatili jsme, milý pane, za vyzbrojení východního sboru i Sovětům, i jim jsme za tu "čest" platili, a kromě jiného uranem, až do roku 1989. Angličanům zaplatili svůj boj až do posledního náboje i jiné exilové vlády, a Angláni zaplatili všechny dodávky Amíkům, kromě jiného i předáním vojenských základen především v Karibiku, za které dostali stovku zastaralých torpédoborců z první světové války. Válka je kšeft pro zbrojaře, pochopitelně vždy vlastenecké, a smrt pro kanonenfutr všech zúčastněných stran. Jinak s Vámi souhlasím. Mějte se!

J. Kindl 17.11.2016 10:46

Re: Džihád

Pokračování za 100 let islám násilím obsadil

Egypt, Persii, a za uto dobu se rozšířil rozšířil od hranic Mauretánie,

po hranice Číny. Islám se dostal i do Evropy a po několik staletí okupoval Portugalsko. Dnešní Turecko byl křesťanskou, kulturní zemí.

J. Kindl 17.11.2016 10:44

Džihád

Křesťanství se šířilo slovem pomocí misionářů. První

křesťané byli přibíjeni na kříž, upalováni, kamenováni. Nebylo to nic platné a

Řím byl nucen po 300 letech přijmout křesťanství jako oficiálně uznané. Islám od Meky a Medíny se šířil pomocí násilí,

jak je v koránu mečem.

P. Lenc 17.11.2016 10:19

A potom

jste se autore probudil a byl jste silně propocený.I když, na chřipku váš stav nevypadá.

M. Drašner 17.11.2016 10:09

Objevné.

Rozšíření islámu po světě, chápu-li autora, je dílem mírumilovných muslimských misionářů. To jen rasista a machista Karel Martell zarazil jejich postup do Francie a knihovny v Indii, plné budhistických děl, hořely opominutím nepoučeného personálu.... Svatá prostoto!

J. Vintr 17.11.2016 9:59

Re: Nedá se říct nic jineho

Právě kvůli té hovadině o "vývozu demokracie" označuji autora za blba. My nevyvážíme demokracii, zato poskytujeme muslimskému světu naše vymoženosti. Především jim platíme za ropu, o kterou se vůbec nezasloužili a kterou by sami vůbec nemohli využít. Dále jim poskytujeme všechny vymoženosti naší civilizace včetně moderní medicíny, která je spolu s přímou potravinovou pomocí hlavním příčinou extrémního přemnožování tamního primitivního obyvatelstva. My dnes nemůžeme tento svět ignorovat a nechat ho být, protože především on nenechá na pokoji nás. Svět je na to už příliš malý. A pokud si můžeme vybrat, tak ať je raději válka u nich, než u nás.

A mimochodem, demokracie není žádný konkrétní způsob politického uspořádání, je to jen metoda, jak dojít k nějaké politické reprezentaci slušným způsobem, aby se při tom lidé nezabíjeli.

J. Chaloupka 17.11.2016 9:35

Všichni jistě ne, prosím nezobecňujte podle toho,

co vidíte v médiích. My jsme si své náboženské války už absolvovali, zjistili jsme, že nejlepší je stát oddělený od jakékoliv církve. Oni to teprve musí pochopit. Proto nevměšujme se do jejich náboženských válek a starejme se o sebe. Jejich tzv. uprchlíky vracejme. Ať bojují, jako naši mladí muži bojovali ve VB.

Ostatně, kolik jsme vlastně za tuto "čest" , tj. bojovat proti Německu, vlastně zaplatili? Myslím, že VB jsme zaplatili vše včetně posledního knoflíku u uniformy.

Š. Hašek 17.11.2016 9:31

Re: Nedá se říct nic jineho

Obávám se, že jste četl článek velice nepozorně. Pozor na blba.

Autor pouze naznačil, kam se může dostat naše místní/necelosvětová civilizace (jakože se už dostala) tím, že bude vojensky vyvážet "univerzální demokracii americkoevropského typu kam se jí zachce", povyšovat se .......... a zároveň začne "budovat levičácké uspořádání bez základu víry". Jinak řečeno neomarxistickou komunu "bruselskohitlerovského" typu. Zkráceno.

Autorův článek bych shrnul do jednoduché věty: Já pán, ty pán.

Přečtěte si to ještě jednou. Vypráskat muslimy z Paříže jest asi smysluplnější, než se po "Havlovsku/Obamovsku" tvářit, že nám "nejchytřejším" krom vlasti patří celý svět. A oni nám sem přinesou arabské jaro! Dosti zkráceno.

J. Vintr 17.11.2016 8:56

Re: Opravdu je to tak, že

Kdyby lidé ve zbytku světa odmítali naši civilizaci, tak by také měli odmítnout a nepoužívat tisíce produktů naší civilizace....

P. Sulc 17.11.2016 6:42

Pochopitelne se dzihad libi bohu-Alahovy,

ten ma jiste radost s kazde krestanske useknute hlavy, tim spise, kdyz si krestane ty dzihadisty zvou do Evropy. To teprve budou zne, az prijde jejich cas, to bude krestanskych hlav.

M. Moravcová 17.11.2016 6:24

Opravdu je to tak, že

lidé Západu věří, že je naším úkolem, ba posláním rozšířit naši civilizaci univerzálně po celém světě, obrátit všechny na naši víru a všem vnutit přesvědčení, že naše společenské uspořádání je jedinou legitimní formou vlády? Nejsou to jen megalomanské plány socialistů a marxistů celého světa?Konzervativci přece vyznávají opravdovou svobodu a pokud možno každý za své.

B. Volarik 17.11.2016 5:30

Ano, džihád má velmi jasná pravidla.

Najdete je v Koránu. Například je nutno nevěřící pevně svázat a usekat jim hlavy a konečky prstů.