20.4.2024 | Svátek má Marcela


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
prdek 17.7.2009 9:38

Re: Milej kecale Barto...

Pierino,jsi bezmezně omezen.Máš pravdu jen v tom,že v česku stále vládnou komunisti,ať jsou modří,včetně soudruha prezidenta,nebo oranžoví v čele s tajtrdlíkem Paroubkem.

Bohous.... 17.7.2009 19:26

Re: Milej kecale Barto...

pierino je bezmezne omezenej, protoze uz mu ti neomezenci bolsevicky jak modry tak oranzovy s rudejma nevladnou....tak si to hezky gadzova uzivejte,,,(Y)>-

ZW 17.7.2009 0:53

K "poškození prestiže"

Zase je tu to klišé o "poškození prestiže v EU" kvůli pádu Topolánkovy vlády. Naši prestiž nepoškodilo NIC, protože kromě pár bruselských úředníků a hrstky tamních novinářů je předsednictví EU každému ukradené. Názornou ukázkou budiž aktivity našich následovníků: Kdo z nás ví, co právě Švédsko jako předsednická země činí?

Z médií jsme se dozvěděli, že "Švédové nás podpořili ve společném postupu EU proti kanadským vízům". Málokdo ovšem zaznamenal, že oficiálně nás nepodpořili jako "Švédsko", ale jako "předsednická země EU". A přesto, že se tak vyjádřila "předsednická země EU", je to úplně na nic, protože o evropském postoji stejně rozhodne Barrosova Evropská komise někdy v září (a my už předem víme jak). Neboli i v této mikrokauze se zřetelně ukazuje, jak bezvýznamným pšoukem ono slavné "předsednictví EU" je. A ztratit (nebo získa) kvůli němu nějakou prestiž? Směšné!

pierino 17.7.2009 1:07

Re: K "poškození prestiže"

Cesi maji svou prestiz zarucenou na veky..podvodnici, zlodeji, zbabelci a Svejkove....(Y)>-

von Rammstein 17.7.2009 1:13

Re: K "poškození prestiže"

,,,pravil Maďar.

Fafa 17.7.2009 1:39

Re: K "poškození prestiže"

Pierino, do ktere z tech ctyr vyjmenovanych kategorii radite sebe? ;-P

VL 17.7.2009 6:00

Re: K "poškození prestiže"

A kam zařídíte kupříkladu hrdiny od Soči (mimo jiné i jednotky 28. regimentu z Prahy), kteří odrazili útoky, v jedné fázi až čtvrt milionu Italů? Kam zařadíte legionáře, kteří ovládli celou transibiřskou magistrálu? Dovolil byste si to říct do očí nejúspěšnějšímu stihači v Bitvě o Anglii Josefu Františkovi s 28 sestřely za týden? Řekl byste to "pouštním krysám" od Tobruku? Úředníkům od Bati, kteří bojovali jako dobrovolníci na Filipínách proti Japoncům?

Ostatně i ten Švejk je od komunisty s prochlastaným mozkem (působil jako komisař za občanské války v Rusku) Haška.

Co budete dělat, až v EU dojde k občanské válce přistěhovalci proti původním obyvatelům. Budete se učit, kterým směrem je Mekka, nebo si vezmete kvér? Já to druhé. Mí předkové bojovali v I. WW a to jak na straně RU tak jako legionáři, můj děda za Pražského povstání ani mě nezbývá nic jiného, pokud bude potřeba.

Jestli se ale Vy cítíte jako podvodník, zloděj, zbabělec a Švejk, tak Vám to nikdo nemůže zazlívat, ale táhněte tam, kde vám bude dobře a to buď do pr..e nebo do nějaké multikulturní země.

z 17.7.2009 7:48

Re: K "poškození prestiže"

R^R^R^

Dan 17.7.2009 8:41

Re: K "poškození prestiže"

Bravo!!! Naprostý souhlas.

whaler 17.7.2009 8:42

Re: K "poškození prestiže"

Pane, zasloužíte za 1. Mluvíte mi z duše.R^R^R^>-

arlon 17.7.2009 9:08

Re: K "poškození prestiže"

jen klid, rozčilovat se znamená ničit si zdraví. Ovšem napsal jste to pro ty švejky správně, skutečně je potřeba vědět jestli padnout na hubu vedle minaretu nebo zalehnout s kvérem.R^

Sunny 17.7.2009 10:29

Re: K "poškození prestiže"

R^ Jednoznačně zalehnout s kvérem.

Wotan 20.7.2009 10:52

Re: K "poškození prestiže"

Je to smutné konstatování, ale Evropa strká hlavu do muslimské smyčky ze které nebude úniku k,kolik muslimů je v Evropě, jde to do milionů, příští válkabude Sever proti Jihu, nebo naopak,štěstí, že se toho již nedožiji!!

Sunny 17.7.2009 10:18

Re: K "poškození prestiže"

R^ 100% souhlas.

Wotan 20.7.2009 11:01

Re: K "poškození prestiže"

Máš moje VV,To je i můj názor-- na 100%!

Náčelník Skvrnitý ocas 17.7.2009 8:00

Re: K "poškození prestiže"

"Dovolte, vašnosti, neráčíte být pan Purkrábek, zástupce banky Slávie?"

Sunny 17.7.2009 10:21

Re: K "poškození prestiže"

Pierino, jděte si tu svou podvodnicko-zlodějsko-zbabělecko-švejkovskou frustraci léčit. Doporučuji sedativa a zapíjet alkoholem. Obavy nemějte, u vás to už škody nenapáchá:-)

Kačka 17.7.2009 2:44

Re: K "poškození prestiže"

Z našich " médií" se nedozvíme zhola nic o tom, co se skutečně děje. A navíc si musíme povinně platit žvanily z ČT.

ferda 17.7.2009 7:12

Re: K "poškození prestiže"

naše prestiž -Klaus Bobošíková železný tlustý a komunisti jo a ještě pan Harvard fond

z 17.7.2009 7:54

Re: K "poškození prestiže"

ale ferdo, plácáš páté přes deváté...;-):-P

Nový 17.7.2009 0:23

asi nejpodrobnější analýza

díky

Jiri 17.7.2009 0:14

a to zase nejak nevyslo

Ani se mi uz nechce mluvit o tech "principialnich" problemech Vaseho prispevku pane Barto, ale ono uz to zacina v "malickostech" - vase tvrzeni, ze  " A také tím, že občan, který z této komunity odejde, přijme standardy majority, téměř automaticky za cikána považován není. Stejný předsudek potká v Německu Turka, ve Francii Araba, v Kanadě nejspíš Jamajčana" na neco ukazuje -totiz, ze si ani nedovedete predstavit, ze kanadanum vetsinou (ne vzdy, ale vetsinou) je uplne jedno jako ma clovek barvu kuze, nebo jak vypada - proste je jim to opravdu fuk. A mimochodem, Vase analyza "positivni diskriminace" ma zcela zcestnou premisu (dost castou, ale vzdy stejne chybnou) Diskriminace je diskriminace - neexistuje ani positivni, ani zadna jina. Ten zcestny termin je zalozen na opravdu hloupe premise, ze jedina diskriminace je bilych proti tem ostatnim - coz, jak sam chapete, je  blbost..

lenka 17.7.2009 0:31

Re: a to zase nejak nevyslo

moc fuk jim to není,nypř. několik skoupených domů neoblíbenými "Pandžáby" / Indové/v lukrativní lokalitě má za následek,že čtvrť je záhy celá indická. Toto etnikum je sice pracovité,vzdělané a bohaté,ale nepřispůsobivé ve svých zvycích normám majority. A Číňan prodá dům a nebo zaměstná v první řadě zase jen Číňana.atd...  na barvě jim skutečně nezáleží,ale na odlišném chování ano.

Jiri 17.7.2009 0:38

Re: a to zase nejak nevyslo

A kym, ze jsou ti "Pandzabove" neoblibeni - ceskou komunitou?

Jiri 17.7.2009 0:48

Re: a to zase nejak nevyslo

A rad bych dodal, ze jsem ve sve puvodni reakci na clanek pana Barty opravdu mluvil o vzhledu - tedy to, o cem mluvil pan Barta jako o odlisovacim faktoru. Ze navic jeste nevim, odkad jste vzala tu neoblibenost "Pandzabu" je take pravda. Ono vam asi unika, ze to vzhledem k poctu Indu ve Velkem Vancouveru (kam patri i Surrey) je to statisticky nesmyslne. Jednim slovem i statisticky, jestli je nekdo ma nerad, tak musi byt v mensine!

lenka 17.7.2009 0:51

Re: a to zase nejak nevyslo

Těmi ,co na rozdíl od nich přijali po přistěhování vše a nežádali vyjímky.Nijak nespecifikováno barvou pleti ani původem. Uvádím pro ostatní. Ve Vancouveru žádná významná česka komunita není,to tam snad Jiri vidíte.

lenka 17.7.2009 0:55

Re: a to zase nejak nevyslo

P.S. no takze v Surrey jsou už ve většině?? To jim to skutečně netrvalo dlouho!!!;-D

Jiri 17.7.2009 1:13

Re: a to zase nejak nevyslo

Je to mozne, protoze tam zije dost velka smes jinych etnickych skupin, ale kazda z nich je mensi Indicka.

Jiri 17.7.2009 1:15

Re: a to zase nejak nevyslo

oprava: ... nez ta Indicka

Jiri 17.7.2009 1:11

Re: a to zase nejak nevyslo

Pravda - pouhych asi tak 10-15 tisic Cechu a Slovaku v Lower Mainland - takze ve srovnani s Indy a Cinany bezvyznamna skupina, ale ne tak uplne mala. A mimochodem, slysime tu o tech vyjimkach - tedy o tech Indech, ci Cinanech, atd., kteri nejak proklickovali systemem, ale vetsina prijela naprosto sporadane a legalne. Krome toho jeste jednou pripominam, ze jsem reagoval na trvrzeni pana Barty, ktery se zminoval specificky o vzhledu - a ten je vetsine  kanadanu opravdu ukradenej. A zpet k te vasi namitce - to ze maji namitky proti tem, kteri "sidi" system, je zcela v poradku, ale to neni zalozene na etnicite, ale na tom faktu sizeni - a statistiky, ze treba sidicich Indu je vice nez sidicich Somalcu jsem nikde nevidel.