21.4.2024 | Svátek má Alexandra


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Macek od Malacek 17.7.2009 20:49

Re: Je to verbeš..I šakra

Hele ty Genitále. Náhodou něco věcného k problému by nebylo?????

Pardál 17.7.2009 23:19

Re: Je to verbeš..I šakra

Pane Macku od Malacků! Já si tady testuji hulváty, sprosťáky, deprivanty a pod. Uvízl jste v síti. A ještě něco: tykat mi mohou jen členové rodiny, kamarádi a přátelé. Když mi tyká někdo jiný, je zřejmé, že se ozval hlas ze spodních pater společnosti, kde je bohužel značný nával.

PS: k cikánskému problému se nedá nic věcného přičinit. A už vůbec ne ze společenského suterénu.

Macek od Malacek 17.7.2009 21:24

Re: Je to verbeš..

Já nevidím nejmenší důvod pro to, aby se jim jasně neřeklo, že jim jejich sociální nepřizpůsobivost nadále nebude tolerována, jako není tolerována bílým lidem.

Taky se musím smát tomu, když se nám snaží sociálteroristi namluvit, že cigoši jsou jiné rasy. Je to stejné, jako když komunisti tvrdí, že němečtí národní socialisti nejsou jejich rodní levicoví bratři, ale pravicoví extrémisti.

douša 17.7.2009 17:12

já píšu rom, jelikož jsem líný

ušetřím si dva údery

novaz 17.7.2009 16:36

cikán je jenom cikán

Mediálně nafouknutá bublina, zastírající odporné české intrikářství, jánabráchismus,, tunely a křiváctví, naši každodenní neschopnost vykopat všechny zloděje ve státních službách, přihrávající si milióny a miliardy ze státních zakázek do vlastních kapes. Čehůnkové skočí na kdejakou pitomost z venku, ale pořádek ve své zemi si udělat nikdy nedokázali.

Jurajda 17.7.2009 16:09

Tak jak čtu mezi řádky:

Úspěšná činnost zahraniční zpravodajské organizace a CIA to není,podporovaná komunisty jako pátou kolonou a kryptokomunisty jako je čssd i když by bylo na místě říct rovnou Paroubkovci slaví úspěch když ne ve volbách tak dělání čurbesu v této republice!Tyto vši které nám vytřeli zrak takzvanou sametovou revolucí jsou teď na koni!Takže s touto verbeží jsme měli naložit jinak a ne plkat o tom nejsme jako oni!Pokud by se tento blábol použil měl být doplněn o větu jsme ještě horší a to by bylo smysluplné!Zatím mají ekonomickou moc a my jsme jim u víte kde!Připojil bych nejraději Karlovy Vary k Bavorsku!Jo a změnil název na Rusoje Selo!

Tx 17.7.2009 16:08

Pozitivní diskriminace

je, jako každá diskriminace hovadná. Nevím, proč by bílý student s IQ 135 měl uvolnit místo na univerzitě jinému s IQ 90 jen proto, že je to např. Indián. Ostatně se v USA říká: bílej musí u přijímaček na univerzitu dokázat, že něco umí. Černej musí být aspoň gramotnej a Indián aspoň naživu. Pomoc na 1. - 2. stupni, doučování (když toho rodiče nejsou schopni) - prosím. To je OK.  Ale u zkoušky ukaž co umíš. Žádné nadržování. Doporučuji Bartuškovu knihu "Až Ti zastřelí bráchu". B. dostal roční stipendium v USA a o této problematice ji napsal. Šel na to z gruntu: ten rok chodil s latinskoamerickou studenkou VŠ. Ta ho otevřeně do této problematiky zasvětila. Do stejného jako ona, velice neprestižního gymplu v Bronxu, kde byla o málo větší pravděpodobnost že tě odpráskne omylem někdo z pouličního drogového gangu než že úspěšně odmaturuješ, chodil i gen. Powell. A bez pozitivní diskriminace (tehdy se to ještě nenosilo) se vypracoval. Ostatně, černoši, kteří to někam dotáhli, na ten póvl (pardon, ubohé, chudé, utiskované a nevzdělané spoluobčany černé pleti, povětšině dealery drog) zcela kašlou. Říkají: když jsem mohl já, mohls ty taky. On je to podobný problém jako tady s Cikány. Je vrstva vzdělaných a pracovitých a vrstva nefachčenků s jemně kriminálním podtextem. Dokonce jeden bílý student, který nebyl přijat oproti některým "pozitivně diskriminovaným" s podstatně horšími výsledky žaloval školu u soudu, že porušila ústavu o "rovnosti občanů" a světe div se, vyhrál to. Takže všichni  ještě nejsou úplně zblblí multikulti. Naopak prodavačka, která uměla jen španělsky a anglicky se nechtěla učit, dostala vcelku pochopitelně výpověď, žalovala a soud nařídil vzít ji zpět, protože je to diskriminace (přestože 95% zákazníků španělsky nerozumělo, takže tam byla k ničemu).

Jenda 17.7.2009 20:12

Re: Pozitivní diskriminace

No me je celkem jedno jakym jazykem mluvi ta pani u pokladny. Sumu si prectu na pokladne a to je asi tak vsechno co chci vedet. Dulezitejsi je aby nebyla jak zpomaleny film.

Ovsem je dost rozdil jestli pani Wu Fu JESTE neumi vic nez "topry ten" a "nasledanou" a po vecerech se uci nebo jestli seňora Esmeralda Luisana Alejandra Lopez nehodla poskvrnit sve rtiky ani pitomym "gut mórrnink" a neuci se nic.

Slávek-Valašsko 17.7.2009 15:58

Podivejme se na to střízlivě.........

 Jde o hru cikánských bossů z Česka, kteří velmi dobře znají terén v cikánských komunitách u nás doma. Oni někteří cestovatelé  do kanadské vaty mají  za sebou složité  osudy. Mají zejména horkou půdu v " cikánské komunitě"  A tak jim byla doporučena" cesta za velkou louži" Kým no přece jejich bossy, dobře orgasnizovanými,kteří nad některými věcmi mají kontrolu tzv. internacionální. A tak kastovní pořádky tohoto etnika jsou zastírána rasovou nenávistí nás" bílé pakaže". Prý je  my " bílí" či  gadžovci  nemáme rádi, ohrožujeme je na každém kroku apod. a  tak dále. A tak musí do Kanad kde již pravda a láska prý je doma. Jak se ukázalo tak tomu tak docela není. O tom se přesvědčují cestovatelé sami a ti reálně uvažující došli k závěru "Čechy krásné , Čechy mé, neboli  život všade o dvou kůrkách. To co tady hraje za divadlo ve věci všeználek Kocáb je pouhá politická hra o  předvolební hlasy několika Rómu, protože  romskou majoritu ani sliby pana Kocába, knížete a podobné společnosti nezajímají. Obě strany vědí oč jde. Česká politická  scéna opravdu nic není schopna  řešit ve věci. Za minulého režimu byl  křik  cikánských spekulantů  tlumen tím,že bylo dost práce i pro nekvalifikované, schopní byli veksláky a  hudebníky a tak to  šlo pod pokličkou. Po 1989  sebrali  lidem práci a nahradilo se to falešnými hodnotami "podsrojováním" na které nikde ve světě už dnes není.  Atak viya jako prvn9 krok  t0to sebeobrany národních zájmů státu Kanada A aby nebyl obžalován kapitalismus tak se křičí o rasismu.....  ahojky . diskutujme.

Tom-Teplice 17.7.2009 21:20

Re: Podivejme se na to střízlivě.........

Vážený,na Vašich slovech je mnoho pravdy.8-o

Boban 17.7.2009 13:54

Našim Romům:

Cikán jede do Kanady

doma prý dostal do brady

tam jsou dávky, žádná krize

jak to teď udělat s vízem?

Wili 17.7.2009 15:41

Re: Našim Romům:

 Pamatuji si když soudruzi začali používat název rom.tak říkali že to znamená člověk nebo lidé. Zajímalo by mně co tedy znamená romka.Snad lidka nebo človka? Má vzpomínka.

Slávek-Valašsko 17.7.2009 16:21

Re: Našim Romům:

mýlíš se to slovo Rom začala používat česká revizionistická inteligence v roce 1968, když hledala   hlasy pro své plány jak nedokonalému socialismu v Čechách i Evropě zakroutit krkem... tedy se narodil i Rom v dnešním pojetí  nikoliv etnického ale  politického pojetí.....

Wotan 20.7.2009 10:26

Re: Našim Romům:

První zmínka o cikánech je z 13. stol. přišli na Moravu jako vyzvědači nastupující  tatarsképohromě, valící  se do Evropy, s článkem souhlas!!

Hi 17.7.2009 22:39

Re: Našim Romům:

To by si mohli zkusit říct v Itálii, že jsou Rómové. Roztrhli by jim hubu od ucha k uchu.

Ono je to jedno, jestli synonymum lháře zloděje a lenocha je Cigán, Rom nebo Pišišvor. Jde hlavně o to, aby tě mohli sociálteroristi chytat za slovo a osočovat z rasizmu, když zapomeneš, že se přejmenovali. Je přitom úplně jedno, že jsou stejné rasy jako my a tudíž nemůže jít ani teoreticky o rasizmus. Leda z jejich strany, když svou rasu popírají.

Libero 17.7.2009 12:46

celkem přesné

I-Worm 17.7.2009 12:39

Rozumně napsáno

já bych k tomu jen dodal, že by se u nás měl stát postarat o vytvoření pracovních míst pro cikány. Nemyslím tím práci, která by vytvářela nějakou hodnotu, ale která by je zaměstnala a unavila, aby neměli čas na lumpárny. Třeba převáže nějakej kopec na kolečkách z jednoho místa na druhé.  Neděláš - žádný dávky!

Jo 17.7.2009 15:36

Re: Rozumně napsáno

Tobě taky přišli až do bytu nabidnout dobrou práci jen kvůli modrejm očím ?  Pokud cikáni nemají kvalifikaci, ať zametají ulice a odstraňují nalepené žvýkačky To je práce na věčné časy.

Jenda 17.7.2009 20:06

Re: Rozumně napsáno

Kdo mluvi o "dobre" praci? Prave ty zametene ulice a odstranene zvykacky by mely byt podminkou pro vyplaceni jakychkoli socialnich davek.

Antibolševik 17.7.2009 22:56

Re: Rozumně napsáno

Netřeba vymýšlet zbytečnou práci. Sociální dávky pro cigoše bych převedl na obec a ta by je vyplácela po odpracování příslušných hodin na veřejně prospěšných pracech pro obec. například zametání chodníků, výkopové práce, údržba veřejné zeleně, napichování psích hovínek atd. Je to vše práce, která odpovídá jejich kvalifikaci a pro obec prospěšná. Mají dostávat dávky zadarmo nebo za práci. A je podstatné, že tato pracovní terapie by stát nestála navíc ani korunu a mohl by se tak snížit veřejný dluh.

Jsou to jen keci, že pro ně není práce. Obce pouze nechtějí se s nimi peklovat, protože vědí, že nemají základní pracovní návyky. Kdo je však má těmto návykům učit? Obyčejní občané nebo jimi placený aparát?

3směsi 17.7.2009 12:15

Naše těžké živobytí

Říká se, že má Kanada štědrý sociální systém a ať s tím něco udělá, když chce, aby tam naši C.nelétali. A co náš systém, který jim po roce dovolené v cizině po návratu předá -námi vydělané peníze - z podpor za rok ( o přidělení bytů se mi nechce uvažovat )? Při 15000 x 12=180000, při   dvaceti (jak se říká že mají, 240tis.). Mně by se také hodil takový příspěveček, už kvůli tomu bych se vrátila. No a pak zase odjela, atd., atd. No není to báječný život, my jsme ale hloupí gádžové. 

ladar 17.7.2009 12:14

Příliš vyspělý a zároveň benevolentní sociální systém nemá jen Kanada v tom je ten hlavní problém:

Problém bude možná i v tom, že vyspělý a benevoletní sociální systém nemá jen ta Kanada. Myslím, že bychom se měli zbavit syndromu malých českých poměrů a hrdě si přiznat, že s Kanadou a Novým Zélandem máme pravděpodobně nejvelkorysejší sociální systém na světě. U nás s vyjímkou podpory v nezaměstnanosti, která je v ČR trochu, ale ne příliš poddimenzována, což našim milým profi pobíračům dávek určitě nevadí, oni se specializují hlavně na ty klasické sociální dávky. Myslím, že nemá cenu se pouštět do nějakých vízových válek, ale Kanada, NZ a ČR dle chování profi pobíračů zřejmě a nepopiratelně nejvyspělejší státy světa by měly vyhlásit akci "Azylanti ze všech zemí světa spojte se" a domluvit se na společném udílení azylu a společné Azylové unii. Jakýkoliv imigrant, který by požádal v jedné s těchto zemí o azyl by automaticky dostal azyl ve všech státech této Azylové unie a byl povinnen se účastnit Azylové rotace: 4 měsíce v Kanadě, 4 měsíce v ČR a 4 měsíce na NZ.

Není přece třeba se vzájemně urážet neustálymi zněnami vízové politiky vůči sobě navzájem.

Řekněte, no není to politicky superkorektní řešení ?

Tento způsob řešení nejen bezprecedentně multikulturně obohatí občany všech států Azylové unie, ale co je z humanitárního a humanistického hlediska vůbec  nejdůležitější je to, že se zároveň nebohým azylantům zajistí pestrý a podnětný životní styl :-D8-o:-D8-o.

Jenda 17.7.2009 20:04

Re: Příliš vyspělý a zároveň benevolentní sociální systém nemá jen Kanada v tom je ten hlavní problém:

A v soucasne dobe je nezanedbatelny jeste jeden efekt. Zlepseni situace leteckych dopravcu a jejich zamestnancu!

Tom-Teplice 17.7.2009 21:29

Re: Příliš vyspělý a zároveň benevolentní sociální systém nemá jen Kanada v tom je ten hlavní problém:

Výborně,k tomu není co namítat.;-P

Jura Jurax 17.7.2009 11:44

Hm

aby EU, zájmy-nezájmy „těch za vodou“, reprezentovala stejně všechny své občany a stejně hájila i jejich zájmy. A to i zájmy Rumunů, na které my sami koukáme podobně jako Francouzi na „polské instalatéry“. To je reforma, která Evropu čeká a kde si budeme holt muset vybrat, zda je pro nás důležitější atribut formální suverenity státu nebo reálná suverenita občana.

Ta reforma Evropu vskutku čeká už dlouho a patrně si chuděrka Evropa ještě dlouho počká ... no a s reálnou suverenitou občana to jak vidno není nic moc - jsme pořád občané EU druhé kategorie, co nesmí pracovat v Německu a jehož zemědělci jsou dotováni zlomkem dotací svých francouzských spoluobčanů též zemědělců. No a formální atibuty ztrácíme s každou novou broskvovinou z brusele - ale ještě není nejhůř, máme furt svou státní vlajku a smíme ji vyvěšovat i bez povolení EU ... :-(

Jura Jurax 17.7.2009 11:38

Hm

Přiznejme otevřeně, pro cikány v Česku a v Kanadě skutečně existuje jeden významný rozdíl. ... v Kanadě žije významná skupina imigrantů z Indie, protože řada těchto lidí pochází z indických elit a jejich vzhled není chápán jako znak příslušnosti k problémovému etniku, pro cikána tato prvotní bariéra neexistuje.

Stručně řečeno - naše cikány holt v Kanadě ještě neznají. Ale jak se zdá, už pomalu poznávají - aby na to tam ti Indové ještě nedoplatili ... :-/

Pete Brich 17.7.2009 10:54

Vydávání viz českým občanům ve Vídni je politicky korektní rasová selekce.

Kouzelná formulka o rasovém útlaku v ČR (podepřená různě peprnými historkami podle fantazie žadatele) je politicky korektní argument pro udělení kanadského azylu. To 21. století nám začíná tak nějak politicky korektně.

PB

Honza 17.7.2009 10:41

Teď sice v Kanadě proti Romům možná přesdudky nejsou

ale vsadím se, že za pár let pobytu větší skupiny našich bývalých spoluobčanů romské národnosti tyhle předsudky v Kanadě vzniknou taky ...

jo jo 17.7.2009 10:48

Re: Teď sice v Kanadě proti Romům možná přesdudky nejsou

honzíku, asi mě nebudeš mít rád, ale romská národnost ....... koho tím vlastně myslíš? ;-D

I-Worm 17.7.2009 12:35

Re: Teď sice v Kanadě proti Romům možná přesdudky nejsou

přece ty, co o sobě tvrdí, že jsou u nás rasově diskriminováni.