29.2.2024 | Svátek má Horymír


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Roman 19.7.2009 20:45

... a pan Kocáb

... možná by pan Kocáb měl odjet do Kanady či Belgie s nima a sledovat tam jak se tam profesně vypracovávají či jak se horlivě pouští do nabízené práce a jak si je tam místní obyvatelé pochvalují. jsem přesvědčen, že taková zpráva by pro naši vládu měla větší význam než ta pondělní.

mates(23) 19.7.2009 13:46

ptam se vas

Neustale slycham vzajemne obvinovani politickych elit ze jeste nic neudelaly s DS a extremismem vubec vcetne universalnich reseni jak s timto problemem "zatocit" avsak za celou dobu jsem neslysel ze by nekdo verejne polozil otazku "proc vlastne dochazi k tak masivnim formam odporu" proti (zejmena) nasim milym spoluobcanum (nevim jake oznaceni je v soucasne dobe korektni vyzirka ? xindl ? rom ? cikan ? socialne slaby ? Dosadte dle libosti). Jiste extremismus je cesta do pekel, ja osobne se nepovaziji za rasistu, at je nekdo treba zeleny s modryma hvezdickama, je mi jedno.

Ale kdyz me PSSZ taha na urad kvuli udajne nezaplacenym 170 korunam a slycham o pripravovanych "tazich na bohate" jak tomu KSCSSD rika tak se mi nikdo nesmi divit, ze kdyz ctu jak cikanska rodinka s buchvikolika detmi dostava 30tis mesicne jako podporu a k tomu jeste druzstevni byt + manzel je v kriminalu tak se mi opravdu OTEVIRA KUDLA V KAPSE. Pokud Vam to vase prace dovoli kouknete se nekdy popoledni ve vsedni den na osazentstvo heren (venku je zaparkovano 10 kocarku s matkami ktere huli jednu cigaretu od druhe) a vevnitr je to plne tech kteri opravdu uz od pohledu nemohou pracovat ;-O

Rikal jsem si ze nic horsiho nez Dežomila Stehlikova byt nemuze ale obavam se ze s nastupem pana Kocaba jeste budu rad vzpominat na Stehlikovou. Onehda na CT24 jsem slysel pana kocaba jak cpi siru na celou vetsinovou spolecnost, jak nehezky se chova k nasim spoluobcanum, dokonce jeho ministerstvo pripravilo 3svazkovy manual pro obce jak s touto pakazi jednat.

Ja jako podnikatel, ktery se do problemu muze dostat ani nevi jak rychle se ptam: budu-li v nouzi zajisti mi nas system ten stejny luxus jako cikanske pakazi ? Jiste ze NE! Kdyz jsem byl cca pre 2mi lety v zamestnaneckem pomeru a bral cca dvojnasobek prumerneho platu tak jsem za tyden nemocenske dostal 749 Kc (na krku mam hypoteku a leasing).

Mejte se hezky

Ada 18.7.2009 10:15

Cikán je pro mne svobodný člověk, jdoucí kam mu libo...

Rom je pro mne líná, povalující se a vyžraná svině, vychcaně využívající sociální systém libovolné země, která je ochotna ho živit... ;-€Rv

Papen 18.7.2009 9:10

už žádné výhody!!

Žádné přidělování bytů, oni si je prodaj, prachy utratí, pak se vrátí k rasistům a ještě budou chtít bydlet za prachy státu. NIC;-O  Kdyby tohle udělaj jakýkoli jiný člověk, tak je pod mostem a každý se na něj ... Už žádné výhody. Politici proberte se a zastupujte konečně  zájmy obyčejných lidí. ;-O

Pierino 18.7.2009 0:47

Co jineho mi zbyva....

Mam chatu v Kincardine u Huronskeho jezera a 21. srpna tam chci byt.... toz sjedu si do Vidne, dam si kavu viden u Sachra a k tomu dortik .... usmevava urednice mi do pasu prdne vizum a bude to v pohode...abych priste usetril zazadam o multiple entry.....:-D

OBČAN XY 17.7.2009 23:58

PRÁCI ČEST

OTÁZKA CIKÁNŮ JE STARÁ TAK JAKO CIKÁNI.NEDÁVNO JSEM BYL NA STŘEDOVĚKÉ TVRZI ŽUMBERK(Č.B.)JE TAM SPOUSTU ZACHOVALÝCH VĚCÍ.MIMO TOHO JE TAM I NĚKOLIK DOBOVÝCH VÝSTRAŽNÝCH TABULEK KTERÉ NA PŘÍJEZDOVÝCH CESTÁCH NA HRANICI TOHOTO PANSTVÍ ZAKAZOVALI VSTUP KOČOVNÝM CIKÁNŮM!!PŘI PORUŠENÍ TOHOTO ZÁKAZU BYL OBECNÍM DRÁBEM VEŘEJNĚ!!ZMRSKÁN A JEHO MAJETEK POKUD VŮBEC NĚJAKEJ MĚL PROPADL VE PROSPĚCH PANSTVÍ.....JAK MOUDŘÍ BYLI NAŠI PŘEDKOVÉ!NEJSEM ŽÁDNEJ RASISTA ALE URČITĚ VŠICHNI ZNÁTE Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI NĚJAKÉHO JAK JE DNES MODERNÍ ŘÍKAT PROBLEMOVÉHO NEPŘISPŮSOBIVÉHO OBČANA.JE URAŽKA VŠECH PŘISPŮSOBIVÝCH občanů ŽE SE NENAZÍVAJÍ VĚCI PRAVÝMY JMÉNY.POKUD SE CIKÁNI NEUMÍ SLUŠNĚ CHOVAT,KRADOU A DĚLAJÍ BORDEL TAK JSOU JEN OBTÍŽNÝ HMYZ A TAK JE POTŘEBA K ŘEŠENÍ PŘISTUPOVAT.ŠKODA ŽE DO KANADY NEODTÁHLI VŠICHNI PROTO ŽE AŽ SE VŠICHNI TYHLE ŠMEJDI ODSTĚHUJOU TAK V TEN MOMENT U NÁS SKONČÍ RASISMUS A VLASTNĚ I DĚLNICKÁ STRANA KTERÁ LEŽÍ NĚKTERÝM POLITIKŮM V ŽALUDKU.ZA BOLŠEVIKA MUSELI VŠICHNI MÍT V OBČANCE RAZÍTKO ŽE JE NĚKDE ZAMĚSTNANEJ.TEN KDO HO NEMĚL TAK ŠEL SEDĚT DO KRIMINÁLU ZA PŘÍŽIVNICTVÍ.TOHLE BYCH ZNOVU ZAVEDL A BYLO BY HNED VYŘEŠENO CO S NEPŘISPŮSOBYLÝMI CIKÁNY........ 

Pierino 18.7.2009 0:50

Re: PRÁCI ČEST

KECAS JOUDO, ZUMBRK JE U NOVYCH HRADU....(Y)

Ada 18.7.2009 10:28

Dej Caps Lock do Off...

a pak si zopakuj českou mluvnici!!! Momentálně máš její znalosti na úrovni oněch proklínaných cikánů... Rv

pierino 18.7.2009 15:32

Re: Dej Caps Lock do Off...

Woe nejde o mluvnici ale o ZUMBERK U NOVYCH HRADU....(Y)

OBČAN XY 18.7.2009 23:15

Re: Dej Caps Lock do Off...

pindoure já vím že je to u Nových Hradů ale kdo zná takovou díru.Č.B. je myšleno jako okres ale tady stejně nejde o nějaké chyby ale o ty svině cikánský parazitující v našem státě.Pokud s nima někdo pořádně nezatočí tak na tz parchanty líný budem dělat celý život!!

Skaut 17.7.2009 22:54

Nějak se té Kanadě nedivím.

Nebo jste už zapoměli, jak po rozdělení federace se slovenští cikáni hrnuli do ČR, kde bylo podstatně lepší sociální zajištění. Oni u nás zůstali. Čeští politici nic nedělali a problém pořádně narostl. Kanadští politici jsou chytřejší.

gghii 18.7.2009 2:48

Re: Nějak se té Kanadě nedivím.

Oni se na tom exodu cikánů ze Sovenska do Čech podíleli organizováním tehdejší "špičky"

cikánského etnika : Ladislav Body,JUDr,Ščuka,Ivan Veselý,Klára Veselá -Samková - aby právě pomohli legalizaci pobytu těsně před a po rozdělení a to je na tom nejhorší !

Macek od Malacek 17.7.2009 21:35

Co to je cigánská otázka?

1. Jestli jsou cigoši lidé, pro něž platí LPaS, pak mají právo si svobodně zvolit, kde chtějí žít. Pokud jim v tom Kanada, Vúl nebo Kecáb brání, pak jsou rasisti oni.

2. To, že se cigoši stěhují tam, kde jim zákony umožní lépe a snáze vyžírat  sociální fondy státu není jejich chyba, ale je to chyba systému dané země. Nemůže být sporu o tom, že se chovají naprosto racionálně.

3. Neexistuje žádný cigánský problém. Existuje pouze dvojí metr na občany v naší republice. Pro jedny žádné povinnosti neplatí a druzí musí snášet příkoří, které na nich cigoši páší a ještě je musí živit.

4. Důsledkem toho, že na parazitech parazitují ochránci lidských práv je to, že rozpory eskalují a nakonec to skončí pogromem. Nejdříve tu a tam vzduchem zasviští zápalná flaška a posléze to skončí jako safari na bizony. Vinu za tento vývoj  ovšem nesou sociálterorisi ve vládě, v parlamentu, u soudů a ve sdělovacích prostředcích, kteří napadají každého, kdo pojmenuje problém pravým jménem.

5. Zajímalo by mě, kam mizí absolventi sociologických fakult, když se žádní k problematice, která je jim nepochybně známá, ve sdělovacích prostředcích nevyjadřují nebo s elementárními sociologickými principy neseznamují poslance a příslušné vládní struktury.  Připadá mi to, jakoby  politici tohoto státu používali cigoše jako nástroj k terorizování naší společnosti a jako vhodný zástupný problém, když je třeba odvést pozornost občanů od tunelování státního rozpočtu. Nepochybně z tohoto důvodu neustále opakují, že cigánská otázka je neřešitelný problém a pokud se náhodou najde někdo, kdo ukáže, že tento problém má řešení, okamžitě je napadán, křivě obviňován a pronásledován. Pan Čunek by mohl vyprávět jak dostal přes prsty, když sáhl parazitům na zoubek ve Vsetíně.

Antibolševik 17.7.2009 21:57

Re: Co to je cigánská otázka?

Svatá pravda. Když cikán na vojně zjistil, že rajony za něj nikdo neudělá a že mu jeho vychcanost nikdo nebude tolerovat, vystřihoval jedna báseň. A pokud měl delší vedení, tak dostal deku a hned to pochopil. Z toho plyne poučení. V kriminálech je třeba zavést pracovní terapii fourmou lomu na kámen, aby cigoši nechodili do kriminálu jako na rekreaci placenou poškozenými a slušnými občany. V současnosti se cigoši těší do lochu jak dítě na pionýrský tábor. Jsou tam příbuzný, strava kvalitní a pravidelná, ošacení zdarma a servis jako na hotelu. Program je bohatý. Sportovní hry, válení na kavalci dle chuti, školení v zločineckých praktikách a jak obcházet zákony. No nádhera. Kdo by po takové rekreaci hledal poctivou práci. Jenom blbej gadža.:-/

lomikar 17.7.2009 23:38

Re: Co to je cigánská otázka?

     Velmi dobře a přesně popsaná podstata problému.

Pozorovatel 17.7.2009 20:16

Přesně popsaný problém

Velmi dobrý článek.

Bohous.... 17.7.2009 19:20

Kdo se to tu tise plizi.....? vratkym krokem ku dedine....?

Cikaaan, cerny cikaaan....;-D

Kocour Mikeš 17.7.2009 19:18

dobrý článek

Pane Bárto,

moc Vašich článků jsem v minulosti nečetl, ale tenhle je dobrý. Jestli to v Kanadě skutečně funguje na principu vnějšího vzhledu nevím, ale asi tak nějak podobně to v zemi plné přístěhovalců z celého světa bude. Pokud navíc bereme v potaz hospodářské možnosti Kanady vzhledem k její velikosti, počtu obyvatel, nerostnému a jinému bohatsví, geografické poloze, pak musíme označit výhrady různých ochránců lidských práv zpoza oceánu za prázdné řeči. Oni buď neví o čem mluví anebo mmlží zcela záměrně. To vše zaprvé.

Za druhé - každá země světa má (v rámci svých možností) právo na to, rozhodnout se, koho na své území pustí  a koho ne. To je fakt, se kterým nic neuděláme a nemá zase z naší strany cenu diskutovat o kanadském sociálním systému. To jsou opět prázdné řeči.

Domnívám se, že nyní by měla EU vyjádřit oficiálně nesouhlas s tímto krokem (což ovšem k ničemu nepovede) a my bychom měli tlačit přes EU na Kanadu, ať zjednoduší systém vydávání těch svých víz. Zbytek je pouze ztráta času. Co se týče cikánů, to je letitý problém, který může posunout kousek vpřed pouze odvážná politická reprezentace se silným mandátem. Ta by měla správně pojmenovat skutečné problémy a ty následně řešit. Dokud se bude dopřávat sluch všem těm Úlúm, Kecábúm a jim podobným, tak bude spíš hůř než líp.

Děkuji za přečtení.

Antibolševik 17.7.2009 22:19

Re: dobrý článek

Každá země má právo, pokud ovšem nepodepsala úmluvu o lidských právech. 

Nyní nám EU prakticky předvede jestli ten Klaus měl nebo neměl pravdu, když poukazoval na to, že velcí členové unie se snaží prosadit možnost zneužívat svého vlivu proti malým státům. Kanada počkala až nebudeme předsednickou zemí, tj. až nebudeme mít zase vůbec žádný vliv a potom klidně atakovala naši republiku.

Sociálteroristi typu Vůl a Kecáb by nám měli osobně předvést, jak by si prakticky představovali správný postup při řešení cikánského problému. Mohou si vzít úvěr a postavit cigošům rodiné domy. Oni by jim je určitě splatili. Měli by se taky mezi ně nastěhovat, nejlépe do Chánova, a učit je pořádku a slušnému chování v místě bydliště. Taky by mohli založit firmu a zaměstnat je. Ať všichni viděj, že to jde. Že domy a byty nezdevastují, že se nemusejí chovat jako prasata, že budou poctivě pracovat a že nerozkradou majetek firmy, která je zaměstná a že poctivě zaplatí své dluhy.

Pierino 17.7.2009 19:08

Cikani jsou typicky Cesi.....

Jen jsou vic opaleni....

JardaB 17.7.2009 19:29

Re: Cikani jsou typicky Cesi.....

Nevím jaké národnosti jste,ale Španělé a Italové jsou snědší.

Pierino 18.7.2009 0:56

Re: Cikani jsou typicky Cesi.....

Ano, ale typicti Cesi jsou zase min opaleni nez Spanele a Italove a kradou jak se da a co se da...radi zvani, ale jsou zas velice inteligentni....(Y)>-

jakrys 22.7.2009 8:11

Re: Cikani jsou typicky Cesi.....

Opravdu inteligentní názor.Ty blbe,když chceš někam psát,tak si vezmi slovník abys nedělal chyby.A nejsi náhodou taky cikán jak poleno?Slovosled(jestli víš coto je)by na to ukazoval.

strejda pedro 17.7.2009 17:45

ale kdepak ...

... kanada je v tomto ohledu ponekud pragmatictejsi: proc by mela resit ceske problemy za sve penize? dokud nepochopite, ze problem neni v - jak se v cechach rika - prilis laxnich kanadskych zakonech, problem je v tech, kdo jich zneuzivaji, nepochopite nic ...

Janula 17.7.2009 18:03

Re: ale kdepak ...

R^R^R^R^R^R^R^R^

JardaB 17.7.2009 18:54

Re: ale kdepak ...

Do té doby,než Romové požádají o asyl.a do doby než ho případně dostanou,jsou tam jako turisté.A jako takoví ,podle mne nemusí pobírat sociální dávky.

honzak 17.7.2009 18:56

Re: ale kdepak ...

to je objev! Na to jsi přišel sám?

Jenda 17.7.2009 20:15

Re: ale kdepak ...

Ale to jste nepochopil. Cesi nemaji problem s tim, ze cikani odchazeji do Kanady. Prave naopak.

Ovsem Kanada s tim problem ma. Ona je tam nechce ovsem neodvazi se to primo rict.

Vladimír 17.7.2009 17:32

Je to verbeš..

Prostě a jednoduše - je to verbeš,která nenajde uplatnění ani na Marsu a budme je nejméně 300 let živit...

Pardál 17.7.2009 18:20

Re: Je to verbeš..I šakra

Pane Vladimíre! Verbež. Genitiv je verbeže, ne verbeše !!!!!!!