23.5.2024 | Svátek má Vladimír


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: CCCP

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Jakub Roth 18.8.2009 8:35

Re: opp

Človíčku, jstli používáte ve spojení s paní Thatcherovou termín monstrum, tak vím kdo jste. Jste klon zuřivého bolševického komentátora Ivana Brože, který když v komoušské ČST řekl Reagan, Tahatcherová či imperialismus, tak se štáb klepal strachy, že to s ním švihne v přímém přenosu.:-P

toogood 18.8.2009 8:54

Re: opp

jediné, co Tutin používá, je Ctrl+C a Ctrl+V. Ostatně, sám to ve svém příspěvku přiznává. Po rozkliknutí odkazu 'pokračování' na mě vybafly rudé prapory. Text číst netřeba. O jeho duchaplnosti není pochyb (toho textu, ale o Tutinovi lze říci totéž)

Jakub Roth 18.8.2009 9:34

Re: opp

Tý jo, Revo. Drsná partička idiotů. Chtěl jsem s nimi diskutovat, ale nejdřív mne zahrnuli spoustou prasáckých pojmenování, pak se za mne vydávali, aby jakože zesměšnili (nemají identifikaci IP) a pak mne zablokovali. Byla s nima sranda. Nejlepší jsou v tom, že se hlásí k Trockému, ale když něco kritického poznamenáte o stalinském režimu, tak ho zuřivě brání. Spolek kašpárků mladičkých.

Krasoduch 18.8.2009 11:00

Že by tu "svobodnou" diskuzi okoukali tady na psu?

Mirek F. 18.8.2009 8:45

Re: opp

Bez toho "monstra" by zřejmě dnes byla Británie závislá na rozvojové pomoci :-) (přeháním, ale jen trochu)

j 18.8.2009 9:33

Re: opp

a Grenada je obsazena doteď;-D zpustošená a vyvražděná;-D

Gregory 18.8.2009 9:48

Re: opp

Tutine , vyhledejte urychleně lékaře .  Vaše postižení je sice vážné a asi nevyléčitelné , ale vhodné léky pomohou alespoň ke zklidnění a potlačení klinických příznaků paranoii .

Karel Brož 18.8.2009 8:30

Jen jestli se pane autore trochu nepletete

CCCP je zároveň (zejména  z recese) významný server filmových kodeků. (Combined Community Codec Pack). S bývalým SSSR má společný pouze název a logo, které používá, aby provokoval. Už jsem viděl trička tohoto serveru nosit ve Francii.

Takže pane autore, neměla ta trička dole, nebo na zádech menší nápis "cccp-project.net"?

viktor čistič 18.8.2009 8:56

Re: Jen jestli se pane autore trochu nepletete

zajímavý postřeh, ale soudě podle úrovně článku páně autora, i kdyby to tak bylo, v jeho makovici by mu to ty neurony prostě nepropojily:-)

toogood 18.8.2009 8:56

Re: Jen jestli se pane autore trochu nepletete

Ano, Bulhaři milují tento kodekový balíček. Proč někdo musí do všeho tahat politiku?!

Pavel 18.8.2009 8:29

Zdravotní prohlídka na stadionu.

Dobrý den.Omlouvám se,že ujedu malinko bokem.Viděli jste včera v TV zdravotní prohlídku v USA na stadionu a slyšeli komentář k ní?K tomu pak ještě milionářské seriály a je to vše.Týká se to snad 40 milionů Američanů.Děkuji,toto opravdu nechci.Hezký den.

Jakub Roth 18.8.2009 8:32

Re: Zdravotní prohlídka na stadionu.

Ujel jste. A teď honem, sestra rozdává léky.:-P

Pavel 18.8.2009 9:39

Re: Zdravotní prohlídka na stadionu.

Já ne,to TV.Ve frontě jsem nebyl.

franta 18.8.2009 9:45

Re: Zdravotní prohlídka na stadionu.

Zdravotní prohlídka na stadionu byla pro ty, které by už u nás dávno zlikvidoval exekutor na základě neplacení zdravotního pojištění a jiných povinných odvodů státu! Tito lidé si MOHOU platit pojistné, ale NEDĚLAJÍ TO, protože nemusí - ale pak žebrají o prohlídky zadarmo. Zadarmo není nic, tyhle stadióny platí buď charita, nebo všelijaké "zrovnoprávňovací" aktivity s. Obamy a spol. Jenom u nás platit musíme všichni a vybrané peníze využívají nejvíce ti, kteří pak nejvíc řvou - asi jako vy, že?

F.Vízek 88.100.57 18.8.2009 8:06

Vhánět Rusko do náruče Číny? Proč? Komu to prospěje?

Evropa i USA potřebují něco jiného!  Pouze spojenými silami  EU + USA + Rusko je naděje úspěšně  čelit (= konkurovat) i rovnoprávně spolupracovat  s Čínou.

Kdo nepochopil, že 21. století je století Číny a také Indie a Brazílie - a kdo už nyní tuto pravdu nezačíná i kolem sebe opatrně vnímat -  nevidí "za roh".  Olympiáda v Číně byla naservírována jako malý předkrm čínských schopností...

Naštěstí americký prezident Obama i ruský premiér Putin mají jasno a začínají se podle toho pomalu chovat...

honzak 18.8.2009 8:05

jasně!

EU nás ochrání před Ruskem. Vytvoří hradbu z předpisů a směrnic, jejíž vrchol hvězd se bude dotýkat.

Howno kulowý! EU je s Putinem jedna ruka.

F.Vízek 88.100.57 18.8.2009 8:10

ANO

Tak velí zdravý rozum. Evropa je na Rusku závislá. A vhánět Rusko do náruče Číny? Komu by to prospělo?

Svoje zájmy má Rusko, mají je i USA, má je každý na planetě Zemi. A snaží se je realizovat...  Zda umí, neumí a zda na úkor jiných?  Tak to bylo, je a bude.  Hlavně aby při tom už netekla krev, jak to bylo opakovaně v každém století... 

j 18.8.2009 9:34

Re: ANO

Eu je na Rusku závislé asi tak jako Rusko na EU

Harpyje 18.8.2009 10:02

Re: ANO

Samozřejmě, jedná se o vzájemnou závislost. Vízek jen hloupě tlachá, on nic jiného neumí.

DJing cheb pako 18.8.2009 18:34

Fanousek Vizkojc nahodou este umi

tucny tisk. Kdyz ho Obama s Putinem neposlechnou, nasadi cerveny tucny tisk. A kdyz ani to nepomuze, pozve si na pomoc Vodnika a spojenymi silami debilnich grafomanu porazi ten zidovskej kapitalizmus raz dva ;-D

egoist 18.8.2009 7:30

A stačilo říct , volte ods.

tutin 18.8.2009 7:00

Společnost cccp

.2009 10.01 Toto je jen ukázka toho,kdo je ve světě okupant a zasahuje do cizích zemí,organizuje převraty a vraždy politiků,levicových odborářů,kdo diktuje cizím zemím jaky si mají zařídit systém,kdo má po celém světě základny,kdo od 2.světové války neustále ve světě válčí? 6eby to bylo Rusko?? To snad ne!!!Tak co pořád strašíte rusama??Američané jsou ti největší darebáci světa.! Viz tato ukázka.To jsou zločiny kapitalismu!!miliony mrtvych mají na svědomí kapitaliste  .Tak nepište pitpomosti!!!

V rubrice Archiv, Latinská Amerika, Made in USA

[Guatemalský prezident Arbenz svržený CIA]Tento měsíc uběhlo přesně 55 let od pravicového puče v Guatemale, zemi posměšně označované jako ,,banánová republika“. Je příznačné, že zatímco mainstreamová média nám politicky účelově stále dokola prezentují všelijaké ,,hrůzy komunismu“, na guatemalské události si však nejsou schopna vzpomenout. Jak by také mohla, když o zločinech našeho velkého bratra a ,,strážce demokracie“, nadnárodním kapitálem ovládaných Spojených státech amerických a jejich Ústřední zpravodajské služby (CIA), se nejen v naší tržní mediokracii mlčí. Guatemalský puč z roku 1954 odstartoval smutně dlouhou a zdá se, že nikoliv končící, sérii státních převratů v Latinské Americe, ať už přímo nebo nepřímo iniciovaných vládami USA.

Gregory 18.8.2009 7:27

Re: Společnost cccp

  Má to velký háček . S USA nemáme žádné negativní zkušenosti . S Ruskem ( SSSR ) ano a to hodně . Jen ať se rusáci drží dost daleko a nestrkají sem své špinavé pazoury .

:-) 18.8.2009 8:04

Re: Společnost cccp

Tak s Ruskem nebo se SSSR?

Gregory 18.8.2009 9:43

Re: Společnost cccp

Je mezi tím nějaký podstatný rozdíl ? Snad jen v názvu .  imperiální choutky stejné .

tutin 18.8.2009 8:21

Re: Společnost cccp

Nevím kde jsi na toto přišel.Rusové k nám strkají pazoury?? že to není nikde vidět.Zato kdyby sem přijel amík tak jste schopni mu vlézt do pr.... i když by to byl třeba gangster....ono by bylo lépe na světě kdyby usa nevnucovaly světu jejích systém lidské bezohlednosti,násilí,nesolidarity, prostě paradoxně anti křestanské zásady.a to si říkají,že jsou věřící !!!!Kdyby se řídili jen tím co hlásal Ježíš kristus tak by nemohli mít na svědomí miliony mrtvych ve světe!!! 

wili 18.8.2009 14:51

Re: Společnost cccp

Zajdi se podívat do K.Varů a potom říkej že je není vidět.Nejsi tutin ale LULIN!

Vládínek Smolík 18.8.2009 9:38

Re: Společnost cccp

Milý Gregory!

Asi bychom uvítali, kdyby mohli Rusové strkat své pazoury jen na dvorek svých obhájců!

Ale protože žijeme na stejném místě, souhlasím s Vámi, měl jsem možnost v bývalém CCCP pobývat dost dlouho, takže vím o čem mluvím, na rozdíl od tutina a podobných obhájců neobhajitelného.Přál bych tu zkušenost VŠEM!Pak by tahle diskuze vypadala jinak! 

Eva D. 18.8.2009 11:58

Re: Společnost cccp

>-R^

ps 18.8.2009 7:29

Re: Společnost cccp

Zločin kapitalismu spočívá především v tom, že umožňuje existenci takovým zrůdičkám jako ty. Nikoli kapitalismus ale komunismus má na svědomí ne milióny ale desítky miliónů obětí. Co dělali Američané v Latinské Americe mě nezajímá ale zajím mě, že tady v roce 48 rusáci zoogranizovali puč, po kterém tato země propadla do 40ti let bídy a svrabu.