30.5.2023 | Svátek má Ferdinand


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Bojkot Bloku proti islámu se nedaří

Je tomu přibližně rok, co česká společnost začala intenzívněji „zpracovávat“ nejprve iniciativu Islám v ČR nechceme a poté spolek Blok proti islámu. Výsledkem je podle odhadů minoritní účast odpůrců islámu v Poslanecké sněmovně a k tomu v záloze soukromá sympatie v řádu přinejmenším statisíců občanů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Rehulka 1.3.2016 13:07

Co mají.....

....podporovatelé Islamu a muslimů spolrčné na celém světě, je to, že jakékoliv kritiky, či nepřátelství k Islamu, nazývají rasismem !

Je to nehorázná lež, protože Islam není lidská rasa .

Zrovnatak jsou muslimové podporováni levicovou organizací Antifa. Název má znamenat jejich odpor proti fašismu, i když se sami chovají jako nacistické bojůvky v Německu, než tam uchvátili moc.

Antifa si říkají v Německu i v Austrálii, kde jim my říkáme "unwashed", tedy nemytí, zvláště, když se kamarádí s další podobnou pakáží - klasickými Anarchisty a Socialistickou Alternativou.

V. Mlich 1.3.2016 10:52

Na strachu stavět nelze

Ta videa s uřezáváním hlav jsou drsná, ale pro Česko naštěstí zatím dosti vzdálená. Nicméně se nepochybně najde jisté množství pomýlených, co jim dají hlas. Tak jako hodně lidí dalo hlas Babišovi a teď toho litují. Stejně jako Babiše zajímá jediné téma - dotace Agrofertu - tak i BPI se shodne jen na odporu proti islámu, ale na jakékoliv další otázce se rozhádají. To Babišovi nehrozí, kdo má jiný názor než vůdce, je škrtnut z výplatnice, a hned se na jeho teplé místečko hlásí dalších 10 "oddaných". Jak tohle chce dělat BPI zatím není známo.

M. Pernický 1.3.2016 18:27

Re: Na strachu stavět nelze

Pane Mlich,Babíš je v koalici ajistě víte jak funguje koalice a jen se Vám obdivují,že vidite do hlavy Babišovi a ne těm ostatním o co jim jde.

J. Novotný 5.3.2016 18:59

Re: Na strachu stavět nelze

Jak moc je vzdálená, když na Západ od Chebu je několik miliónů hluboce věřících, kteří pro nějako tu popravičku nejdou daleko?

K. Janyška 1.3.2016 9:28

Žádné morální autority neznám. Kurwa, kdo je to ?

Sem s nimi... Dzp.

Z. Švrček 1.3.2016 8:03

V podstatě vyčerpávající

a i přes trochu zmatený slovník a kulhající rétoriku pravdivý článek (konec konců i mně tady na psu občas nějaké to slovo ujede, či se v rychlosti nepovede :-). Nelze nesouhlasit s tezí, že nastala doba, aby si lidi přestali do čela volit úchyly a začali si vybírat lidi se zdravým rozumem, neatrofovanými instinkty, z nichž pud sebezáchovy by měl být na prvním místě a lidi, kteří vidí dál, než do vlastní kapsy.

S. Netzer 1.3.2016 9:28

"Kulhající rétorika"

Vy ten článeček slyšíte?

M. Pernický 1.3.2016 18:30

Re: "Kulhající rétorika"

necer-neser.

M. Pernický 1.3.2016 18:48

Re: V podstatě vyčerpávající

Strany určují personální obsazení k volbam a můžete se zbláznit.Chce to znovu zkusit volit nové strany i s rizikem minulých podle propagandistů špatných nebo jednoúčelových.Dnes třeba i takové,které mají v programu jen proti migranskou (protiislamskou) ideu,nebo proti evrounijní dosud vedenou-nevedenou Schulcem,Junckerem,Tuskem a samozřejmě nadřízenou celé EU-Merkelovou. Hlavně pozor na strany,jak začnou lhát před jakymikoliv volbami,většina co nesleduje co se děle to stejně podělá.

A. Alda 1.3.2016 7:57

Islám je ďábelské učení.

Korán nadiktoval Mohamedovi sám Satan.

Je to ďábelské učení, které vede lidi k ničení Božího díla a k pohrdání Jeho dary.

V. Němec 1.3.2016 8:54

Re: Islám je ďábelské učení.

Je to tak! Diktoval to padlý anděl a Mohamed se mnohokrát hodně zapotil, ale nakonec na všechny podmínky přistoupil" zaprodal duši. Prostě nebyl jako Jošua, který tohoto anděla poslal odkud přišel.

B. Graf 1.3.2016 10:24

Re: Islám je ďábelské učení.

Škoda, že se to nedá vysvětlit Tomáši Halíkovi a hlavně římskému biskupovi.

K. Křivan 1.3.2016 13:14

Re: Islám je ďábelské učení.

Tomáš Halík je fanatik, kterému jsou věřící fanatici milejší než nevěřící atheisti. Křesťan nebo muslim, hlavně že věří.

J. Frček 1.3.2016 7:25

Svoboda nazoru, svoboda provozu...

Ve svobodne zemi by se nemel nikdo bat rici, ze ma strach z islamu. Pokud ve jmenu Allaha muslimove vrazdi, znasilnuji, kamenuji a pachaji sebevrazedne atentaty, pak ma rozumny clovek moralni pravo se takoveho stredovekeho nabozenstvi obavat. Klidne me onalepkujte jak chcete. Vidim to denne, co muslimove provadeji za zverstva v Syrii a Iraku, ale i ve Francii, Anglii nebo ve Svedsku... V Cechach zvitezi zdravy rozum, toho se nebojim. Bude to trvat dlouho, ale zvitezi. Husitstvi, narodni obrozeni nebo protikomunisticky odboj. Historie mi dava nadeji, ze My se nenechame prevalcovat islamem, jako frantici nebo nemci... Neda se nic delat, proste spolecnost bude vzdy nazorove rozdelena... Kdyz nekteri lide varovali pred nastupem fasismu v nemecku, take je nalepkovali a pak lidem lezli oci z dulku strachem, kdyz nas obsadili... Ja osobne si myslim, ze islamizace evropy neni vymysl, ale jiz probihajici proces. A ze to nekdo vnima jinak??? Ma na to pravo, nejsem agresivni slunickar, respektuji svobodu nazoru. I toho sebevrazedneho...

B. Graf 1.3.2016 10:28

Re: Svoboda nazoru, svoboda provozu...

No zrovna husiti byli násilníci a teroristé. A používání slova "středověk" jako synonyma pro "barbarství" je také hodně velký úlet (byť dlouholetou propagandou velice rozšířený).

M. Koutný 1.3.2016 18:06

Re: Svoboda nazoru, svoboda provozu...

S tím husitstvím jste poněkud trefil kozla. Jestli má Islámský stát a podobné organisace nějakou obdobu v historii křesťanství, byli to právě husité. Lpění na doslovném, fundamentálním výkladu svatých textů, ničení kulturních hodnot, barbarské vraždění jinověrců, násilný "export" své víry... Oprostěme se už od komunistického výkladu husitství jako pokusu o pokrokovou, sociálně spravedlivou společnost; bylo to období nejhlubšího úpadku v českých dějinách.

Naštěstí pro tehdejší svět ještě neexistovali sluníčkoví dobroserové, nebo alespoň neměli takové slovo.

J. Jurax 2.3.2016 2:53

Re: Svoboda nazoru, svoboda provozu...

No, víte, barbarské vraždění jinověrců a kacířů, násilný "export" své víry, lpění na doslovném, fundamentálním výkladu svatých textů, ničení kulturních hodnot - na to neměli patent jen husité. To dělali křesťané jen co jich začalo být dost na to, aby si stvořili církev a s různou intenzitou v různých časech v tom pokračovali všude, kam se dostali, případně se štěpivše na odnože, jejichž vyznavači se nadšeně podřezávali kdekoliv se zkalenými zraky uviděli ... ovšem vždy ad maiorem Dei gloriam, byť obvykle nešlo ani tak víru

To je holt historie věr v bohy ...

J. Fridrich 1.3.2016 6:36

Integrace muslimů ? Ona se někde povedla ? Nepovedla

Integrace muslimů ? Ona se někde povedla ? Nepovedla se za 70 roků od II. světové války, kdy byli pozvání na rekonstrukci Evropy ani v jedné evropské zemi - ani ve Francii, Německu, Anglii, Dánsku, Holandsku, Švédsku, Finsku, Norsku, Španělsku, Belgii, Rakousku..... prostě nikde se za desítky let integrace těchto k nám nepřátelských vetřelců nepovedla. A nyní se povede za týden ? Nebo za měsíc ? Nebo za rok ? Nebo nás rozvrátí a zničí ? Hádejte jaká je odpověd', pokud nedojde ke změně vůdců evropských zemí...

Skvělý rozbor pana Kurase k imigraci :

http://neviditelnypes.lidovky.cz/evropa-slunicka-a-konvicka-d03-/p_spolecnost.aspx?c=A151215_163316_p_spolecnost_wag

J. Vintr 1.3.2016 1:30

Pokud někdo nevidí úmysl muslimů obsadit Evropu

tak musí být hodně sluníčkářsky zaslepený. Vždyť i oni sami to celkem otevřeně hlásají. A že je konkrétně u nás muslimů (zatím) jen pár tisíc? Až ovládnou Německo (což asi už nebude tak dlouho trvat), mají to k nám co by kamenem dohodil ...

B. Graf 1.3.2016 10:29

Re: Pokud někdo nevidí úmysl muslimů obsadit Evropu

Muslimové jsou velmi nebezpeční, ale pramenem zla jsou sluníčkáři.