19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

ROZPOR: Česko chce legalizovat konopí a zakazuje HHC

Podle pirátky a drogové expertky Michailidu je alkohol nebezpečnější než HHC. Česko získalo „souhlas“ se zákazem prodeje HHC z Bruselu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Brich 28.2.2024 14:25

Děti odmalička rády sladké. Bodejť by ne. První, čím si cpe nový člověk bříško po narození je mateřské mléko. A to je sladké. Proto děti, pokud mají peníze v ruce, je utrácejí za sladké. A když mají sladkosti roztodivné tvary, o to jsou žádanější.

Takže správná strategie, jak si vychovat feťáka, je naučit ho fetovat přes sladkosti. Dítě zprvu má rozkoš ze sladkého, časem ale zjistí, že určité sladkosti ho dostávají do ještě příjemnějšího rauše. Takže si začne kupovat sladkosti kvůli tomu rauši. Aby zbytečně nevyhazovaly peníze za jalové sladkosti, musí se těm správným sladkostem dát snadno zapamatovatelný tvar, případně i barva.

A už ho máme na špagátu. Samozřejmě, jak už to u drog bývá, malé dávky slabé drogy brzy zevšední, takže si tělo bude žádat čím dál vyšší dávky čím dál tvrdší drogy. A to je ten náš správný progresivní zákazník!

V zájmu budoucích zisků je třeba si zákazníky hýčkat a vychovávat odmalička, pokud možno hned potom, co začne chodit po svých a opouštět dohled svých rodičů.R^;-€

Pirátům čest, dík a nehynoucí sláva!!R^;-O