30.5.2024 | Svátek má Ferdinand


Diskuse k článku

ROZPOR: Česko chce legalizovat konopí a zakazuje HHC

Podle pirátky a drogové expertky Michailidu je alkohol nebezpečnější než HHC. Česko získalo „souhlas“ se zákazem prodeje HHC z Bruselu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Diviš 28.2.2024 16:25

Konopí i HHC by mělo být regulováno, ne zakázáno. Vláda tvrdí, že to chystá, tak to snad i splní.

P. Brich 28.2.2024 14:25

Děti odmalička rády sladké. Bodejť by ne. První, čím si cpe nový člověk bříško po narození je mateřské mléko. A to je sladké. Proto děti, pokud mají peníze v ruce, je utrácejí za sladké. A když mají sladkosti roztodivné tvary, o to jsou žádanější.

Takže správná strategie, jak si vychovat feťáka, je naučit ho fetovat přes sladkosti. Dítě zprvu má rozkoš ze sladkého, časem ale zjistí, že určité sladkosti ho dostávají do ještě příjemnějšího rauše. Takže si začne kupovat sladkosti kvůli tomu rauši. Aby zbytečně nevyhazovaly peníze za jalové sladkosti, musí se těm správným sladkostem dát snadno zapamatovatelný tvar, případně i barva.

A už ho máme na špagátu. Samozřejmě, jak už to u drog bývá, malé dávky slabé drogy brzy zevšední, takže si tělo bude žádat čím dál vyšší dávky čím dál tvrdší drogy. A to je ten náš správný progresivní zákazník!

V zájmu budoucích zisků je třeba si zákazníky hýčkat a vychovávat odmalička, pokud možno hned potom, co začne chodit po svých a opouštět dohled svých rodičů.R^;-€

Pirátům čest, dík a nehynoucí sláva!!R^;-O

V. Kuhaj 28.2.2024 12:44

Tohle už je podruhé, co jsem zachytil informaci, že EU se zákazem HHC u nás souhlasí! Jinak řečeno, abychom mohli takovou věc u nás zakázat, tak je nutno vyžádat si souhlas EU?! Koukám, že Klaus už měl zase pravdu!:-/

J. Walter 28.2.2024 12:41

Thc není návykové víc než alkohol nebo cigarety. Je to člověk od člověka. Někomu stačí dva jointy týdně,někdo je hadrák co je vyhulí deně. Stejně jako vytáhne dvě krabky cigár. V Německu právě pěstování konopí povolili. Prodávat bonbony s HHC dětem je zločin. Vypěstování tří rostlin konopí doma,zločin fakt není.

L. Žaloudek 28.2.2024 9:16

Těžko odhadovat, ale co jiného než zakázat se dá dělat s bonbóny, po jejichž zakoupení v automatu na ulici končí děti v nemocnici? A nebyl to ojedinělý případ!

R. Langer 28.2.2024 13:35

Hm, já jsem skoro skončil v nemocnici po normálních gumových hadech. Prostě jsem se jich přežral. Taky byste je zakázal? :-P

L. Žaloudek 28.2.2024 23:00

Pane Langere, myslíte to vážně? Nebo prostě musíte prudit za každou cenu?

J. Pokoutný 28.2.2024 8:44

Nějak ti bojovníci za kanabinoidy nemluví o tom, kolik stát z uživatelů alkoholu a kuřáků vydře na daních, nemluvě o tom, kolik většina z nich platí za zdravotní daň. Platí tyhle daně i feťáci a "nepřizpůsobiví"?

R. Langer 28.2.2024 13:33

Myslím, že spousta feťaků platí takové daně, o jakých se vám ani nesnilo. Například většina úspěšných umělců. ;-)

F. Navrátil 28.2.2024 7:59

Konopí není legální, ale je tolerováno. Čvaňhák marihuany a mobil jsou doplňky branců, jak o jich fantazíruje Jenerál.

L. Hančar 28.2.2024 7:45

Splečností se žene lavina komplikací po několikanásobném požití nevyzkoušených globálních vakcín. Stovky nenadálých úmrtí a my tady řešíme pár záškoláků s vypláchnutým žaludkem.

R. Langer 28.2.2024 5:49

Nebudu rozebírat článek, ale k nadpisu - NECHCE. :-(