30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Anděl 11.7.2011 21:26

Re: já vím, že si vysloužím

Chápu, díky alespoň takto za vysvětlení.

J. Kyselková 11.7.2011 1:30

Nepochopitelné !

Pomoc novorozeněti, které matka vloží do baby boxu a vědomě se ho zbavuje - může v lidské hlavě způsobit takový zmatek, že protestuje a dokonce si dovoluje žádat o likvidaci této záchrany dítěte !

Zarážející je taky to, že i ministr zdravotnictví Dr Heger se chová jako lidožrout a žádá zničit baby boxy.

J. Kanioková 11.7.2011 1:27

Já jenom nechápu, jakým právem se OSN

plete do vnitřních záležitostí rozvinutých států. Z článku je patrné, že vysvětlení vůči OSN bylo chabé, budiž. Ale co se do našich záležitostí pletou, co jim je do toho? Když už teda mermomocí mají ten pocit práva na jakousi kontrolu, tak ať si všímají zaostalých zemí, jinde ne. Tohle vůči nám je zhůvěřilost ! Si naše zástupce pozvou jako na kobereček... hnus fialový..

J. Hejna 11.7.2011 9:03

Re: Já jenom nechápu, jakým právem se OSN

Ono to asi chce, abychom dali najevo svoje sebevědomí a poslali OSN do Brusele.

J. Šimek 11.7.2011 11:33

Re: Já jenom nechápu, jakým právem se OSN

1/ v OSN jsme dobrovolně a z toho plynou některá práva i povinnosti

2/ teorie o tom, že kritizovat rozvinuté státy je nepřípustné, hraničí s nějakou fóbií. Pamatuju na bolševická hesla "ruce pryč od..." Dost mi to mentálně připomínáte.

J. Brunner 11.7.2011 1:03

Nevím,

jestli jste novinářka,ale nějak takhle bych si novinařinu představoval.A navíc Vám to sluší.