29.4.2024 | Svátek má Robert


Diskuse k článku

PRÁVO: Už zase MeToo

Už to budou dva roky, kdy se zrodila horká fáze kampaně MeToo, jakkoliv první aktivity byly zaznamenány někdy kolem roku 2006.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Pokoutný 3.10.2019 16:10

Kdyby jen ženy! Jedna genderistická vědkyně to už rozšiřuje na púlně jiné samice:

NY univ. promotes paper comparing cow insemination to 'rape,' milking cows to 'sexual abuse'

S. Pavuk 3.10.2019 0:36

Je zaujímavé že sa ešte neobjavil prípad Me Too, kde by obvinený bol pomocný robotník, v súčasnosti na penzii.

Spoločnosť kde fenomén Me Too existuje, je chorá.

P. Jášek 3.10.2019 7:21

To je tím, že pomocný dělník se pohybuje mezi lidmi co nemají čas vymýšlet hovadiny.

J. Jurax 3.10.2019 11:50

Ale to je prosté.

Nebyla by to senzace zvyšující náklad či návštěvnost média, co to zveřejní, nedá se z něho vyrazit žádné odškodnění, dotyčnému to neublíží a hlavně ta metoo megera bude mít ostudu, že se tehdy nechala obtěžovat pouhým pomocným dělníkem a nebyla schopna si k tomu sehnat někoho perspektivnějšího.

Ś. Svobodová 3.10.2019 9:06

Můj názor je, že normální ženská si nevybaví ani po roce, kdo jí v hospodě plácnul po zadnici. Ale když jí plácne "Mistr", pamatuje si to celý život. A vypráví to každému, kdo je ochoten naslouchat. A v době inernetu je to velmi snadné...

P. Harabaska 3.10.2019 9:51

Pohlazení dámské zadnice je věc dvojsečná. Zažil jsem situaci, kdy na podnikovém shromáždění dobře stavěnou dámu při rautu leckdo lehce pohladil po klenuté hýždi. Šlo-li o ruku ředitele nebo nějakého vyššího šéfa, jako by se nic nestalo, byť tam ta ruka spočinula i trochu déle. Naopak, šáhnul-li si obyčejný řadový spolupracovník Franta, dáma se hned rozčertila, co si to jako ten sprosťák dovoluje. Z toho jsem usoudil, že šéfíci ovládají na to hlazení dámských zadků nějakou extra-soft techniku (možná se to naučili na nějakém speciálním školení), protože žádnou odmítavou reakci poctěné dámy jsem po jejich pohlazení nezaregistroval. Dotyčná pak tenkrát dostala za strpění ředitelova pohlazení (a množná i víckrát) vyšší prémie. A aby měla něco z toho pohlazení Frantova, který se mezitím vypracoval a dosahuje nadprůměrných příjmů, označila ho po letech za sexuálního harasníka a zažalovala ho za to, že jí tenkrát před řadou let sahal na zadnici. Jirka, který si také šáhnul, ale zůstal pracovníkem až na dolním konci platové stupnice, zatím žádné obeslání k podání vysvětlení nedostal.

P. Harabaska 3.10.2019 9:34

Asi to bude tím, že ženy, s nimiž obvykle "robotník" přijde do styku, pocházejí ze stejné společenské skupiny, kde se nevyskytují takové intelektuálně založené kariéristické krávy, jež cítí na dálku vůni peněz. Nevím, zda také já nemám dnes - po padesáti letech - obvinit jednu zvědavou tehdy dívku - která mi na lavičce v parku pronikla rukou do poklopce a dotýkala se mě tak zvláštně, až jsem ..... Prožil jsem tehdy silné trauma, na které si dodnes pamatuji. Ovlivnilo mě to na celý život.

P. Daimon 3.10.2019 10:02

Dojení krav je sexuální zneužívání! 8-o8-o8-o

https://ceskavec.com/2019/08/new-york-university-dojeni-krav-je-sexualni-zneuzivani-ne-to-neni-zert?fbclid=IwAR2PTH9ElMcWIuSDrnwBnYVrF-vp_P-wLRwP_j9dPwtOxXb389zO_h3KrJA

J. Jurax 3.10.2019 11:53

Pozor! Aby neobvinila ona Vás!