28.1.2021 | Svátek má Otýlie


Diskuse k článku

PRÁVO: U Moravce v klidu o Babišovi

Jako vždy, když se hnutí ANO nebo osobně Andreji Babišovi stane nějaká nehoda právní povahy, přichází do televize neměnně loajální Helena Válková, která se vždy snaží malér zahladit, a není-li to možné, aspoň jej bagatelizovat.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Mach 13.12.2019 10:06

"Václav Moravec se v prostředí selanky zřejmě necítil dobře, proto po chvíli nastolil námět Babišova střetu zájmů."

Nemyslím, že to tak bylo. Moravec témata nastolil už na začátku diskuse. Jinak mi to přišlo tak, že se do diskuse nesnažil zasahovat jinak, než otázkami. Mě ale spíše zaujala ta první hodina diskuse o stavebním zákonu. To bylo opravdu výživné vidět, že ministryně pro místní rozvoj neví, jak vzniká nový stavební zákon, který se nás všech nějakým způsobem dotkne.

V. Halašta 13.12.2019 9:19

"Presumpce neviny je právní domněnka spočívající v tom, že je na obviněného v rámci trestního nebo přestupkového řízení nahlíženo jako na nevinného, pokud není pravomocně rozhodnuto o jeho vině."

Opakuji "V RÁMCI TRESTNÍHO ŘÍZENÍ". Politické procesy - volby, ustanovení PS, vlády atp. není trestní řízení takže necpěte do politiky presumpci neviny. V politice naopak platí presumpce viny, jak kdysi zdůrazňoval nynější prezident Zeman.

K. Salajka 13.12.2019 6:42

Skvělý rozbor stanovisek. Takhle nějak by mělo vypadat objektivní zpravodajství. Pořady V.M. mi většinou připadají jako když někdo v kartách drží bank a rozdává karty, "lehce" cinknuté. Zde lehkou podpásovku například spatřuji v poměru pozvaných účastníku pro a proti.

J. Bruner 13.12.2019 3:57

mně vychází jedno, je moc slimáčků (st.zástupců) a málo kapustiček (zločinců) a tak si je uměle vytvoří. Snížit počet st.zástupců a zavést odpovědnost za prohraný spor by pomohlo lidem snížit bezpráví a republice by snížilo počet kvazizločinců.

J. Chaloupka 13.12.2019 11:34

Souhlasím. Já říkám moc náčelníků a málo indiánů.