22.10.2021 | Svátek má Sabina


Diskuse k článku

PRÁVO: Policajti na baterky

Policejní exprezident Lessy nedávno prohlásil, že policie je nemocná a že se mu ji nepodařilo vyléčit. Měl pravdu. Bohužel. To samé platí i pro státní zastupitelství. Příklady z praxe Lessyho slova jen potvrzují. Ale je v tom nevinně. Na takovou chorobu zatím nikdo lék nevynalezl.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
B. Rybák 22.5.2014 11:06

Padni komu padni?

Výběrová kriminalizace politiky dopadala dosud téměř vždy na politiky ODS. Mohlo by se tedy zdát, že obvinění J. Lajtocha je krok směrem k politicky "slepé" spravedlnosti.

Soudcokracie je ale sama o sobě větším nebezpečím, než hospodářská korupce nemluvě o tom, že není jisté, že pan Lajtoch bude "popraven" ne za své "korupční?" jednání, ale spíše za to, že v senátu nepodpořil ústavní žalobu na pana prezidenta V. Klause a pak se dokonce nepostavil zřetelně proti panu prezidentovi Zemanovi!

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jiri-Lajtoch-Vaclav-Klaus-se-choval-v-mnoha-ohledech-jako-monarcha-266233

P. Papež 21.5.2014 15:10

Je patrné

Je patrné, že autor je velkým milovníkem "spravedlivého" Lessyho, a nemá rád "zloducha" Červíčka. Další z tendečně hloupých článků, i když ukazuje skutečnou činnost policajtů při pátrání po lumpech. Jen bych upozornil, že za Lessyho mně bylo vykradeno auto 3x, stejně jak za Červíčka. Každý z nastupujících ředitelů policie tvrdil, že s lumpy zatočí. Autor to věřil jen Lessymu, ostatní podle něj lhali. Jen je zajímavé, kdo Lessyho dosadil do funkce (VV - trapný John na příkaz Bárty).

F. Matousek 21.5.2014 8:44

nikdo mi neverí

nekdo mi odrel zaparkované auto. Jeste lezel na míste kus rozbitého svetla. Toho viníka ! Zavolal jsem policii. Vzali si ty úlomky a pátrali. Podle úlomkú jistili o jaký druh auta se jedná. Prý na to mají speciální oddelení !? A také si dali práci s vyhledáním, kdo podobný typ automibilu v okolí vlastní. Viníka nehody takto nasli, me byla oprava auta zaplacena z jeho pojistky, on byl potrestán.

Ze jsem si to vymyslel ?! Nevymyslel. Stalo se to pred 3 lety a vsechno je presne tak jak jsem to popsal a pravda.

Jen se to nestalo v Ceské Republice, ale v SRN.