3.2.2023 | Svátek má Blažej


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Franc 7.12.2022 18:07

Jsou to vesměs známé informace a rady. Ale takhle shrnuté a zhuštěná dávají člověku, kterému je advokacie lhostejná, představu o tom, jak složitá, krásná a zrádná je rodinná advokacie. Obchodní právo je o číslech, trestní právo je o skutcích, rodinné právo je o lidech. Není nic složitějšího, než je člověk.

P. Molík 6.12.2022 13:00

Rodinné právo se zmítá v extázi z nově pojatých vysvětlení v intencích bruselské politické korektnosti. Především jsou preferovány absurdnosti a idiotismy tak, aby byly naplněny tužby bruselských egomaniaků vyplývající z eurohujerského nadšení. A tak jsou prosazovány nejen nesmysly, ale už i zrůdnosti. Rodinnou advokacii paní advokátce Kovářové nezávidím. Asi bych už neměl nervy na různé módní vychýlenosti a spratkovité požadavky.

K. Vengi 6.12.2022 11:35

Jalové právní problémy, rodinné. Dříve baba musela žvejkat kůže, co muž ulovil a oplégři chodili na klest. Není dávná doba, kdy se lovily koroptve a kvíčaly, tatík odlovil, a mamička škubala a pekla. Býval to takový "řád". A dnes? Bojím se podívat do poklopce, kterého fallu pohlavního tribu jsem z pěti tuctů pohlaví. Za mého mládí jsme znali pouze teplouše, lesby se skrývaly, nebyly partnerky. Teplouše jsme máchali v kašnách za jásotu obyvatelského shromáždění v kašnách, jako dnes s pavími pery v rectech, tito výtečníci se tím natřásají.

D. Polanský 6.12.2022 7:59

Podobně jak složitý, krásný, ale i zlý je život. To ale platí pro každou lidskou činnost. Nic nového.