14.4.2024 | Svátek má Vincenc


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
JF 28.10.2009 11:51

Re: Autore,

Jakl psal i o tom, že si pár "kožených" hlav uspořádá SOUKROMOU akci na kterou se vtírnou policajti. Jak se tam zazpívá něco "špatného" tak tam vlítnou zakuklenci, ukončí soukromou akci a třeba se i zatýká. To by taky u mě doma mohl někdo dát odposlech a čekat až budu mluvit s příteli o cikánech. Něco o násilí proti skupině obyvatel by se určitě našlo. Dokonce mám i tu "koženou" lebku. Jenže pak nejdu a neřežu cikány! I když si myslím, že by si to většina zasloužila. Taky bych cikána nikdy nezaměstnal. Je to příliš velké riziko. Měla by mě policie za moje zkušenosti a následné názory stíhat?

Pavel 28.10.2009 11:57

Re: Autore,

To nevím, ale každopádně jsi rasista.

JF 28.10.2009 12:17

Re: Autore,

Rasista je od slova rasa. Jsou cikáni jiná rasa než já? Když už se začnou lidi dělit na rasy, tak cikán i já je rasa indo-evropská! Já mám zkušenosti s "českými cikány". Téměř vždy špatné (pracovní i soukromé). To, že jsou barevní, mi pomáhá je včas rozeznat například, když vstoupí partička do tramvaje. Ten, kdo s nimi má zkušenost, se často nazývá zaujatým. Kde se v něm ta zaujatost asi vzala? Proč si někteří lidé nepřejí, aby jejich dům stavěli Ukrajinci a cikáni a chtějí pouze Čechy? Za rasistu se často schovává všechno možný.

Pavel 28.10.2009 12:51

Re: Autore,

Tak vysvětli, proč by si každý jeden cikán zasloužil seřezat. Já ti potom řeknu, proč bys zasloužil seřezat ty.

JF 28.10.2009 13:09

Re: Autore,

Nenapsal jsem každý jeden, ale většina. Jsi zaujatý a proto vidíš, co vidět chceš. Když cikán řve, že ho nikdo nechce zaměstnat a má jen tak tak dodělanou základku, tak je to člověk hoden výprasku. Základku a učňák si může udělat každý. Dál už jsou některé školy placené a nebo je potřeba vyšší IQ. Další věc jsou zákazy zvěřejňování některých statistik týkajících se jejich kriminality. Cikáni mají takové postavení v naší společnosti, jaké si vybudovali. Není to barvou, ale schopnostmi. I když je mi jasný, že ta barva jim moc nepomáhá.

Pavel 28.10.2009 14:30

Re: Autore,

Pokud to není každý jeden, tak proč se tak chováš?

Jak můžeš nadávat, že nemají práci, když ty sám tvrdíš, že cikána bys nezaměstnal už jen proto, že je cikán?

Sid 28.10.2009 10:15

Osobní svoboda končí tam, kde začíná ohrožovat svobodu druhých

"Osobní svoboda, o kterou běží panu Jaklovi, končí tam, kde začíná ohrožovat svobodu druhých, jak sám píše."

Zpivanim pisni neohrozuje zpevak nici svobodu! A pokud ano, napiste, prosim, jak je jejich svoboda ohrozena...

čtenář zdrojů 28.10.2009 10:21

Side

možná by autorovi došlo, jak je mimo mísu, kdybychom na něj podali trestní oznámení, že svým článkem vyzývá k omezování svobody určité skupiny obyvatel. V tom článku se to totiž dá opravdu najít. ;-)

jepice 28.10.2009 11:10

Re: Side

Kdybych volala po omezení svobody gangů kapesních zlodějů, podáte na mě taky trestní oznámení?

Sid 28.10.2009 11:46

Re: Side

Pardon, ale kapesni zlodej omezuje moji svobodu utokem na muj majetek. To je prece neco jineho.

Pavel 28.10.2009 11:56

Re: Side

Jo takhle, kdežto náckové dou hlavně po cikánech a židech, a ty přece ani jedno z toho nejsi. No tak teď je to jasný.

Sid 28.10.2009 12:43

Re: Side

Zkuste rozpoznat - pisnicka a kradez. Je Vam jasny rozdil?

Pavel 28.10.2009 12:49

Re: Side

Aha, tak vražda je písnička?

JF 28.10.2009 12:02

Re: Side

Side nemachruj a podej na Jakla trestní oznámení. Jestliže víš o trestném činu, jsi povinen ho nahlásit polici. Jestliže o něm víš a nenehlásíš ho, tak bys mohl být sám trestně stíhaný.  Ty budeš Side, ale asi trošku srab ne? Už jen to, že nepíšeš KDYBYCH podal, ale KDYBYCHOM podali. Kdo by tedy podával? Rv

Sid 28.10.2009 12:50

Re: Side

Ja to nepsal. Ja jsem jen poznamenal, ze zpivani pisnicek nikoho neohrozuje.

JF 28.10.2009 14:22

Re: Side

Promiň, sem se trochu seknul 8-o

Pavel 28.10.2009 11:25

Re: Osobní svoboda končí tam, kde začíná ohrožovat svobodu druhých

Zajímavé je, jak si "obránci svobody" vybírají vždycky ty písničky, ale to podstatné (násilí) nevidí. Lepší pojmenování by bylo "užiteční slepci".

Dan177 28.10.2009 8:39

Všechna násilí vždy začínala SLOVY

Už jsem to napsal na páně Jaklův blog: z dějin je vidět, že všechna násilí vždy začínala slovy. (Např. v Maďarsku je vidět, jak se tam za 20 let pěkně vyvinuli náckové - opravdu - úplně stačilo, aby se proti nim nezakročilo a dneska už kašlou i na pravomocné rozhodnutí soudu, kterým byla jejich organizace zrušena, když předtím několikrát způsobili spoušť v Budapešti a zastřelili několik romů, včetně pětiletého dítěte, o zapálených domech nemluvě.) Opravdu není jedno, jestli se zpívá o svobodě nebo o plynu. Máme paragrafy, které tu uvedl autor článku a je třeba je uplatňovat, padni komu padni. Nic nedemoralizuje a nerozkládá demokratickou společnost víc, než neupatňované, či neuplatnitelné zákony a paragrafy (znovu viz Maďarsko). Mimochodem mi připadá krajně nechutné házet do jednoho pytle lidi, kteří v totalitním režimu ve svých písničkách volali po svobodě a demokracii s těmi, kteří ve svobodě a demokracii ve svých písničkách volají po násilí a totalitě. I tak se podle mě dají interpretovat některá tvrzení v původním Jaklově článku.

Sid 28.10.2009 10:13

Re: Všechna násilí vždy začínala SLOVY

To je pravda. At policie okamzite zatkne cikany, kteri rovori o "bilych svinich". Padni, komu padni, ze?

VL 28.10.2009 11:02

Re: Všechna násilí vždy začínala SLOVY

V Maďarsku je vidět, jak to dopadá, když se nechá nepřizpůsobivé minoritě 20 let volná ruka v terorizování většiny. Ta se pak přikloní k tomu, kdo nabízí alespoň nějaké řešení. Spoušť v Budapešti byla následkem toho, kam to dovedla tamní obdoba a vzor naší ČSSD a toho, že si lidi přestali nechavát s..t na hlavu. Kolik podpálených domů způsobili neonacisti - pokud vím, tak se to u žádného nepodařilo prokázat, ale ty u kterých byl pachatel nalezen byly dílem konkurenčních cikánských skupin a rodin, případně vymahačů dluhů. A co například ubití bílého řidiče na silnici v cikánské osadě, když mu skočilo cikáně pod kola, to se otřepalo a odešlo a dav zavraždil řidiče před očima jeho dětí? 

Kolumbo 28.10.2009 8:13

Většina lidí

si uvědomuje, jaké utrpení přinesl komunismus. Nicméně na komunistických schůzích nepostává antiteroristická jednotka připravená k zásahu, kdykoli řečník vyzdvihne "přednosti" dob nedávno minulých, moudrost státníků / Stalin, Lenin a další/ , pokud účastníci shromáždění jsou "ometálováni" komunistickými vyznamenáními. Nikdo nezasahuje proti "komunistické mládeži" otevřeně hlásající třídní nenávist a povinný kolektivismus, o tom, že by někdo se zpravodajskou technikou šmíroval přes zdi soukromých prostorů, jestli tam někdo nepronáší výroky , které by bylo možno označit za "štvaní proti skupině obyvatel" či dokonce přímé výzvy j jejich okradení a likvidaci. Dvojí, ne-li trojí metr. Když mohou zpívat komunisti a nosit trika s Che - proč ne hakenkrajc s Hitlerem?

portwyn 28.10.2009 10:57

Re: Většina lidí

No já bych ta trička s Guevarou posuzoval stejně...

Kdysi jsem měl diskuzi s jednou středoškolačkou, co přišla na moji hodinu v tričku s velkou rudou hvězdou a tím teroristou. Výrobce tuším Terranova. Pokusil jsem se jí vysvětlit, o co jde, odpověděla, že "tak se to teď nosí" a že jí je jedno, co to znamená. Většina dětí se následně postavila na její stranu.Argumenty o "rodičích třicetikorunáčích" prosím nepoužívat, na soukromé SŠ jsou spíše děti podnikatelů. Jak by asi soudruh Che zatočil s jejím tatínkem?

Nejde mi o nějaké zákazy triček. Děsí mne vědomí, že inteligentnímu mladému člověku je úplně jedno, co znamená symbol, který nosí na hrudi.

JF 28.10.2009 12:40

Re: Většina lidí

Mě to vědomí, že inteligentímu mladému člověku je úplně jedno, co znamaná symbol, který nosí na hrudi, naprosto vyhovuje a těší.

Děsilo by mě možná, kdyby to nosili, věděli co to znamená a nebyla to recese.

honzak 28.10.2009 6:44

milý autore!

Dokud nebude zákon platit systémem PADNI KOMU PADNI, tak je to zákon za prd. Už nějaký soud odsoudil Cikánskou megeru, která ječí v přímém přenosu o bílých sviních?To za prvé.

Za druhé - jakmile skončí popularizace rasismu ( libovolného) v televizi, tak ta hnutí zajdou na úbytě.

Ludva 28.10.2009 8:13

Re: milý autore!

Když ono rozhodovat se mezi skíny na jedné straně a cikány na druhé straně je dost obtížné.

oh 28.10.2009 10:14

Re: milý autore!

V jedné Galuškově knize (asi Slovácko sa súdí) jeden recept je. U soudu se sešli tři, zloděj, okradený a svědek, co svědčil každou chvíli jinak. Řešení bylo jednoduché - zloděj pětadvacet na holou, aby už nekrad; okradený pětadvacet, aby si dával na svoje věci pozor, no a svědek pětadvacet, aby se nepletl do věcí, po kterých mu nic není. Jenže by to přes ochránce lidských práv neprošlo.

jepice 28.10.2009 11:14

Re: milý autore!

Pokud s tím vyplácením začnete u milovníků Bílé ligy, budu vám fandit.

gogo 28.10.2009 5:16

demokracie odcaď pocaď

někdo je u vesla a někdo není...a ten co u vesla je, ten dělá všechno možné,aby to tomu,co u vesla není, znepříjemnil......a je úplně jedno, jak se kdo jmenuje...

Svatopluk 28.10.2009 4:38

Argumenty žádné, pouze názor konkurence

Stále opakovaná lživá písnička o tom, že se rošíří nějaké škodlivé názory. Škodlivé názory se mohou rozšířit JEDINĚ TEHDY, když někdo jakékoli šíření moderuje. Hitler se dostal k moci až teprve s podporou Panského klubu (finančníci a podnikatelé - skutečná německá moc). Jako podmínka k předání moci bylo zúčtování s SA (což byli ti, co tomu věřili, pořádali různé akce a zpívali dojemné písně o Horstu Wesselovi a podobně).

Komunismus se u nás nedostal k moci proto, že nebylo zakázáno násilí - komunisté tehdy žádné nehlásali. Mluvili o podpoře malého podnikání, živností a zemědělství (kterému potom zakroutili krkem). K moci se dostali proto, že byla zakázána skutečná pravice pod záminkou, že nacismus byl také pravicový.

Zákony, které autor citoval, byly přijaty podvodem. Původní dohoda byla, že budou prosazeny zákony na ochranu menšin (prosazovali jej zejména Židé, kteří se silně namočili v 50 letech a nechtěli být kritizovatelní za podíl na hrůzách bolševizmu a bolševici, kteří osvědčenými metodami chtěli vzbudit pocit viny vůči cikánům a odvrátit pozornost od metod privatizace) a ve stejném, byť nikterak svázaném balíku budou zákony o ochraně mravnosti (prosazované Luxem a věřícími [včetně věřících Židů]), které by znemožňovaly odpolední vysílání soft porna, znevažování morálky před mládeží apod.

Po přijetí první části se ti, kteří měli zvednout ruku pro tyto zákony začali vymlouvat, že potřebují přeformulovat, potom, že odporují ústavě a nakonec, že je nikdo nemůže donutit, protože národní zájem a morálka je sprosté slovo.

Někteří říkají, že v té době byl Lux ozářen (později na leukémii zemřel), jiní, že v té době skončila tolerance názorů a začla kampaň proti republikánům, kteří se v reakci na to profilovali v rasové oblasti. Oproti tomu se začal vyhraněně formovat pravdoláskový tábor a  na druhé straně vznikaly skupiny skinheadů. Toto období skončilo vítězstvím Pravdy a Lásky nad televizí a odstraněním RS(která už se začala "sociálfašizovat") z parlamentu.

janij 28.10.2009 9:06

Re: Argumenty žádné, pouze názor konkurence

Moderovat znamená omezovat, též řídit diskuzi, aby z ní nebyl samovolný neřízený proces. Prosím vysvětlit větu: "Škodlivé názory se mohou rozšířit JEDINĚ TEHDY, když někdo jakékoli šíření moderuje."