30.5.2024 | Svátek má Ferdinand


Diskuse k článku

POLEMIKA: Astonovo neuklouznutí na vakcíně

Zdeněk Lanz si vzal na mušku moji zmínku v úvodníku o nehorázném článku Ladislava Jakla. Článek napsal podle osvědčeného receptu, jak vést podpásovou polemiku. Do popředí se postaví postulát, o který v napadeném článku nešlo, a do něho se pak autor srdnatě trefuje.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Stys 2.1.2021 6:39

Ať si paní Boublíková povídá co chce, u vakcíny, která je vyvíjená krátkodobě, neznáme dlouhodobé účinky. Ona biochemie je převážně záležitost zavedených (rituálních) postupů a úcty k autoritám, takže není až tak divu, že se i od těch největších autorit dozvídám na otázku po dlouhodobých účincích argumenty "prošlo to třetí klinikou".

P. Boublíková 2.1.2021 7:50

Kdybyste nežvanil.

J. Lukavsky 2.1.2021 8:25

"je fakt, že vakcíny neboli dlhodobo skúmané" no a přitom je to tak jednoduché: požádáme slušně covida aby počkal pár let (4-6 stačí?) než to všechno vybádáme! A pak se pojede dál. Že to ještě nikoho nenapadlo! Když náš školili na první pomoc tak říkali, že při tepenném krvácení to musíte zastavit i když tam do rány nacpete třebas hadr na podlahu. Event. infekce se dá později zvládnout antibiotiky. Medicína byla, je a bude vždycky volba menšího zla. Přečtěte si letáček ke kterémukoli běžnému léku a zjistíte, že polknout to je sebevražda. J.L. end

A. Jaroš 2.1.2021 10:15

Bingo! Konečně rozumný názor!R^

L. David 2.1.2021 0:24

Je to jenom smutné, že pana Neffa od jeho naděenectví pro vakcinaci neodradí více než dostatek informací o tom, jaké množství osob už bylo očkováním postiženo, či dokonce zemřelo!

L. Novák 2.1.2021 0:39

Plácáte ;-O nesmysly! Rv !! :-/ Ale klidně se přidejte k fanatickým magorům, kteří jsou zásadně proti jakékoliv vakcinaci, přestože se jedná o desítky let osvědčenou metodu, jak z lidské populace vytlačit nemoci, které před hromadnou vakcinací dokázaly mnoho lidí zabít a mnoho jich na celý život zmrzačit.

P. Han 2.1.2021 0:54

Takže princip této vakcíny nakonec NENÍ jiný, jak Asotn tvrdí?

L. David 2.1.2021 11:22

Nesmysly plácáte především vy. Nikdo rozumný (ani já) nemá námitky vůči OVĚŘENÝM očkováním proti tuberkulóze, zarděnkám, spalničkám, tetanu, neštovicím, příušnicím, záškrtu, černému kašli, žloutence, tyfu, žluté zimnici, choleře, malárii, pásovému opari, atd., atd.

Tak jen utíkejte, vy hrdino, nechat si do těla narvat neodzkoušená svinstva bez prokázaných účinků získání imunity proti Covidu!

A hlavně přitom nemyslete na ty dnes již známé případy invalidů i mrtvých, kteří se nechali nabalamutit názory vašeho formátu, neboli pohádkami, jak je očkování proti Covidu bezpečné!

Snad to přežijete bez úhony!

J. Berger 2.1.2021 6:48

Můžete, prosím, p. Davide, doložit ty spousty mrtvých a jiných následků vlivem očkování? Já jsem o tom zatřm neslyšel.

K. Wágner 2.1.2021 8:21

Ne to on nemůže, ale bude to ještě mnohokrát opakovat ;-)

L. David 2.1.2021 14:05

Já jsem psal o spoustě invalidů. Mrtvých je zatím "jen"několik.

A jak se o tom dozvědět? Stačí vypnout Českou televizi a začít sledovat nezávislé zdroje.

L. Novák 2.1.2021 16:33

Jo. Tohle "alternativní" vzdělání je z vašich vstupů snadno čitelné. ;-D

J. Matuška 2.1.2021 0:16

Dopis Jiřího Berana ministrovi zdravotnictví Janu Blatnému

Jinýma očima, 4. 12. 2020

https://www.klaus.cz/clanky/4654

Pravdivé klišé: opakování je matkou moudrosti...

K. Wágner 2.1.2021 8:30

Prof. MUDr. Jiří Beran z Centra očkování a cestovní medicíny v Hradci Králové, jako erudovaný odborník z mnohaletou praxí k současné vakcinaci říká: „Já jsem za svůj život očkoval přibližně 45 000 lidí a ty anafylaktické reakce jsem viděl čtyři. Takže je to jedna anafylaktická reakce na deset tisíc.“ Podle jeho sdělení reakce na vakcínu od Pfizeru může být mírné až velké zarudnutí v místě vpichu, bolest v rameni, bolest hlavy, bolest svalů či únava. Což dle jeho zkušeností nevybočuje z příznaků tzv. živých, oslabených vakcín.

Prof. MUDr. Jiří Beran nikdy nezpochybnil výhody očkování, jako to činí dnes Václav Klaus.