1.10.2020 | Svátek má Igor


Diskuse k článku

MÉDIA: Pravda je jinde

Ač tomu naši pyšní mediální páni neuvěří, komentáře Taberyho, Fendrycha, Palaty, Macháčka či Šafra vynechávám: Nepřinášejí nic nového a jsou si podobné jako vejce vejci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Schwarz 14.9.2015 11:35

Re: naprostý souhlas

Oprava - ne viděl, ale viděla...

M. Štěpánková 14.9.2015 12:28

Re: naprostý souhlas

hehe vtipné přirovnání :-D ale nemalovala bych úplně tak čerta na zeď...stále doufám, že někdo z politiků prozře (naděje umírá poslední) nebo volby dopadnou lépe....no a když ne, obávám se, že řešení vezmou do rukou jednotlivci, protože zkrátka to nebude mít jiné řešení.

a křesťanská láska? no ať je křesťanská láska cokoliv, tak se vždy v historii bránila islamizaci!!! vždycky, takže ať s prominutím nemelou h....  Přiznám se, že sama jsem vždy věřila v něco a díky okolnostem jsou tomu i začala říkat bůh a asi se budu počítat mezi křesťany (rozhodně ne katolíky!). Uznávám desatero, ale to původní. Uznávám také hlavní (hlavou páchané) hříchy...jsou to věci, které mají smysl a právě souvisí i s rodinou. Ale přece nebudu debil, abych si v otázce víry a politiky hřála hada na prsou. To by se i Ježíš v hrobě obracel, kdyby z něj už dávno nevstal....sorry za tento drobet nevhodný joke, ale mě už to hlava nebere.

J. Farda 14.9.2015 16:04

Re: naprostý souhlas

Připojuji i ten svůj.

S. Rehulka 14.9.2015 7:48

Zdravím pane Provazníku....

....je potěšení číst názor českého novináře, který ví, o čem mluví !Před tím, než u nás v Austrálii vyhrála volby (relativně) konservativní vláda Tonyho Abbotta, stačili naši Socani-Labor přiimportovat do země legálně i nelegálně nových 50tisíc muslimů, jako by nestačilo, že už 4% obyvatel Austrálie jsou muslimové a z jejich mladých, zblblých mulahy ze Saudi Arabie, se rekrutují bojovníci pro vražedný Islámský Stát ISIS !

Ba i ty "no-go" zony už tu máme, v Sydney je to čtvrt Lakemba, Auburn, Bankstown a jiné !

To není strašení, budte připraveni, bude hůř !

K. Křivan 14.9.2015 20:01

Re: konservativní vláda.

by měla ozbrojit Australany, aby byli připraveni.

V. Vaclavik 14.9.2015 6:16

Nakonec dojde na ty nastroje

ktery mame kazdy hned u ramenou. A mozna to vse povede k probuzeni Nemcu, kteri jeste nezapomeli na sveho vudce.

Bohuzel veskere deni se zrychluje, nejake no-go zony nas nejspis ani nestaci trapit, obavam se, ze zivoty uz nedozijeme, jak jsme mysleli, ale vse prijde jeste za nas. A o nase deti starost mit nemusime, ty nejspis padnou v nejakych valkach a budou mit po starostech drive nez my.

E. Heusinger 14.9.2015 4:53

Pane autore,

Vy jste svůj příspěvek jistě nekonzultoval s Rybojílkolausem.

T. Pansky 14.9.2015 3:55

Na evropske imigracni "politice" je fascinujici, ze dosed ..

... NIKDO nerekl, kdo bude prijat.  Pochopil bych, ze musi utikat syrsti krestane, tem jde o zivot.  Ze by ale museli utikat siitove nebo sunitove?  Tohle nikdo z evropskych politiku nerekl, nerekl to nikdo ani z ceskych politiku.