2.8.2021 | Svátek má Gustav


Diskuse k článku

MÉDIA: Poslankyně ze Země dvojího metru

Zatímco Pekarová si poté, co se vdala, ke svému rodnému příjmení přilepila ještě manželovo, jak to dnes některé ženy dělají, Majerová je úplně jiný případ. Narodila se jako Dvořáková. Pak se vdala a už jako Zahradníková šest let žila se svým manželem v Kanadě.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Církva 3.5.2021 8:48

Tak hlavní část článku naprosto jasná a pravdivá. Ani nevím co ta Trikolora dělá, pokud bych se spoléhal jen na ČT. Díky, že pan Štěpánek podal podnět. Jen si myslím, že paní Pekarové dělá ČT i medvědí službu. Je totiž, aniž bych ji nějak lichotil, hloupá. Ale asi to k jejím voličům sedí.

Pokud je teď hlavní téma Trikolory zrušení pandemické pohotovosti (a libertariánství, které mi po přečtení článku Klause st. připadá podobně přežité, jako jakýkoliv liberalismus), nedivím se, že má Trikolora 3%. Přitom by bylo tolik témat - manželství homosexuálů, svoboda slova v EU (tam Klaus ml. 100 bodů, skoro jsem je volil), islamizace (tam snad nělají), odstraňování překážek pro začínající podnikatele, a jejich podpora vůbec, odstraňování státem řízeného financování neziskovek ale i podnikatelů ekonomicky slabšími spoluobčany, snadnější administrativní zátěže při výstavbě bydlení, postihování ekonomických lumpáren (Klaus by byl nerad) včetně konfliktu zájmu a neoprávněných dotacích...

V zemi Best in Covid, kde velká část obyvatel bojkotuje opatření a velká část sedí doma a musí je dodržovat o to víc, bych toto jako předvolební téma radši vůbec neřešil.

Ještě tak bych řešil jak zachránit podnikatele, které lockdown topí, a že bychom měli být v tomto i ekonomicky sounáležití a podpořit je. Ale to je jednak s libertariány neslučitelné a ve státě Best in Covid házení hrachu na zeď. Svoboda tu nekončí tam kde omezuje svobodu druhých. Jednomu smrt Covidem19 nehrozí, druhému obchod nezavřeli, tak na ně kašlem.

J. Tulejová 3.5.2021 8:35

Máte pravdu, pane Štěpánku. Na druhou stranu, všechno zlé je pro něco dobré, ona Pekarová a Adamová je pro většinu lidí nesnesitelná, tudíž nevolitelná.:-/

J. Nevrkla 3.5.2021 8:25

Včera jsem se ze zvědavosti po dlouhé době podíval na Moravce, hlavní téma Vrbětice a Dukovany. Lidé jednoho názoru, ukázka morálního bahna bez oponentury, překonávající svou zaslepeností normalizační televizi.

O. Musil 3.5.2021 8:25

Možná by se paní Majerová Zahradníková měla inspirovat u Volného, jehož partaj má preference spíše homeopatické, ale na obrazovce je pořád. Čož ale kupodivu k růstu preferencí taky nevede.

Nicméně stejně to musí být řehole, sedět u televize se stopkami a měřit čas věnovaný té nebo oné partaji.

M. Innemann 3.5.2021 8:04

Štěpánku, co pořád brečíš? Ta tvoje Trikolóra se do parlamentu nikdy nedostane, už se s tím konečně smiř.

Z. Bureš 3.5.2021 7:43

S ohledem na SKUTEČNOST, že Petr Štěpánek je hrobař všeho - tak pevně doufám, že proruský účelový slepenec TRIKOLÓRA, neboli SPD č.2 ..... že skončí na smetišti dějin dříve, než stihne nadělat větší škody .....;-€

R. Tichý 3.5.2021 7:27

Zapominate, ze k TRIKOLORA se hlasi 3 poslanci, tzn. ze 1.5 %vysilaciho casu v politice ČT by jim melo byt vyhrazeno.

Š. Zemek 3.5.2021 7:26

Pane Štěpánku souhlas. Že jsou zprávy v ČT "cinklé", jsem si všiml už i já. :-/ A argument, že Trikolóru do Parlamentu nikdo nevolil, neobstojí. Jednou je to legální politický subjekt, který má zaznamenatelnou podporu, a tím pádem by měl být nějakým způsobem viditelný i v té ČT, co si platím aby mě informovala pokud možno o všem.

M. Mruk 3.5.2021 7:18

Od vzniku Trikolóry jsem jí byl rozhodnutý volit a pečlivě a s nadšením sledoval její vývoj. Potom ovšem přišel Covid-19. Trikolóra jednoznačně zaujala čistě populistický postoj, který jí nemohu zapomenout. Kdyby se realizovaly její postoje a nápady bylo by obětí koronaviru násobně víc. Ztratila mou důvěru. A její konzervatismus ji nevěřím.

R. Meišner 3.5.2021 7:12

...jsou lidé schopní, neschopní, a všeho schopní. Adamová Pekarová. (zkráceno)

O. Musil 3.5.2021 6:54

Popravdě mají Tříbarevní volební preference zatím poměrně zanedbatelné, pokud tedy nebudete dělat průzkum v iVK, srovnatelné se Zelenáči a Svobodnými. A ty v TV taky často nevidíme. Navíc kapitán už opustil loď, což taky nepřidá. Otázka tedy je, proč je u nás poptávka po euroskeptické konzervativní straně dlouhodobě tak nízká, všechny podobné strany v posledních letech vyhořely jak Říšský sněm.

J. Strakoš 3.5.2021 6:46

Trikolora je strana mající, na rozdíl od kaktusářů, nezanedbatelné volební preference.

To, že o ní neslyšíte je částečně zásluhou výběru soukromých médií, což je pochopitelné a třeba veřejnoprávní televize - což už je špatně a tom byl článek.

P. Jirkovský 3.5.2021 6:38

Možná je to proto, že Trickolora je naprosto marginální slepenec; v čt taky nejsou kaktusáři nebo spolek lidí, který nosej každou ponožku jinou. Je nezjímavá a kdyby tady Aston či redakce nedávali Štěpánkovi prostor, neštěk by po nich ani pes.

R. Gramblička 3.5.2021 6:37

asi ne, ale přiznejme si, ty kvóty, to byla hovadina jak řemen

M. Mařák 3.5.2021 6:37

Myslím, že je to zcela vypovídající.

T. Kohout 3.5.2021 6:17

Ono ze dvou špatných rozhodovat kdo je špatnější je těžký úkol.

T. Kohout 3.5.2021 6:14

Nechci vymýšlet spiklenecké teorie, ale možná to ČT dělá proto, že paní z topky se každým svým dalším vystoupením jen víc a víc ztrapňuje. Čili čím víc je presentována, tím víc je zdůrazněno, jak je pomatená.

D. Stirsky 3.5.2021 5:41

Potíž je, že nějakou Trikolóru do sněmovny nikdo nikdy nevolil. Což Štěpánek pořád ne a ne pochopit.

V. Zadák 3.5.2021 3:22

Paní Šauerová, nic lepšího jste nenašla?

J. Vaněček 3.5.2021 1:07

Poslankyni Zuzaně Majerové Zahradníkové nevadily kvóty na potraviny, a tím dostatečně vyjevila své smýšlení. RvRvRvRvRv