7.7.2020 | Svátek má BohuslavaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


MÉDIA: Nesouvisí, nesouvisí, nesouvisíŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 107, poslední: 19.4. 2019 0:56, přehled diskusí

Mršináři všech zemí, spojte se..!:
Autor: J. Lehký Datum: 19.4.2019 0:56

Naši mršináři se chytají jakékoli katastrofy na Západě, která jim poslouží k jejich zviditelnění..!O čem by takový Štěpánek taky jinak psal.?Kdyby katedrálu ale podpálili radikální muslimáci, tak by se k tomu sakra rádi přihlásili, což těmto „expertům" na všechno poněkud uniká..!

Furt stejný:
Autor: F. Navr8til Datum: 18.4.2019 21:03

Já bych ty televizní mediální lži tak černě neviděl. Kdo dnes věří vysílání České televize?

Re: Furt stejný:
Autor: M. Rozbořil Datum: 18.4.2019 22:51

Mohl byste aspoň slůvkem naznačit, která televize na našem mediálním dvorku je ta správná a které mám tudíž věřit?

Re: Furt stejný:
Autor: P. Han Datum: 18.4.2019 23:44

Žádné. Pokud vás něco zajímá, zkuste si sehnat informace z různých zdrojů a použít vlastní hlavu. To je to, co kdysi dělali solidní novináři.

Myšlenky abys pohledal:
Autor: D. Mach Datum: 18.4.2019 21:03

Pan Štěpánek je léty prověřená osoba, u které je jasné, že logika některým lidem prostě nebyla sudičkami přisouzena. Požár katedrály Notre Dame v někom vyvolá škodolibou radost tak jako útok na newyorská dvojčata, v někom vyvolá pocit zadostiučinění povodeň v Africe či zemětřesení v Iránu a říká si (či to píše na facebook) "Už na ně taky došlo!" Takový je bohužel svět a my jsme přeborníci v tom, že přejeme sousedovi to nejhorší, ač to nemá žádnou logiku. Jak to ovšem souvisí s pořadem, kde se redaktoři snaží najít souvislosti mezi fanatickým příznivcem rasistické partaje a tím, jak vedení této partaje straší lidi a vychovává je v teroristy? Manželka pana Baldy sama tvrdila, že nevěří, že by byl její muž schopen kácet stromy před jedoucí vlaky, pokud by se nedostal do osidel této kolikáté už Okamůrovi partaje? A přitom si ti lidé vůbec nedokáží uvědomit, že všechny Okamůrovy strany jsou pouze výborný byznys plán, nic jiného. Novináři se sice mohou mýlit, ale v tomto případě bych dal ruku do ohně, že se nemýlí. Ta strana tady fakt vychovává teroristy a pro mě osobně je hodně nepříjemné, že po té trati občas jezdím. Teď už jen čekám, kdy se objeví další pomatenec. A pan Štěpánek tomu všemu nadšeně fandí, stejně jako fanatici v Palestině oslavovali útok na newyorská dvojčata. Nikdy bych nečekal, že takoví lidé, jako Štěpánek, budou mít šanci cokoliv v mediálním prostoru ovlivňovat. Bohuže naše demokracie má stále mnoho chyb, a ty je třeba napravit.

:
Autor: J. Novák Datum: 18.4.2019 20:06

ČT je šiřitelem goebbelsovské propagandy. Nechápou ale, že dnes už neplatí, že stokrát opakovaná lež se stává pravdou.

Kdo velí tý dopravní policii ?:
Autor: V. Kotas Datum: 18.4.2019 18:11

Místo aby se dneska starali o plynulost provozu, hlídali známá nebezpečná místa, tak hlavně hlídají rychlost ( doufám že i tu velmi pomalou ) a alkohol. Ten si mají nechat na pondělí. A ještě jim u toho asistuje ČT.

Korektnost přerůstá v cenzuru:
Autor: I. Štípek Datum: 18.4.2019 16:14

Cukrberk zrušil Facebook pro britské aktivity, u nichž se velkopansky rozhodl, že jsou pravicové. Ok, FB je soukromý, majitel může. Já zase nemusím mít FB a dokonce ani nemusím chtít komunikovat s nikým, kdo má FB, odkazuje na FB pro další informace, cituje FB atd. Cukrberk je přitom ochotný provozovat FB pro svůj miliardový zisk, čachry na burze, počítání jakéhosi virtálního bohatství, a to přesto, že jeho typická nenasytnost ničí a ohýbá životy dětí a mladých lidí po celém světě. Pokud budeme FB ignorovat, Cukrberkovy akcie se změní v toaleťák.

Když se ještě během požáru :
Autor: S. Donát Datum: 18.4.2019 15:03

začaly objevovat zaručené zprávy z Francie, že určitě nejde o teroristický čin, dost jsem se pobavil. Zřejmě někteří jedinci ve vrcholných politických funkcích ve Francii vlastní křišťálovou kouli. Škoda, že ne obě, nemohli by se množit. ;-)

Re: Když se ještě během požáru :
Autor: M. Moravcová Datum: 18.4.2019 17:09

asi nemají troubu

Souhlas, novinář či politik který neřeší příčiny:
Autor: V. Církva Datum: 18.4.2019 14:49

Ale důsledky je nekompetentní nebo zkorumpovaný a na takovou funkci nepatří.

Štěpánkův styl:
Autor: M. Němec Datum: 18.4.2019 14:08

Dávejte pozor, jak se to dělá :

V jedné z barcelonských škol vyřadili z knihovny asi třetinu knih, údajně kvůli sexismu apod.Předpokládám že jenom v Barceloně je škol na stovky, ne-li tisíce, a nemluvě o celém Španělsku.

Štěpánek, kterej ví o Španělsku úplný hovno, ale potom, co si tuhle zprávu přečte někde na netu, začne hned psát o tom, jak se Evropa řítí do katastrofy, Evropa, kde se již vyřazují knížky ze školních knihoven kvůli sexismu, a jaká je to hrůza hrůzoucí a konec světa.

Vemeno Štěpánkovic nenapíše, že se v jedné z barcelonských škol pomátl ředitel, ale celý evropský školství jde do řiti.

A tak je to se všim, u Štěpánka.

Přesně naopak je to zas u vás.:
Autor: J. Kanioková Datum: 18.4.2019 14:13

Re: Přesně naopak je to zas u vás.:
Autor: M. Němec Datum: 18.4.2019 14:16

Nechápu to.

Jak je to naopak ?

Re: Štěpánkův styl:
Autor: J. Sedlář Datum: 18.4.2019 14:17

Německý styl: Problém jednotlivce, jedné instituce, nestojí za řeč. Problém jednotlivce, jedné instituce, nestojí za řeč. Problém jednotlivce, jedné instituce, nestojí za řeč. Problém jednotlivce, jedné instituce, nestojí za řeč. Problém jednotlivce, jedné instituce, nestojí za řeč. Problém jednotlivce, jedné instituce, nestojí za řeč. Problém jednotlivce, jedné instituce, nestojí za řeč. Problém jednotlivce, jedné instituce, nestojí za řeč. Problém jednotlivce, jedné instituce, nestojí za řeč.

NE to NENÍ MNOHO, TO SE VAM ZDA, TO JE TO JE OJEDINĚLÉ.

Nebo taky:

Nevíme vo co go a ja se to stalo, ale víme že je to čin osamělého višunutého švéda a určitě to nesouvisí s ničím, natož s tamtím. Policie hledá komplice Ahneda Husejna.

Re: Štěpánkův styl:
Autor: M. Němec Datum: 18.4.2019 14:21

Chachachachacha, dobrej fór.

Se vám povedl, Štěpánku.

Tramtadadááááá.

Re: Štěpánkův styl:
Autor: J. Sedlář Datum: 18.4.2019 14:49

Hmm, asi to patří pod jiný příspěvek (nic vtipného nevidím), zrejmě přímo autorovi článku (soudím dle oslovení) ? Dle posledního odstavce tuším kam patříte Vy, Němec.

Re: Štěpánkův styl:
Autor: R. Tesařík Datum: 18.4.2019 15:04

Vy jste zoufale úpornej.

Re: Štěpánkův styl:
Autor: M. Němec Datum: 18.4.2019 16:10

Vy jste zoufale úspornej.

Bez názoru, pokaděnej říct něco osobnější, připodotýkatel, jednovětičkovej komentátor, jednoduchej jak čerpadlo, neschopnej sestavit odstavec o deseti větách.

Běžte radši na ryby, Tesaříku.

:
Autor: J. Jurax Datum: 18.4.2019 20:00

Ano.

Já jsem si z toho vybral, že v Evropě se vyřazují knížky ze školních knihoven kvůli sexismu. Přinejmenším v jednom doloženému případě. O pohnutkách či pomatení ředitele dotyčné školy nebylo psáno nic.

Ovšem s názorem, že dotyčný ředitel je magor bych souhlasil. Ideologicky podšprajcovaný magor.

zprávy 16.4.2019:
Autor: M. Veleba Datum: 18.4.2019 13:57

Tak demagog Štěpánek mě donutil dohledat na ČT24 reportáž z 16.4.2019. Není jasné jaký úsek měl na mysli, ani z jakého vysílání. Ale co jsem viděl, citace zprávaře slovo do slova: "Zatím není jasné proč začalo hořet, ale podle předběžné verze šlo nejspíš o nehodu a oheň nikdo úmyslně nezaložil". Taky jsem si dohledal asi 48 vteřinový štěk o Baldovi z týchž zpráv. O SPD ani slovo, ani náznakem. Jen zaznělo, že se hájil strachem z migrantů. Ani náznak něčeho dalšího. Víc hledat nebudu, TV zprávy nesleduji několik let, ale Štěpánkova kňourání už mám taky pomalu dost. Těm, kdo si s ním zrovna notují, doporučuji obezřetnost. P.s.: jiné reportáže z onoho dne se mi nepovedlo dohledat, takže se mohu mýlit.

No comment ...:
Autor: I. Hendrych Datum: 18.4.2019 13:45

Mezi poblázněným dědkem coby doslova horlivým členem SPD a tím co nakonec spáchal není opravdu žádná sebemenší souvislost...

Děkujeme autorovi neboť ty voloviny, které se snaží obalít balastem jsou opravdu úsměvné.

:
Autor: J. Jurax Datum: 18.4.2019 20:08

Ehm ... když ono to není nic nového.

Že mezi nějakým poblázněným Mahmúdem coby horlivým muslimem a tím co nakonec spáchal není opravdu žádná sebemenší souvislost nám sdělují politikové i média furt, i když dotyčný bodaje do lidí pokřikoval Alláh akbar.

Cato starší hlásal,:
Autor: J. Farda Datum: 18.4.2019 13:33

že Kartágo musí být zničeno, pan Štěpánek stejně vytrvale hlásá, že musí být zničena ČT ... nihil novi sub Soli. Apage Satanas! :-(

To by dalo tolik práce televizákům říci, že::
Autor: J. Pospíšil 402 Datum: 18.4.2019 13:13

Hoří katedrála a většina činitelů ve Francii prohlásila, že nesouvisí. Několik prohlásilo, že nejspíš nesouvisí. A to je i náš názor, závěry bude možno vyvozovat, až skončí vyšetřování, najde se ohnisko požáru, zjistí se příčiny nesprávné činnosti vystražného protipožárního systému, vysvětlí se, proč začlo hořet několik hodin poté, kdy už na místě požáru nebyli, přesněji neměli být, žádní pracovníci firem, které na rekonstrukci pracovaly a objasní se, že je pravdivé jejich tvrzení, že při rekonstrukci toho dne neprováděli praconívci nic, od čeho by požádr mohl vzniknout. Také zbývá objasnit, proč na nestandardní chování výstražného systému nikdo nereagoval a neprověřil situaci důkladně na místě, to je nad klenbou katedrály. Od chvíle, kdy hlásiče ohlásili požár, který současně ohlásili i lidé, kteří v té chvíli už viděli plameny zvenčí, reagovali hasiči dobře, profesionálně a masivně a zachránili, co šlo.

Příčiny požáru a případnou míru zavinění i to, zda se na místě veřejnosti nepřístupném a v době, kdy tam neměl být vůbec nikdo, nepohyboval někdo nepovolaný, určí vyšetřování, které probíhá.

Kdyby naše televize řekla toto nebo něco v tomto smyslu, nejspíš by si ji nikdo na paškál nebral. Ale takto se televize nechovala.

Přesně !:
Autor: J. Kanioková Datum: 18.4.2019 14:12

Re: Přesně !:
Autor: I. Štípek Datum: 18.4.2019 16:17

Naprosto přesně!

Re: To by dalo tolik práce televizákům říci, že::
Autor: M. Němec Datum: 18.4.2019 14:19

Musíte přijet každej večír na Kavky a tam jim říct :

"Dobrý den, já jsem nějakej Pospíšil, a vy ty zprávy musíte říct takhle a takhle."

Oni už na to dlouho čekaj, a protože vy stále nejedete, tak tápou.

Re: To by dalo tolik práce televizákům říci, že::
Autor: M. Veleba Datum: 18.4.2019 14:45

Tohle řekli(co jsem dohledal), je to podle Vás špatně? : "Zatím není jasné proč začalo hořet, ale podle předběžné verze šlo nejspíš o nehodu a oheň nikdo úmyslně nezaložil".

Re: To by dalo tolik práce televizákům říci, že::
Autor: J. Svoboda 169 Datum: 18.4.2019 15:31

No jo, jenomže vyváženost podle předřečníka by byla, kdyby ČT dala stejný prostor konspiračním teoriím :o)

Pěkný den