1.6.2020 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

MÉDIA: Kosmo-hrůza

Česká televize se podle mne snaží ze všech sil, aby mezi její diváky patřily pouze osoby mírně retardované. A pak houfy těch, pro něž je největší rozkoší nadávat na vše české, případně slovenské, a ukazovat, jak jsme my, autoři a „moderní vzdělanci“, vzdáleni tomu českému plebsu. Který je zaostalý, nemyje se, páchne, bydlí v oprýskaných barácích, jezdí zásadně po rozbitých silnicích ve smrdutých autech a spaluje v kotlích „PET lahve“ a tak.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 96, poslední: 31.10. 2016 12:37, přehled diskusí

M. Pressl 26.10.2016 1:57

Kosmo-hrůza

Pane Vlku, zřejmě Vám vůbec nic neříká ironie a nadsázka a i hovadno dokáže bejt krásný, V+W ho milovali. Co se týče oblečení, zajeďte si někdy někam do okresního města na severu, stoupněte si před Kaufland a hodinu pozorujte přicházející zákazníky. V Praze nevím, ale co jsem viděl v metru, asi to nebude o nic lepší.

A každej přístroj má takovej čudlík, kterýmu se výstižně říká vypínač.

A takový malý testík na závěr. Jestlipak se Vám líbilo Big Bang Theory?

S. Kubů 26.10.2016 0:57

Kolikpak to asi stálo ?

Je v této souvislosti asi dobré zmínit, že Čt má svých pár miliard Kč z povinných koncesionářských poplatků jistých. Takže absolutně nebude vadit, když se na její produkty nikdo dívat nebude - hlavně, když se ty peníze přesunou do těch správných kapes. Pamatuje se ještě někdo na tzv. televizní krizi ?

T. Marný 26.10.2016 5:56

Re: Kolikpak to asi stálo ?

O tom to je hlavně, jak přesunout peníze do těch správných kapes. Ale to by měl hlídat NKÚ. Ten však nebude zatím připuštěn, to si hlídají ti správní velmi pečlivě.

B. Uhlich 26.10.2016 0:47

Vaše příspěvky čtu rád, ale tentokrát se to moc nepovedlo...

K uhlí se raději nevyjadřujte, když o tom víte kulový... protože ořech II není nic podřadného , je to jen typ zrnitosti a dá se spalovat velmi dobře, kdybyste mě zájem - předvedu, že i při spalování tohoto typu uhlí z komíne neleze nic..., tedy alespoň nic viditelného... Na druhou stranu Vám dávám za pravdu, že každý kdo topíme uhlím, bychom to velmi rádi změnili...kdbyby to šlo..., ale není to článek o topení tak zpět...

Víte, když se Vám něco v televizi nelíbí, tak většina televizí umožňuje dva způsoby jak se s tím vyrovnat, buď to přepnout jinam , nebo to vypnout... Tedy trochu nechápu, proč tolik kydání na něco, co vy berete možná vážněji naž sami autoři toho seriálu.... Mě to úplně debilní nepřipadalo, respektive debilita nijak nevybočovala z průměru debility materiálu vysílaného jinde...

Berte to tak, jste už starší člověk a holt ne každá legrace Vám může připadat legrační. Vzpomínám si na dědečka mé ženy (ročník 12), který vždy, když viděl, že budou dávat "cimrmany" zlostně odešel od televize se slovy, že na takovou sr.čku koukat nebude... za to se ovšem smál až se za břicho popadal u slaboduchých prvorepublikových komedií... Tak nechte Kosmo kosmem.. sledovat to není povinné... :-)

V. Vlk 26.10.2016 9:40

Re: Vaše příspěvky čtu rád,

Jen k tomu uhlí. O uhlí vím dost.Pracoval jsem mnoho let jako vedoucí provozu tepelných zařízení a spolupracoval s Výzkumným ústavem pro využití paliv. Hnědý ořech II by se dal spalovat s méně zplodinami, kdyby jej někdo stále seřizoval. Ve skutečnosti tam lidé nasypou co nejvíce uhlí, přivřou sekundární i primární vzduch ,aby to "vydrželo" a už není na ulici vidět. Němci na to mají jednoduché zařízení, kterým se to dá zkontrolovat z ulice, ale to vymýšleče zákonů a zelené magory nezajímá.

B. Uhlich 26.10.2016 20:58

Re: Vaše příspěvky čtu rád,

Tak samozřejmě, že veškerý problém českého topení není naprosto o spalování odpadků, ale neschopnosti, či nemožnosti správně topit..., kdyby se tu udělala akce na zlepšení povědomosti lidí o topení, zlepšilo by se ovzduší i bez miliard vyhozených na nesmyslné výměny kotlů, které sice budou nové , ale nakonec budou stejně topit blbě jako ty před nimi... Pominu-li chronické blbce, kteří budou spalovat odpad zásadně a furt a to třeba i na otevřeném ohništi...tak drtivá většina lidí má problém se svojí otopnou soustavou..a od toho se odvozují problémy s kotli... tedy výměna kotlů celou věc řeší jen okrajově... Ale ořech II. bych nepovažoval za blbé palivo..., jde s ním topit velmi dobře a vpodstatě ekologicky.