8.8.2022 | Svátek má Soběslav


Diskuse k článku

MÉDIA: Jak ČT zhodnotila americké volby

Zaorálek s Jakubem Železným falšovali americkou současnost i dějiny v přímém přenosu. Ukázka „skrytého hodnocení“ metodou selekce a falšování faktů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Pokoutný 16.11.2020 17:08

Protože se už jednou názorově osvědčil - sice ho po kiksu s Clintonovou stáhli, ale teď je to v.2, takže už zase může.

T. Studený 16.11.2020 3:23

Nehledal bych v tom úplně spiktnutí. Minimálně v případě Zaorálka je na místě použití Hanlonovi břitvy:

"Nehledejte zlý úmysl tam, kde je dostatečným vysvětlením hloupost. "

O. Roldán 16.11.2020 2:05

Dobrý článek, ale autor by měl doladit odkazy. Mnohde jsou nefunkční nebo chybí.

H. Lukešová 16.11.2020 1:00

ČT? Redaktorka americké veřejnoprávní televize CNN Christiane Amanpour přirovnala Trumpa k Hitlerovi a ke Křišťálové noci. Nejvíce proizraelského a prožidovského prezidenta, na kterého příslušníci Alt Right útočí jako na "židovského panáka".

Zatímco Trupovci, lidé klidní, kteří nedělají žádní výtržnosti a nečiní orgie na ulicích, jsou napadáni coby fašisté, tak bezcitní ultralevicoví násilníci z Antify a BLM, kteří napadají i lidi, tedy Trumpovce, ale ty nepovažují ultralevičáci za lidi, jsou líčeni jako umírnění. Pravdu převracejí média hlavního proudu v lež. Ovšem těch 71 milionů Američanů jsou nadějí Ameriky, té staré dobré Ameriky, zemi možností, založené na práci, píli, ctižádosti a na ideologii židovsko-křesťanské tradice.

S. Zemitý 16.11.2020 8:51

Nadějí ? Odložte brýle mámení, paní Lukešová. Za další 4 roky a) vypracují dnešní vítězové takové metody, aby nemohli být už nidy poraženi, ale i kdyby ty metody měly skulinky, b) demografie+přistěhovalectví ty skulinky vyplní. A mimochodem: umíte si představit sebevražednou odvahu Bajdnova republikánského protikandidáta za 4 roky ? Co všechno si dovolili na Trumpa, který byl úřední osobou ? Pokud vůbec někdo takový sežene finance. Stará dobrá Emerika je definitivně v učebnicích historie.

J. Moravec 16.11.2020 9:08

Cokoliv se dá vyložit jakkoliv. Ano paní Lukešová, jedině poctivá práce a nezměrné úsilí vede k bohatství. To ostatní k chudobě, závisti a nenávisti.

P. Havel 16.11.2020 9:52

Která je to ta stará dobrá Amerika???

Asi ta předkolumbovská. To mi vyprávěl jeden feldkurát, že pův. obyvatelé jsou tím ztraceným kmenem izraelitským.

V. Braun 16.11.2020 10:39

CNN veřejnoprávní televize? To asi těžko.

https://en.wikipedia.org/wiki/CNN

Jinak nic proti tradicím, rád se podívám do kostela, jako návštěvník, nikoli věřící, a navštívím hroby předků na hřbitově. Což ovšem neznamená, že dobří a pracovití lidé mimo židovsko-křesťanskou tradici neexistují. Vymezování se na my a oni, my s tou správnou tradicí pochopitelně, považuji za vrcholně nekřesťanské.