25.2.2021 | Svátek má Liliana


Diskuse k článku

MÉDIA: Důležitá informace

Starosta pražských Řeporyjí, pan Novotný, se velmi vulgárně zmínil o ministryni financí, paní Schillerové. Z hlediska obsahu nic zajímavého. Prostá frustrace nevyrovnaného jedince s exhibicionistickými sklony.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Urban 26.11.2020 15:18

Tak pokud chceme peskovat Novotneho, meli bychom zacit od Emana, kdyz uz, ten jiz drive "povysil" verejny prostor na zumpu sprostot, nadavek a urazek vsem jinak smyslejicim, nepohodlnym ci inteligentnejsim nez on. Tak vysoko ovsem se autor boji cilit, tak holt vypere mistni "celebritu" z Reporyj;-D;-D;-D a pritom si jeste kopne do nenavidene ODS :-/

V. Kuhaj 26.11.2020 15:36

Tak vysoko se autor bojí cílit? Od té doby, co si lidé uvědomil, že časy se změnily natolik, že není k obavám tohoto druhu důvod, jisté procento z nich cílí tak vysoko, jak jen může, a z pouhého rozmaru maže objekty svého cílení slovními výkaly. Vy jste si snad neuvědomil, že můžete klidně jmenovat? V takovém případě byste pořádně zaspal dobu, to vám řeknu.

V. Novák 26.11.2020 16:24

Máte na mysli prezidentův překlad jména ruské anarcho-socialistické a radikálně-feministické disiskupiny jejíž název (ani v angličtině!) neprojde přes místní automatický mravňátor?

V. Čermák 26.11.2020 17:59

Tak prezident Zeman často mluví o Závisti a Nenávisti Malých a Bezvýznamných. Jestli vám to připadá urážlivé a sprosté, pak jste kejhající Potrefená Husa. Mimochodem, nezastupujete tady občas blbnoucí Žofinku?;-D

P. Milan 26.11.2020 21:03

Jestli ono to nebude tím, že vrchní hradní čučkař je Závistivý, Nenávistný, Malý a Brzy bezvýznamný?