17.2.2020 | Svátek má MiloslavaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


MÉDIA: Důchodci, Eva a Vašek a jiné věci....Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 106, poslední: 27.7.2009 16:57, přehled diskusí

Vám:
Autor: jarda Datum: 2.7.2009 18:51

Autor konečně pojmenoval voco go-mladí snaživci si myslí že ,mají patent na vše a přitom poslouchají největší srágory tipu Michala Davida a ještě je glorifikují přesně jako jejích veksákští fotrové

až se:
Autor: Petr Hašek Datum: 1.7.2009 12:30

i senioři naučí vypalovat, takoví jako E&V zaniknou

autor nemá nejmensí Ahnung:
Autor: ceskej Honza Datum: 1.7.2009 11:25

Oznacit P. Bohlena za predstavitele Nemecké Volksmusik, svecí o autorove hudebním rozhledu.  P. Bohlen ac arogantní Arschloch, preci jenom ale zakladatel nejpopulárnejsí Pop-Rockové Nemecké skupiny "Modern Talking" nebyl nikdy zádný Volksmusiker.

Eva a Vasek je nejvetsí ostudou Ceského národa, který se jinak navykl nazývat " Národ muzikantù ".  Národ který poslouchá Evu a Vaska a propadal tzv. ceskému "Kántry" je národem hluscú a hudebních primitivú. Pan autor k nim bezesporu patrí.

Re: autor nemá nejmensí Ahnung:
Autor: Kolma Puši Datum: 1.7.2009 13:27

ceskej Honzo, která hudba je podle vás pro primitivy, jste naznačil. Můžu poprosit ještě o sdělení, která hudba je podle vás pro kulturní lidi? Vaše oblíbence vám hanit nebudu a své oblíbence, např. P. Bobka či Spirituál Kvintet, nezavrhnu.

o hudbe:
Autor: ceskej Honza Datum: 1.7.2009 14:13

Hudba je nesmírne siroký pojem a dar od Pána. Její posuzování je vzdy ovlivneno vkusem, hudebním sluchem a trochu i zivotním stylem posluchace ( posuzovatele ).

Reknu to lisácky, kazdá dobrá hudba je dobrá a kazdá spatná je spatná, at uz je to jakýkoliv smer!  Eva a Vasek je dle mého názoru spatné.

Spirituálové jsou moji osobní prátelé a oblíbenci. Momentálne se posírám z US-jizanského rocku napr. "Allmann Brothers"  mozno najít staré i nové veci na You tube. 

napríklad:
Autor: ceskej Honza Datum: 1.7.2009 14:18

http://www.youtube.com/watch?v=T75YklbUXj8&feature=related

?:
Autor: Bizon Datum: 30.6.2009 22:40

Milí howni,:
Autor: Mír Datum: 30.6.2009 21:32

E+V mě seehrou, ale komu se to líbí, ať si užije. Přeju mu to a jim taky To je vše.

Duchodce.:
Autor: Karel. Datum: 30.6.2009 19:46

Jsem duchodce nevalneho vzdělani ale nikdy jsem nekupoval Blesk a podobne noviny a časopisy. Kupoval jsem noviny ktere se tvařily seriozně ač někdy jsem byl na pochybach. Potom jsem si z uspornych duvodu pořidil internet. Piši to proto že většinou znamena, byt duchodcem, byt blbcem.

Re: Duchodce.:
Autor: Stín Datum: 30.6.2009 23:59

Ono to není o tom jestli je člověk důchodcem. Mezi mladýma je stejně blbců jako mezi důchodcema, to že žijou v době internetu jim sice dává nějakou výhodu, ale až jim bude šedesát a budeme používat něco, co dneska ještě není, ta natom budou úplně stejně.

J

Pan autor si plete pitomce a důchodce:
Autor: Ada Datum: 30.6.2009 19:41

Sie sind nicht unterscheidungsfähig, lieber Herr Anoscht Walesch...;-PRv

ať žije volksmusik:
Autor: steppenwolf Datum: 30.6.2009 19:24

bumsen bumsen spritzen spritzen heidi heidi heidi hooo

Jako:
Autor: xxxxKubeš Datum: 30.6.2009 18:26

důchodce mě uráží, jsou-li důchodci jakýmkoliv způsobem spojováni se "zpěváky" jako je Eva a Vašek.

Milý autore:
Autor: Šerlok Homeless Datum: 30.6.2009 17:56

Nacházíte se v kraji, kde sprosťáctví  je nejen tolerováno, ale stává se normou.

Milý autore,:
Autor: Milrena Datum: 30.6.2009 17:02

jen jedno slovo: bravo!!!R^

Blesk ani za nic:
Autor: Bubeník Datum: 30.6.2009 16:53

Německé noviny v ČR sleduji jen občas a s náležitým odstupem. Vím bezpečně, že většina novinářů píše tak, aby zůstala v redakci. A je jedno, zda lžou, přehání, zapírají nebo velebí naše vládní poskoky. A Eva a VAšek? Jsou téměř světoví a jistě je brzy pozvou i do Folksmusik.

Re: Blesk ani za nic:
Autor: Landys Datum: 30.6.2009 17:38

:-)Až teď mi to konečně zapálilo - v míře vrchovaté to platí o MF Dnes, Lidových novinách zítra a Reflexu pozítří. Tak takhle je to tedy, že jsem na to nepřišel dřív a sám ! Tak ono se tam nepíše objektivně a po pravdě, ono se tam píše podle befelu chlebodárce !  No kdo by si něco takového ještě včera pomyslel. A já už jsem se lekl, že mi začíná odcházet rozum, když všude pěli takovou chválu na naše bezkonkurenčně nejlepší předsednictví EU - a jak Toplánek všechno excelentně  zvládl. A jaká se odehrála celoevropská tragédie, když  u nás  jeho po všech stránkách nejlepší a nejčestnější porevoluční vládu odstřelili těsně před tím, než se jej hotovili jmenovat doživotním emeritním předsedou EU - když já jsem pořád  viděl, slyšel a četl (v zahraničním tisku) cosi jiného. To mi odlehlo ! :-)

Re: Blesk ani za nic:
Autor: jirka.s. Datum: 30.6.2009 18:07

;-D"A já už jsem se lekl, že mi začíná odcházet rozum,...";-D

Zbytečné obavy a úleky, lampeduso!!! Z tohoto soudku ti nemá absolutně co odejít!!!! ;-D ;-D ;-D

Re: Blesk ani za nic:
Autor: Landys Datum: 30.6.2009 19:50

;-€Jirko s. , teď jsi mě překvapil, to je docela vtipné. Ty  zase pečuj, aby ti odcházely bezproblémově plyny tím správným otvorem, stavěné větry bývají tuze nepříjemná záležitost. Ať se ti to neprotlačí na druhý konec, do té největší dutiny. Ty tvé duchaplnosti  mi vždycky nepřipadají jako  výtvor čisté duševní činnosti..  :-)

Mylný názor:
Autor: Jáchym Datum: 30.6.2009 14:45

Chudák Dejly, takhle to za Blesk schytat. Skoro to vypadá, jako by tenhle plátek někdy autorovy odmítl článek a on to dodnes nerozdýchal. Kdyby Blesk živili důchodci a primitivové, jak autor předpokládá, nebyl by to dobrý byznys. Ale on je to dobrý byznys...

Re: Mylný názor:
Autor: elvis Datum: 30.6.2009 16:49

Je to dobrý byznys právě proto, že jej živí primitivové. A to všech věkových kategorií, neboť mladý primitiv posléze dospěje do důchodového věku a zůstane primitivem a ne-primitiv zůstne taky neprimitivem i když je důchodce. Tak si to trochu v hlavě srovnej!

je opravdu legrace, jak řada dnešních třicátníků a čtyřicátníků se nechá:
Autor: mag Datum: 30.6.2009 14:33

masírovat propagandou, že

a) peníze nejsou proto, že je mnoho důchodců a mají velmi slušné důchody

b) až oni chudinkové půjdou do důchodu, tak na ně už žádný nezbude, protože důchodců přibývá raketovým tempem a systém se zhroutí.

Bod a) ať si rozebere každý sám. Ale k bodu b)- oni dúchodci nejenom přibývají, ale také umírají. A jestli teď odešly do důchodu silné poválečné ročníky, jistě nikdo nečeká, že budou žít do 90ti let. Takže pokud objemy vyplácených důchodů jsou značné - a to nikdo nepopírá - tak by si dnešní protidůchodcovští kvákalové měli raději pohlídat, aby v budoucnosti "uspořené objemy" důchodů v důsledku úbytku důchodců úmrtím zase neodcestovaly do nějaké černé díry. Pro dnešní střední generaci je průběžné financování důchodů zátěž (a to byla vždycky) ale také tvorba fondu, který by měl sloužit jim samotným.

S omluvou zopakuji, co považuji za podstatné k dané věci poznamenat...:
Autor: F.Vízek 88.100.57 Datum: 30.6.2009 12:42

Vždyť senioři jsou plus mínus  totéž co zbytek populace.   Každý senior - a to jistě není překvapivé - byl postupně "vším"... A  i vzdělání Z, SŠ, ÚSŠ,  VŠ  - nikdo ze seniorů cestou nepoztrácel... Vzhledem k  nárůstu různých fyzických hendikepů ale častěji přecházejí od rytmu k melodii... (od "bubnu" k "houslím")...  

Jenom pohled na důležitost a význam toho či onoho se seniorům zákonitě "posunul" a i čas vnímají poněkud jinak.   Otázka "není to naposled?"  se seniorům často vrací, byť je dříve ani nenapadla. 

Ještě dodám:   Pracoviště (dílna, kancelář, sborovna, ordinace, oddělení...), kde není skladba lidí přirozená (zejména různá podle věku)  - je pracoviště skleníkové, nepřirozené, umělé, proto  deformované... 

Ale který psycholog to dnes připomíná a volá po řešení?  Kult mládí  nyní vítězí a heslo "my život na zemi předěláme"   se  jenom v  pozměněné podobě s každou další novou generací vrací...

Re: S omluvou zopakuji, co považuji za podstatné k dané věci poznamenat...:
Autor: FKus Datum: 30.6.2009 12:48

No a aby toho nebylo málo, tak se zavedl termín "presenior" nebo "50+", takže jsou do této skupiny včetně řádných seniorů zařazeno 50 % dospělé populace. To je velký paradox.

Nepochopitelné zařazení evy a vaška vedle špičet české pop music:
Autor: Janda Datum: 30.6.2009 12:24

Pan Valeš zřejmě postrádá elementární schopnost rozeznat kvalitní hudební projev (Urbánková, Hála, Tučný atd.) od levného, nevkusného a hudebně ošizeného písničkaření evy a vaška.   

Re: Nepochopitelné zařazení evy a vaška vedle špičet české pop music:
Autor: FKus Datum: 30.6.2009 12:57

Ale má. Vy jste ale nepochopil podstatu jeho článku. Tam vůbec nešlo o kvalitu hudby, ale o hloupé urážky významné skupiny občanů. A jen tak mimochodem, producentem této akce byl známý bavič Petr Novotný. Čili, jednalo se pouze a jen o tvrdý business namířený na jasně definovanou cílovou skupinu. Jak je vidět, tak ten marketig byl asi špatný.  

A pro pořádek, nejsem ani komunista a ani milovník fy E&V.

Re: Nepochopitelné zařazení evy a vaška vedle špičet české pop music:
Autor: Landys Datum: 30.6.2009 17:12

;-€A jen tak pro pořádek - víte co je velmi smutné ? Jak i slušný člověk po slušném příspěvku spěchá s prohlášením, že nikdy nebyl, nikdy nebude, a ani nikdy nepotkal žádného komunistu - příkladně. To  tady jako mám mít obavu vyjádřit svůj názor, který je jiný než většinový ? Není to celé nějaké divné ? Pravdou ovšem je, že ti vulgární prostoduši podobnými pocity netrpí - takže  asi tady opravdu bude něco v nepořádku !!

Re: Nepochopitelné zařazení evy a vaška vedle špičet české pop music:
Autor: jirka.s. Datum: 30.6.2009 18:13

Omyl, lžidimitriji!!!! Já se klidně přiznám, že jsem komouše potkal, dokonce na mé gusto jich bylo až příliš!  Klidně si tady i vyjadřuj svůj bolševický názor, ale dovol mi, abych zase já mohl vyjádřit svobodně svůj názor na podobné bolševické svi/ně jako jsi ty, případně tě svobodně kopnout do (Y)  !!!

Re: Nepochopitelné zařazení evy a vaška vedle špičet české pop music:
Autor: Landys Datum: 30.6.2009 20:03

:-(To jsem rád, že se hned pod můj příspěvek prezentuješ právě ty. Aspoň je u toho hned  názorná ukázka  zdegenerovaného individua, které nedokáže nic jiného, než permanentně a neúnavně otravovat ostatním ovzduší.  Že také nedokážeš  pochopit, že jsem  nikdy nebyl komunistou  ?

Člen Strany není vždy komunista !:
Autor: Větší vlastenec Datum: 30.6.2009 21:21

Že jsi nikdy nebyl komunistou, příteli a soudruhu Landysi ?  8-o

Co to má znamenat ? Že jsi nebyl členem Strany, nebo že jsi byl v KSČ, ale v duši jsi nebyl komunistou ?  ;-€

To je totiž velký rozdíl, příteli a soudruhu. Takové ty "sváteční" komunisty (Y) jsme vyšktrli (nebo dokonce vyloučili) během prověrek. To Ti jistě nemusím líčit, že ? 

Na druhou stranu : připouštím, že existuje řada komunistů, a dobrých komunistů, kteří nebyli členy KSČ, nejsou členy KSČM. Tak jak je to s Tebou, příteli a soudruhu ?

>-  My komunisté jsme lidé zvláštního ražení, ukovaní ze zvláštního kovu ! (J.V.Stalin)  Volte ČSSD a KSČM !  >-