Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

KNIHA: Babické vraždy 1951

Říkají vám něco jména Antonín Plichta, Ladislav Malý, Antonín Mityska nebo Václav Drbola? Ne? Přesto jejich osud budete do jisté míry znát, i když značně překroucený díky dvěma dílům seriálu 30 případů majora Zemana. Odhlédněme od komunistické propagandy, co se dělo v Babicích, se totiž můžeme dočíst v naučné literatuře, konkrétně v knize Babické vraždy 1951 autora Michala Stehlíka.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
KJ

25. 1. 2019 9:07
Jo, to komouši vždy uměli.

Nic jiného, než útlak a krev... Dzp.

0 0
možnosti
JP

J. Ptáček

25. 1. 2019 16:58
Re: Jo, to komouši vždy uměli.

Abychom byli spravedliví, ke sportovcům se komouši chovali, řekněme, férově.

Reprezentační brankář Boža Modrý dostal jen 15 let, další reprezentanti: Gusta Bubník 14, Standa Konopásek 12, Vladimír Kobranov 10, Standa Roziňák taky 10. Krasobruslařky Ája Vrzáňová (mistryně světa) a paní Nekolová raději emigrovaly, stejně jako tenista a hokejista Jarda Drobný, pozdější wimbledonský vítěz. Tak nedělejte z bolševiků takové hyeny (hyenám se omlouvám).

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz