10.5.2021 | Svátek má Blažena


Diskuse k článku

KAUZA NAGYOVÁ: Už přestává legrace

V současné probíhající přípravě státního zastupitelství na soudy v kauze "Nagyová" jsem si zvykl na ledacos. Poté, co jsem se dozvěděl, že obžalovaní se dopustili i zločinu sabotáže proti našemu státu, jsem se pouze zasmál.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Bureš 27.5.2014 13:08

Re: Naprosto přesně a trefně popsáno !!!

Opilce a jeho nohsledy !!!

M. Moravcová 27.5.2014 14:59

Re: Naprosto přesně a trefně popsáno !!!

Babiše.

J. Vyhnalík 27.5.2014 16:57

Re: Naprosto přesně a trefně popsáno !!!

Souhlas.

Š. Hašek 27.5.2014 14:06

Re: Naprosto přesně a trefně popsáno !!!

Ta "lidová fronta " bude velice široká. Nechme stranou jednotlivce.

Ten seznam je košatý: Uhl, ožebračený lid, Šiklová, všechna ta lidová láska a nenávist, Škromach, neomarxisté říznutí ekobioelektřinou, Tánička Fišerová, matky odložených dětí co "to nestíhají" a neví, kde je ten pravý otec. A dále. Umělci, o které krom grantů není zájem.

Je jich hodně.

Dnes je to jasná většina. Momentálně neřešitelné.

J. Vyhnalík 27.5.2014 16:58

Re: Naprosto přesně a trefně popsáno !!!

Ale někdo ty NGO musel financovat. Brusel, Soros, Babiš.

J. Balcar 27.5.2014 10:42

Právo na spravedlivý proces

Je zaručeno právo na spravedlivý proces člověku, jehož spis je zveřejňován na pokračování v denním tisku?

K. Luboš 27.5.2014 11:36

Samozřejmě!

Existují totiž lidé, kterým se spravedlivého procesu dostane pouze tehdy, pokud je jejich spis naopak zveřejněn. Představte si, kdyby třeba takového Nečase soudil nějaký takový Grygárek! No a kdyby veřejnost vůbec nic nevěděla, tak asi jak by takový proces dopadl...?, no asi jak...?

J. Slanina 27.5.2014 12:58

Re: Samozřejmě!

Soudruhu kováři. Ten bolševismus je v tobě stále jako v koze. Ty doby, kdy vlastně odsuzovali už prokurátoři jsou, zaplať pánbůh, dávno pryč.

BTW: Pokud ti to ušlo, Grygárek byl státní zástupce, v tvojí bolševické terminologii prokurátor.

K. Luboš 27.5.2014 16:58

Vážený pane Slanino!

Když už jsme u těch bolševiků, tak mně laskavě sdělte, zda Vy sám jste také náhodou nebyl členem KSČ. (Přece to znáte o té potrefené huse, co nejvíc křičí.) A pak ještě trošičku zapátrejte v paměti a rovněž mi laskavě sdělte, kolik Vašich příbuzných bylo rovněž členy KSČ neboli jak píšete „u bolševiků“. (Z Vašich přehnaných reakcí usuzuji, že asi fakt dost!)Já Vás pak mohu ujistit, že ani já, ani nikdo z mých příbuzných a ani nikdo z příbuzných mé manželky není ani nikdy nebyl členem KSČ neboli jak píšete „u bolševiků“

A rovněž bych Vás vážený pane Slanino snažně prosil, abyste mi v případě své reakce na mé příspěvky netykal, Vy hovado!

J. Čapková 27.5.2014 10:29

souhlas s autorem

nejsem příznivcem ODS ani pana Nečase a jeho ženy, ale to co se děje kolem jejich milostné aféry je hnusné. Snad je účelem, aby se jejich manželství hodně otřáslo. Je to odporné.  Zloba a nenávist nás živí.

J. Boleslav 27.5.2014 13:03

Re: souhlas s autorem

Obávám se, že účelem je potopit ODS, která je dlouhodobě jako jediná důsledně pravicová strana různým grázlům trnem v oku.

J. Kadeřábek 27.5.2014 13:47

Účelem není otřást manželstvím, nyní dvou nýmandů,

ale dát lidem potřebné hry aby například nedumali jak se firma ministra financí dostává ke státní zakázce správy hmotných rezerv atd. Je třeba dát lidem také nepřítele a tak nám Nagyová vydrží ještě pár voleb.

F. Matousek 27.5.2014 9:11

souhlas s autorem

jenom nechápu, ze je tento Istvan tak vsemohoucí? I laik dnes tusí a odborná scéna má jasno, ze se zde jedná o hon na carodejnice. A to neexistuje síla, která by toho pána zastavila ? To není nikomu zodpovedný a smí, co ho napadne ? V jakém státe to zijeme ? 

Podle mého se ten clovek zbláznil.

P. Vítek 27.5.2014 10:43

Re: souhlas s autorem

Doufam,ze v justici jeste existuji normalni slusni lide.A ze se prokaze o co slo..a ze se Necas vrati do cela Ceska (a ke sve zene....a zrusi dotace na solar a biopaliva a znovu omezi statni zkazky a vyhodi Pospisily....to se mi dnes zdalo)

F. Matousek 27.5.2014 12:45

Re: souhlas s autorem

V knize o Dobrém vojáku Svejkovi, se jeden syfilitický generál zbláznil a posílal na frontu nesrozumitelné a zmatené rozkazy.

Tak nejak podobne mi pripadá chování pana Istvána.

Za c.k. Rakouska-Uherska se pomatenému generálovi smáli. V soucasném ceském Svejkistánu bude István spřádat nitky az k obzalobe za vseobecné ohrození a mozná i pokus o vyvolání 3. svetové války

Potom konecne uz ho nekdo posle do výsluzby . Ale s mekolikamilionovým odstupným. Divil bych se, kdyby to bylo jinak .

J. Boleslav 27.5.2014 13:05

Re: souhlas s autorem

Je to evidentně nebezpečný magor.

K. Luboš 27.5.2014 8:58

Každý klacek má dva konce

Jó, to když nám unikla Kubiceho zpráva, tak to bylo úplně v pořádku a všichni pravičáci přímo chrochtali blahem. Ale v případě p. Nečase se jim to tak už nějak moc nelíbí...

A soukromá korespondence? P. Nečas nebyl žádný hejhula, ale premiér České republiky a ten žádné soukromí nemá. A proč by taky veřejnost neměla vědět, že ve Strakovce panovaly poměry jako ve Francii za doby krále Ludvíka XV. a madame Pompadour?

J. Slanina 27.5.2014 10:14

Re: Každý klacek má dva konce

Ano, každý klacek má dva konce, akorát že ty, soudruhu, ho držíš za ten posraný konec.

M. Pechr 27.5.2014 10:54

Re: Každý klacek má dva konce

:-))

Z. Bureš 27.5.2014 10:42

Re: Každý klacek má dva konce

Který Vůl.....Vám dal občanku...???

Jiný dotaz nemám.....

K. Luboš 27.5.2014 8:45

Souhlasím s p. autorem!

Pokud p. Ištvan hodnotí aktivity pí Nagyové a spol. jako sabotáž, tak to je fakt úplně mimo mísu. Přece se jedná se o jasnou velezradu (zločin proti státu spočívající v jednání proti státu, jehož je člověk občanem....proti základním hodnotám hájeným státem...) Bohužel se velezrady může dopustit pouze prezident...

J. Slanina 27.5.2014 10:17

Re: Souhlasím s p. autorem!

Nedokonalý zákon, tedy s tou velezradou pouze pro prezidenta. Ale vy, bolševici, byste se měli tetelit radostí, protože kdyby platil pro všechny, už byste dávno všichni seděli.

P. Vítek 27.5.2014 10:38

Re: Souhlasím s p. autorem!

Ti ha.jzli komunisticti propasli obrovskou prilezitost mlcet.Lidi tem drzym, 40 let provokujicim ,smradum nabidli odpusteni(naseptavacske havlovsko-rychetsko-jicinske Nejsme jako oni)A ted navic prechazeji do utoku.Je cas se branit,JSME JAKO ONI!Vsichni si ty rodiny prece jeste pamatujeme ne?Nez se jim podari zrelativizovat vsechno co udelali a zamichat se mezi normalni lidi.A nejhorsi je,ze ta skodna,ktera tady dela bo.rdel dodnes(jak na uradech,tak s nimi sehrani "soudruzi kapitaliste")jsou zase jen jejich rudi pasaci.Naproste absurdni drama V Havla

Z. Bureš 27.5.2014 11:02

Re: Tak........tak........tak........

Tu obrovskou chybu, kdy jsme "slyšeli trávu růst".....kdy jsme nechtěli být jako oni.....kdy láska měla vítězit nad lží a nenávistí - tu obrovskou chybu, kdy jsme měli vzít provazy (tehdy jich jako jednoho z mála.....bylo dost) - a začít konat, tak tu Óbr-chybu už nevrátíme !!!

A bolševická, smrdlavá vražedná Lůza.....má nyní z naší naivity - a blbosti.....nelíčenou radost - a mají nás za neschopné voly !!!

J. Boleslav 27.5.2014 13:06

Re: Tak........tak........tak........

Je to tak, máte bohužel naprostou pravdu.

M. Moravcová 27.5.2014 14:56

Re: Tak........tak........tak........

ano, přesně tak to je.

P. Maleček 27.5.2014 6:59

Většího v... těžko pohledat

Autor píše že tady (ve spojení s úniky z vyšetřovacích spisů) končí veškerá sranda. Ona vážený pane veškerá sranda končí pro několik milionů lidí, jejichž kvalita života je vázána na kvalitu veřejné správy státu - což jsme nejen přes sociální oblast, ale i přes třeba bezpečnost, školství a zdravotnictví téměř všichni.

A tahle kvalita veřejné správy byla těžce narušena masivním rozkrádáním veřejných zdrojů - tj. daňových výnosů a majetku státu těmi, které reprezentuje právě případ Nagyová - Nečasová. Kde bylo vaše rozhořčení, když rozkrádání státu jelo pod dozorem hlavně ODS, ale i za mlčení a přihrabávání si i socanů a komoušů jak dobře namazaný stroj.

Kde byly vaše obavy, když aby bylo z čeho krást se zvyšovaly daně a rubaly sociální dávky především těm nejpotřebnějším, kteří se nemohou bránit. To jste mlčel nebo si dokonce lebedil jak to skvěle funguje?

Úniky z vyšetřovacích spisů nejsou nic pěkného, ale když pomůžou tyhle pijavice odstřihnout od státních financí a majetku jen dobře. To nemluvě o tom, že mohou být dílem ďáblových advokátů ty pijavice hájící, aby znemožnili jejich řádné odsouzení, když už se nemohou k rozkrádání státu vrátit.

Armády osvobozující nacisty týranou Evropu také postupovaly v rozporu s nacistickými zákony - chcete je kvůli tomu také odsuzovat?

P. Vítek 27.5.2014 7:21

Re: Většího v... těžko pohledat

Ses eskamoter Malecek.Strach v partaji o nezaslouzene koryto te naucil prekombinovavat

P. Lenc 27.5.2014 8:18

Re: Většího v... těžko pohledat

On není eskamotér, on je jenom Maleček.

J. Slanina 27.5.2014 8:16

Re: Většího v... těžko pohledat

No bodejť, přiblblíku. Máš estébácké praktiky v malíčku. Jsi nepohodlný a nic na tebe nemáme? Tož se na té fotce označí zády stojící pán, jak čůrá na růžičky v parku, za tebe a máš po žouželkách.