2.12.2023 | Svátek má Blanka


Diskuse k článku

JUSTICE: Pokáraná ministryně

Před pár dny jsem v článku Kolik stojí podjatost soudce? upozornil na ekonomické důsledky soudcovské arogance, a již je zde příklad ještě výraznější. Mám na mysli případ chomutovské soudkyně Kateřiny Vltavské a jejího vítězství nad ministryní Marií Benešovou v soudním sporu, o němž referuje například, ale nejen, Česká justice.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Ptáček 5.11.2020 11:49

Když si vzpomenu na skromné velikány mezi ministry spravedlnosti, jakými byli Dagmar Burešová, Otakar Motejl, Karel Čermák, Pavel Rychetský nebo Daniela Kovářová, popřípadě "jenom" ombudsman Pavel Varvařovský. A potom je porovnám s arogantní Helenou Válkovou, směšnou Vlastou Parkanovou, dokonale zalezlou alibistickou Marií Benešovou nebo "ombudsmanem" Stanislavem Křečkem. A to nemluvím o primitivní Taťáně Malé, která zase ještě převyšuje posledně jmenované v tom nejhorším. Hloupá arogantní husa i při obraně kauz svého guru, současného premiéra:

"Jen se pojďme bavit o tom, zda je nutné, aby ten soud rozhodoval teď. Co brání tomu, aby se řešení té kauzy posunulo o čtyři roky, nebo prostě do doby, než budou nové volby. Co se stane?"

Jako starobní důchodce naštvaný nejsem, politiku do toho nepletu. Jen se stydím a je mně hodně, hodně smutno.

V. Pavelka 5.11.2020 14:18

Ale pletete do toho politiku, p. Ptáček přečtěte si to po sobě , a nedáte si za pravdu !?

J. Ptáček 5.11.2020 14:32

Možná velmi okrajově ano. U nikoho neuvádím členství, u těch chválených vím jen, že pan Rychecký byl v ČSSD, ostatní vůbec neznám. U kritizovaných znám samozřejmě politickou orientaci paní Malé. Ale ta její otřesná úroveň stejně převálcovala všechny ostatní, kladná i záporné. Děs!