Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

LZ

L73u92i93s 53Z38í78d80e74k

7. 7. 2024 15:04

Dopustime. Podvolime se. Viz vysledek francouzských voleb zítra.

ZV

Pro stejný závěr, že islámismus je hrozba pro západní civilizaci, mám mnohem jednodušší vysvětlení. Možná vysvětlení zjednodušené, ale nešť:

Od chvíle, kdy si lidé začali tvořit státy, existují po celém světě různé typy vládnutí. Feudalismus, teokracie, diktatura nějaké ideologie, tyranie, šamanismus ... a také demokracie. Demokracie, kde lidé svobodně volí své vládce, vždy jen na několik let a pak zase svobodně volí, je mezi všemi systémy vládnutí výjimka v tom, že žádný vládce to nemá jisté, a že nebude vládnout navždy.

Náš problém západní demokracie je v extrémní úspěšnosti. Západní demokracie dokáže zajistit blahobyt pro všechny občany, aniž by některému předem upřel možnost uspět.

Svým úspěchem se západní demokracie stává nebezpečná pro jakýkoliv jiný způsob vládnutí. Je to přímý důkaz, že to jde bez omezování svobody vyznání, názoru, rasy, původu, řeči - a že to jde velice dobře.

My nemusíme chtít nikoho zničit, a také nechceme. Ale musíme se bránit, aby nám jednou ti, jindy jiní, dovolili náš způsob vládnutí.

VZ

6. července 1415 byl v Kostnici upálen Jan Hus, protože šířil dezinformace.

Dnešní "foltýni" mohou tehdejší prostředky jenom závidět.

VZ

Každým rokem se na Velehradě konaly monstrózní vzpomínky a letos nic.

Jakási komis Cyrila a Metodem překádrovala, nebo co?

Už odpoledne jsem psal, že oba přišli z východu, takže jsou krajně podezřelí.

PD

Jen vám to z Moskvy či Petrohradu nenahlásili.

JM

P.Kolář,osobně nedržím ani s A ani s B,byť mi B připadá rozumnější,ale ve vás vidím fanatika podobného svazákům,oni jediní měli pravdu pod vedením strany,podobnost s muslimy kdy jediná pravda vycházi z ajatoláha,nakonec i zeleným levičákům kteří svou pravdou chtějí ovlivnit podnebí na zemi,a víte co je největší otázka-za čí peníze to děláte!8-o

PD

A má pan Kolář nějakou možnost jeho názor prosazovat násilím?

Orbán je užitečný idiot? A že je Maďar, aspoň víte? Že Maďaři mají na Ukrajině početnou menšinu, víte taky? Kdo jiný by měl usilovat o mír pro Maďary žijící na Ukrajině, než předseda maďarské vlády?

Neplést s vlastizrádcem, který, kdyby mohl, už by nás do té války nahnal....

AN

Co tak vytáhnout ještě Štefce a jeho blábolení. :-)

MK

Nový premiér Velké Británie Keir Starmer oznámil, kdo byl zařazen do nové vlády. V souvislosti s válkou na Ukrajině je důležité zmínit, že ministerstvo obrany povede John Gealy a ministrem zahraničí bude David Lummy. Informoval o tom úřad předsedy vlády. Oba jsou považováni za podporovatele Ukrajiny a oba ji nedávno navštívili. „Podpora labouristické strany pro Ukrajinu je neochvějná. Letos mohou nastat změny v britské vládě, ale odhodlání Spojeného království podporovat Ukrajinu se nezmění...

https://valka.online/

https://m.youtube.com/watch?v=IymNuxI_Zlw&t=13s

Petr Drulák: Válka na Ukrajině je angloamerický projekt....

Tak nevím, kdo tu vlastně hraje role užitečnych idiotů.

MK

Drulák notoricky lže...

Válka na Ukrajině je projekt totalitního Ruska..

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz