2.2.2023 | Svátek má Nela


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Jakub S. 23.12.2009 23:32

Re: Kolikrát ten Pacner

Přirozeně - !!!

Jakub S. 23.12.2009 23:32

Re: Leninská otevřenost, leninská lest

Ano! Železná pěst truhláře z Hané, která se tak osvědčila již v c.k. armádě, rozdrtí všecky a bude. A je. A pokluzené. Neměli na něho, buržuji!

gadd 23.12.2009 21:54

Re: Když se dívám na tento života neschopný systém

Čím víc bude "současný režim náležitě regulován", tím více se bude blížit socíku. Socík se bez regulace neobejde. Jen nám autor jaksi neprozradil kdo tu regulaci bude provádět a kdo bude regulovat regulátora, abychom se zase nedostali k "totalitním manýřům".

A ještě něco: když autor o svobodu nestojí, jak píše, tak co mu vadí na tom, že s ním zaměstnavatel zametá?

BuBu 23.12.2009 21:31

Re: Kolikrát ten Pacner

R^R^R^

jabrak 23.12.2009 21:03

Re: Když se dívám na tento života neschopný systém

souhlasím za předpokladu , že já a mí potomci budeme ti doživotní regulátoři a budeme páchat dobro na lidech, ktěrří o to nestojí. A beztrestně

jabrak 23.12.2009 21:01

Re: Když se dívám na tento života neschopný systém

souhlasím za předpokladu, že já a mí potomci budeme ti doživotní regulátoři a budeme moci na svých bližních páchat beztrestně dobro

Jarda 23.12.2009 20:39

Re: Ale dlužno přiznat, že měl v mnohém pravdu

 A totez soudruhu Tonevadi se stavalo po to vasem puci v r. 1948. Umi ta ceska spolecnost vubec byt jina? Vzdyt Klema konal po unoru presne to co jinym vycital. Budiz mu omluvou, ze jeho syfilis uz byl ve stavu progresivni paralysy.

Jarda 23.12.2009 20:33

Re: Soudruhu Selmo

 Je vzdycky lepsi prijit ze dne na den o praci nez prijit stejnym zpusobem o zivot jak se za casu kdy si delnicka trida vladla sama precasto stavalo.

Z. Novotny 23.12.2009 19:28

Re: Když se dívám na tento života neschopný systém

Jo, za sociku byste tento nazor proti vlade ani napsat nemohl. V tom byl opravdu lepsi...

Z. Novotny 23.12.2009 19:27

Re: Kolikrát ten Pacner

A proc ne? Jsou to zlocinci stejni jako nacisti. Nacizti meli nenavist rasovou, komuniste maji nenavist tridni. To je jediny rozdil. Prectete si Kapital!

kurbet 23.12.2009 18:11

Re: Ale dlužno přiznat, že měl v mnohém pravdu

Dnešní česká demokracie je realitou specifickou-když za vzory chování a podnikání se dávají takoví "kousci"jako Kožený,Železný,Šreibr apod,apod.Vždyť máme i demokratický(demokratického)zvoleného pezidenta.Nic lepšího si nezasloužíme!!!

Pracner 23.12.2009 17:46

Kolikrát ten Pacner

volal po tom, aby byli všichni komunisté vytaženi za krk na lucerny? Kolikrát dopustil takovýto výrok na svém webu jeho provozovatel?

... 23.12.2009 17:00

Re: Když se dívám na tento života neschopný systém

To, že lidé jako vy mají volební právo, považuji za největší selhání sametové revoluce.

JaS 23.12.2009 16:27

Re: Mno.

Ti následovníci jsou dva! Jyrka a Davyd!

aaa 23.12.2009 16:21

Re: Když se dívám na tento života neschopný systém

pokud se ti něco nelíbí, tak ti jistě nikdo nebrání v tom živit se jako živnostník, nebo podnikatel...

Šelma 23.12.2009 15:55

Když se dívám na tento života neschopný systém

Když se dívám na tento života neschopný kapitalistický systém tak musím říct, že socík byl výrazně lidštější. O jaké pak svobodě to mluvíme, když člověk přijde ze dne na den o práci?! Já osobně o takovou svobodu rozhodně nestojím! Kecy o svobodě jsou přesně kecy podnikatelů, kteří se svými zaměstmnanci zametají jak se jim zlíbí.

Ano, socík bohužel zašel také díky svým totalitním manýřům. Samotná myšlenka socializmu se však vůbec nemusí rovnat totalitě. Spíš si myslím, že když bude současný režim náležitě regulován, může být podstatně lidštější než je dnešní dravý kapitalizmus.

Šelma 23.12.2009 15:44

Re: Ale dlužno přiznat, že měl v mnohém pravdu

Tohle je bohužel realita dnešních dní. Pokud se za socíku kradlo, dnes je realita skutečně až 100-násobně horší. Dnes se této realitě říká demokracie a každý kdo s tímto označením nesouhlasí je nepřítel demokracie. Něco mi to silně připomíná z dávnější minulosti!!toto bude tučnětoto bude tučně

Anton 23.12.2009 14:11

Re: Kdo se směje naposled, ten se už nezasměje !

Správně, kdo se směje naposled, ten se směje poslední.

http://www.youtube.com/watch?v=aVMu8nN8rTk

Anton 23.12.2009 13:46

Re: Ale dlužno přiznat, že měl v mnohém pravdu

Jako by jste nevěděl, že zákony jsou jen pro chudé.

F. Čech 23.12.2009 13:32

Re: Kumunisté, nacisté a ekologisté jsou stejná pakáž

Keller je skutečně bolševický grázl. A socani ho žel Bohu berou jako proroka. Pokud se z nich nestanou opravdu skuteční sociální DEMOKRATI pak nás Bůh ochraňuj a je konec konců taky. Nebylo by to poprvé, kdy by je komunisté poté co by splnili svoji úlohu mouřenína nakonec sežrali!

Marat 23.12.2009 12:34

Re: zakroutit krk

Dokonce ještě více jak jen dodržel slovo. Zakroutil krkem i mnoha svým soudruhum a kamarádum. Dokonce nejzasloužilejšímu komunistovi Slánskému ač měl o vítěztvý v tom slavném únoru daleko větší zásluhu, jakn on sám, Kléma.

Tak co tomu řikáte? Opravdu je to vina Sudeťáku a Hitlera komunisté u moci? Nebo je to jen zásluha samotného českého lidu

dulcibelka 23.12.2009 11:12

Mno.

V současnosti nemá Kléma lepšího následovníka, než je náš Jyrka - kam se na něj hrabe Filip. A jaký by to byl žák, kdyby nepředčil svého učitele!

Historik 23.12.2009 10:15

Kumunisté, nacisté a ekologisté jsou stejná pakáž

Je to opravdu pozoruhodné. Komunisté někdy lhali, jako když Rudé Právo tiskne a někdy ku podivu říkali pravdu. A je zajímavé, že veliká část lidí nebrala Gottwalda vážně, když mluvil pravdu a naletěla na volební sliby komunistů, které naopak nemyslil vážně Gottwald.

ALE Gottwald nebyl jediný, kdo takto postupoval. Úplně stejně postupoval i Adolf Hitler, ten v Mein Kamfu jasně nastínil své agresivní plány, které NEPOCHYBNĚ musely vést k válce, což ani Hitler v Mein Kampfu nezastíral. Naopak mu Chamberlain a Daladier uvěřili v Mnichově, že postoupení Sudet jsou „OPRAVDU NAŠE POSLEDNÍ POŽADAVKY“ a tomu „míru pro naši dobu“ ještě celý půlrok věřili.

A DALŠÍ v pořadí jsou zelení. Skutečné cíle zelených si lze přečíst třeba v knize Jana Kellera „Až na dno blahobytu,“ vydalo hnutí Duha, kde zcela nezastřeně mluví o „Bioregionech s fyzicky náročným zahradničením,“ což jsou fakticky „venkovské komuny“ v podání Pol Pota. Další zelení dokonce hlásají otevřeně genocidu, „snížení počtu lidí na nějakých 100 milionů“ ve prospěch „rozvoje mimolidských forem života,“ a podobně jako Hitler jaksi neuvádějí, co s těmi „nadbytečnými“ lidmi hodlají udělat (co s nimi dělal Hitler je známo). Přesto mnozí věří jejich líbivým heslům o spáse před globálním oteplováním, čistém životním prostředí (pro které nedělají v reálu vlastně nic, jen se výběrově soustředí tu na boj proti jaderné elektrárně, tu na zablokování stavby dálnice, přičemž propagují materiálově nesmírně náročné větrníky a fotovoltaiku) atd. atd.

 

Tonevadí 23.12.2009 9:49

Ale dlužno přiznat, že měl v mnohém pravdu

a je to pravda i dnes, na př.:

"Odsuzujete do kriminálů dělníka, který ukradl housku, ale celá vaše vládní společnost je složena ze stran, které stát okradly o miliardy a miliardy na špiritusu, na válečných půjčkách, na zbyťácích na dodávkách a na všem možném. To je ta vaše spravedlnost.

Mistr Jan Hus 23.12.2009 9:10

Ale před rokem 89 jsi tvrdil něco jiného,......................

;-D

Karel Pacner 23.12.2009 6:46

Re: Pane Pacnere

Ano, je to ten Vodička, který dohnal plk. Švece k sebevraždě. Po únoru 1948 byl tuším poslancem a funkcionářem Svazu protifašistických bojovníků či jak se to nazývalo.

Větší vlastenec 23.12.2009 4:55

Leninská otevřenost, leninská lest

No tak podívejte se, pane Muki. Já, jako pokrokový, levicově založený člověk jsem samozřejmě oslavil 80.výročí slavného projevu s.Gottwalda.  R^

Ale stejně jako úžasnou leninskou otevřenost onoho projevu, obdivuji i skvělou leninskou kamufláž opravdových záměrů naší Strany : http://www.totalita.cz/volby/volby_1946_05_04.php

Prostě : Je čas setí a je čas sklizně, je čas mluvit pravdu a je čas pravdu zastírat. Naše dvě bratrské Strany dnes sejí; úrodu sklidíme po volbách. A pak se bude tančit všude !

Stanislav Kostka Neumann : A hrdý buď

A hrdý buď, žes vytrval, žes neposkvrnil ústa ani hruď falešnou řečí. Takový byl můj lid s kosou a kladivem. Na jitřní čekal svit, čekal a věřil. Úrodu novou sklidí sám, sám se svými. Jděte mu z cesty. Staví chrám bratrské doby.   >-   Volte ČSSD a KSČM !

Muki 23.12.2009 4:27

To, ze mu neverili..

Neustale cely zivot jsem slysel, od lidi, jak je komuniste podvedli, jak lhali, dokonce i Benes ve svych pametech rika, ze udelal chybu, ze jm veril. No a v tom se komunistu  musim zastat. Jaky jasnejsi dukaz nekdo potrebuje, ze rikali co udelaji a to velmi otevrane. To ze nekdo neveril, ze Gottwald mluvi pravdu, to je spise jeho chyba a stiznost by mela byt na vlastni naivitu.

Větší vlastenec 23.12.2009 4:26

Kdo se směje naposled, ten se už nezasměje !

Přesně !

Smáli se mu, buržousti jedni, smáli, až se za své tučné pupky popadali. Pak přišel národní socialismus (nacismus), a mnozí z těch buržujů o pupky přišli.  :-D  (Někteří i o hlavu. R^)

Pak jsme se konečně k moci dostali my. To bylo smíchu na vyšetřovnách, v Domečku, na večerních nástupech v Bytízi a dalších převýchovných pracovních táborech, když naši soudruzi otcové učili převychovávané buržuje pravému soudružskému chování.  ;-D

Ach, jak jsem rád, že se ty doby vracejí, že se vrací mládí naše i mládí světa, že se vrací socialismus. Ti novodobí buržuové, dnes se smějící našemu předsedovi, příteli ing.Jiřímu Paroubkovi V, o svůj úsměv přijdou. Již brzy. A pak se bude tančit všude !

Nikdo si nebude beztrestně dělat legraci z našeho radostného budování ! (Kl.Gottwald, 1951)   >-   Volte ČSSD a KSČM !