21.10.2021 | Svátek má Brigita


Diskuse k článku

GLOSA: Zase ti odpudiví „čecháčci“...

Kdo teď s otevřenou náručí nevítá migranty, poukazuje na rizika, absurdnost toho novodobého stěhování národů, je prý trapný sobec bez srdce, svědomí – prostě čecháček...

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Č. Berka 5.10.2015 19:19

Čecháčka obvykle dráždí

Čecháčka obvykle dráždí smartphone a "značkové oblečení" u migrantů. Podle čecháčků jsou migranti "zběř", čmoudi, invazní armáda, přicházejí nás podřezat, znásilnit naše ženy a dívky, zavést zde nošení burek, připraví nás o vepřové a pivo... rozmnoží se a přehlasují nás a zavedou šariu. Čecháček se vyznačuje tím, že pilně rozesílá mailem každou negativní zmínku o migrantech a když je jich málo, recykluje ty roky staré. Pro čecháčka je cizinec, který přejde hranici bez víza nebezpečný zločinec, který téměř nemá právo na život. Pokud má autor podobné názory, je také čecháček. Pokud autor vidí negativa přílišného počtu migrantů odlišného způsobu života, ale nechová se hystericky, zamýšlí se nad pragmatickým řešením situace,tak čecháček není.

P. Vaňura 5.10.2015 22:15

"Čecháček" je ten, kdo je zbabělý a raději si nechá

ilegálně přivandrované primitivy nalézt do baráku, než aby je zastavil palbou z kulometu. Raději budu "válečný zločinec" než idiot!

Mimochodem, ilegální překročení hranice JE zločin a může být potrestán i SMRTÍ!

B. Rybák 6.10.2015 18:56

Re: Čecháčka obvykle dráždí

Až do teď jsem nevěděl co je "čecháček". Už je mi to jasné. Jste to Vy!