30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

GLOSA: Zase ti odpudiví „čecháčci“...

Kdo teď s otevřenou náručí nevítá migranty, poukazuje na rizika, absurdnost toho novodobého stěhování národů, je prý trapný sobec bez srdce, svědomí – prostě čecháček...

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kanioková 5.10.2015 18:48

Chi chi chi, bezva !

M. Prokop 5.10.2015 9:11

Tady máte pár těch citlivých a ušlechtilých:

http://kultura.zpravy.idnes.cz/az-usnes-oplotim-te-dratem-basnici-pisi-poezii-pro-uprchliky-p5t-/literatura.aspx?c=A151002_122250_filmvideo_kiz

O. Zuckerová 5.10.2015 0:10

V této souvislosti doporučuji

přivonět k článku Jana Urbana (Česká hysterie uprchlická, NP 3. t.m.). Omráčí Vás to.

F. Lesniak 5.10.2015 0:16

Re: V této souvislosti doporučuji

Ano, máte pravdu, omráčilo, ale nepřekvapilo. Ovšem Urban je skutečně známý exot a na jeho názory kálí Bílý tesák. Je to jeho názor, ale problém je v tom, že tito lidé učí naši mládež.

P. Dvořák 5.10.2015 4:26

Re: V této souvislosti doporučuji

V článku Jana Urbana vynikají zejména tři poslední odstavce.

V třetím odspodu cosi blábolí o tom, že jsme nedali " . . . dvaceti tisícům vybraných Syřanů možnost studovat na českých vysokých školách." Já jsem tedy nikde neslyšel o desítkách tisíc (nejen) Syřanů, kteří se hrnou na naše vysoké školy. Pochopitelně technického směru, protože sociálně právní, katolicko teologickou, nebo politologickou chamraď tam potřebovat asi moc nebudou.

O nesmyslnosti a argumentační prázdnotě posledních dvou odstavců je až trapné cokoliv dalšího psát.

M. Mýval 5.10.2015 10:05

komik Urban

Kam se na něj hrabe Ruda z Ostravy, když volal na universitu, že jim tedy přivezl ty dva autobusy uprchlíků toužících po studiu

P. Lenc 5.10.2015 8:19

Re: V této souvislosti doporučuji

Ano, také jsem k němu "přivoněl" a také napsal.Ten jeho hnůj smrděl přes obrazovku.

M. Prokop 5.10.2015 9:12

Re: V této souvislosti doporučuji

Urban mne nemůže omráčit.

I. Dekyský 5.10.2015 0:09

Oikofobie,

spolu s nechutí k poctivé práci, je charakteristickým rysem všech pseudohumanitních vyžírek.