11.7.2020 | Svátek má OlgaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


GLOSA: Slovácko sa nesúdíŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 38, poslední: 26.4. 2019 23:43, přehled diskusí

:
Autor: M. Krčmář Datum: 26.4.2019 23:02

Jelikož pan Valenta vydělává na automatech kdy přicházejí jeho "zákazníci" do složitých životních situací,měl by mu někdo pěkně po slovácku bodnout kudlu do zad. Kdyby to přežil, jistě by policii nevolal.

Re: :
Autor: P. Grigar Datum: 26.4.2019 23:43

.. zákazníky p.Valenty nikdo a nic nenutí být jeho zákazníky. Chleba koupit musíte.

Nazdar, ty jsi Valenta? :
Autor: I. Schlägel Datum: 26.4.2019 22:58

Tak tady máš na guláš. Není zač.

bez policie se vyřizuje co ? :
Autor: M. Kolář 067 Datum: 26.4.2019 19:00

Takže podle senátora (!) Valenty se fyzický útok na člověka, dle všeho zcela bezdůvodný , dvaadvacetiletého slušného kluka,lhostejno zda poslance, který má nějaké názory, tam "u nich" ani nehlásí, oni si to tam prostě takto vyřizují.. Když nechám stranou, že senátor Valenta tímto sám dělá z obyvatel příslušného regionu vlastně zaostalé křupany, je tato snaha vydupat pro sebe jakousi popularitu z té věci podporou násilného řešení politických rozporů obvzláště hnusná. Doufám tedy, že až tento spoluvydavatel fašisoidní stoky "Parlamentní listy" dostane u nás v Praze od někoho pár přes držku, jistě se zde občas pohybuje jako senátor, policii ČR volat nebude a do médií také nic dávat nebude..My zde v Praze kvuli takovým banalitkám také nevoláme poldy ..

Tu starou hospodskou píseň jistě také znáte::
Autor: J. Lepka Datum: 26.4.2019 18:53

Padla facka, padla na sále... Přesto bych úplně stejně odsoudil agresora, pokud by ji vyťal vám, protože omlouvat idiota, který své politické frustrace řeší násilím na politikovi nás posouvá stále více na východ a k orientálním parodiím na politickou kulturu.

Celonárodní aféru...:
Autor: R. Dubravský Datum: 26.4.2019 9:52

...z venkovské strkanice nedělá Feri, ale media.

V tom šrámu na zádech, ať k němu přišel jakkoli, má prý šest štychů, jestli je to pravda, tak bylo ošetření v nemocnici na místě.

Re: Celonárodní aféru...:
Autor: V. Čermák 376 Datum: 26.4.2019 9:55

No možná, ale co ta Policie? A Novináři se to dozvěděli Jak a Proč?

Re: Celonárodní aféru...:
Autor: M. Veleba Datum: 26.4.2019 10:57

Asi z facebooku, kam dnešní mladí postují každou kravinu. A samozřejmě, že profily známých lidí jsou v hledáčku.

:))))))))):
Autor: J. Kanioková Datum: 26.4.2019 18:26

:
Autor: M. Krčmář Datum: 26.4.2019 22:56

Policii mohl klidně přivolat doktor, když ošetřuje řezné zranění,zeptá se jak k němu pocient přišel,ten popravdě odpoví,pak je přivolání policie lékařovou poviností. Zdali tomu tak bylo nevím, ale je to jedna z možností. Krom toho,při pár po hubě bych benga nevolal,byl li by při potyčce tažen protivníkem nůž,pak bych je volal. A ještě na toho Feriho byli ty burani dva.

Re: Celonárodní aféru...:
Autor: P. Grigar Datum: 26.4.2019 12:07

.. tak se podívete na fotky. Rána "údajně na šest štychů", to by muselo být krve jak o zabíjačce a v sanitce by neležel na zádech, natož aby ho napadlo dělat si selfíčka na infuzi. Mediální komedie..

Re: Celonárodní aféru...:
Autor: Z. Iva Datum: 26.4.2019 20:14

Přesně tak. Takových šrámů si člověk udělá za sezónu na zahradě několik, třeba o větve. A nikdo s tím neběží do novin a nedělá z toho vědu - umyje, přelepí náplastí a jede se dál.

Slovácký senátor?:
Autor: M. Valenta Datum: 26.4.2019 9:20

já bych to viděl spíš na slováckého trotla míchajícího v politickém kotlíku pěkný blivajz.

Re: Slovácký senátor?:
Autor: V. Čermák 376 Datum: 26.4.2019 9:54

A něco k věci by Nebylo? Rotujte raději okolo svého pána Zemana, to vám jde líp...

Re: Slovácký senátor?:
Autor: M. Valenta Datum: 26.4.2019 10:46

Co vlastně chcete? Kritiku Zemana mi vyčítáte a teď si po ní stýskáte? Asi to bude tím, že jsem pro jednoho vyčůraného politika volil ta správná slova.

Re: Slovácký senátor?:
Autor: M. Veleba Datum: 26.4.2019 11:06

Co chcete zdůvodňovat? Článek pana senátora je už svým pojetím mimo, neboť nám jeden z ústavních činitelů sděluje, že vyjadřovat svůj nesouhlas pěstmi je v pořádku. Jednalo se o útok nevyprovokovaný, nikoli o výměnu názorů u piva, která by přerostla ve rvačku a o kterou by se zasloužili obě strany. Vám přijde normální, abyste vyšel před hospodu a neznámý člověk Vám naložil pěstí do ksichtu, protože si např. čte Vaše příspěvky zde na NP? Jinak vyjádření Feriho bylo naopak s nadhledem a bez hysterie. Vzal to sportovně a s humorem. Můj hlas sice TOP nikdy nedostane, ale tohle mu neupřu a nevidím důvod, proč podporovat takovéto hrubnutí společnosti. Pokud se někdo chce vybít, ať si zajde na sparring do tělocvičny.

Volební kampaň je volební kampaň. :
Autor: K. Janyška Datum: 26.4.2019 9:02

To se hodí TOP 09... Dzp.

Re: Volební kampaň je volební kampaň. :
Autor: V. Kotas Datum: 26.4.2019 9:50

Stačí vzpomenout na Jau Jau.

Re: Volební kampaň je volební kampaň. :
Autor: M. Krátký Datum: 26.4.2019 13:46

JO ! Ta byla vůbec boží - rád si to na youtube.com pouštím - tedy biomasu

Re: Volební kampaň je volební kampaň. :
Autor: V. Čermák 376 Datum: 26.4.2019 9:58

No 4-5% Blbců je v každé společnosti. Na ty právě TOP09 sází...

Re: Volební kampaň je volební kampaň. :
Autor: J. Lepka Datum: 26.4.2019 18:55

Zbytečně, ty už si stáhlo ANO.

Re: Volební kampaň je volební kampaň. :
Autor: P. Grigar Datum: 26.4.2019 23:42

.. no jo, ale jak se potom mohly dostat do sněmovny strany tzv. Demokratického bloku? To prostě matematicky nevychází, někde je chyba..

P.S. Máte ještě řidičák?

Dvojctihodný pan senátor,:
Autor: J. Farda Datum: 26.4.2019 9:02

profitující z hazardu, (jak kdysi říkal pan Železný na Nově ve Volejte řediteli na námitky k americkým mýdlovým kýčům, že lidi to chtějí!) dává hloupým cajslům bodré poučení o slováckých mravech. Ausgerechnet od něj velmi chucpe ... :-(

Feri se ocitl v reálném světě ....:
Autor: Š. Hašek Datum: 26.4.2019 7:39

Daleko od maminky. Daleko od posluchárny. Daleko od sněmovny .......

A předpokládám, že on tam pil mléko ..... a pustili se do něho nějací rasističtí ogaři. Ti pochopitelně pili vínečko.

I Němci ve svých režimních novinách zahořekovali,:
Autor: F. Houžňák Datum: 26.4.2019 6:44

jací jsou ti Češi rasisti a mlátí černochy, tedy Čechočernocha Feriho. Na celý článek to vydalo, v novinách, které jinak odbývají námitky, že nepíšou o vraždění domácích přivandrovalými muslimskými asylanty tím, že se u takové vraždy přece jedná o "událost pouze regionálního významu" a celoněmecké noviny mají psát pouze o věcech celoněmeckého významu, jako že se nějaký Poloetiopec porval na Moravě v hospodě.

:
Autor: M. Veleba Datum: 26.4.2019 5:54

Podle Valenty je teda OK se za názory fackovat. Otec agresora sam uvedl, že se jednalo o nevyprovokovany útok, ale podle Valenty je to jen takové kočkování . Sám Feri se k tomu naopak postavil překvapivě bez hysterie a s nadhledem. Jsem zvědav jak by Valenta hodnotil kdyby mu někdo taky jen tak natáhnul bez varování. Spíše by se měl jako patriot od podobných buranů distancovat.

Pane senátore, přidejte ještě knihu od Miroslava Grebeníčka!:
Autor: F. Žůrek Datum: 26.4.2019 5:15

Mám ještě v rukou knihu od Miroslava Grebeníčka

"VE ZNAMENÍ KŘÍŽE PODVODY NELZE HALIT SVATOU ROUŠKOU".

Především těm mladým poslancům vysvětlete, jak špatný je křesťanský BŮH a jak špatná je KŘESŤANSKÁ VÍRA a jaký byl VELICE ŠPATNÝ ČLOVĚK JAN PAVEL ii. - Karol Wojtyla, kněz a biskup z Polska.

Moravští gerojové:
Autor: J. Bílek 419 Datum: 26.4.2019 1:16

Tak pan senátor nám tu pouští moudra, netahejte do toho soudy, vždyť to byla jen taková malá strkanice.

To jste vy moraváci, klasicky, pojď na férovku, venku tě čekáme. No a když nestačí pěsti a kopance do hlavy, tak si ještě pomůžeme nožíkem, on občas zajede trochu hloub, ale co je nám do čehůňů.

Pane Valento, je my z vás na zvracení, jestli se na Moravě chcete mlátit až do úplného vymlácení, tak se tlučte, ale když budete napadat hosty, kteří k vám přijedou tak to brzo půjdete do pr...le a vy si ten úžasnej kšeft s hazardem bude moc strčit tamtéž. To co vás živí, ožebračuje rodiny a já sám jsem znal plno lidí, kteří díky tomu vašemu úžasnému hazardu přišly o vše a nakonec skončili život sebevraždou a to jsem jen z desetitisícového města.

Buťte šťasten a dlouho živ.

Re: Moravští gerojové:
Autor: J. Sedlář Datum: 26.4.2019 1:26

No další moudra pouštěl např. JXD v reflexu. Útok nožem na posrance /asi dovodil mozkovým myšlením, že rána řezná musí být od nože/. Škoda že ta perla už doznala úprav. Kolik promile měl ten květák v krvi ? Stále se u toho zvládal vysmátej selfíčkovat. No což, každý nemá na Fe/rra/ri. Eslivá von si pro ni tak trochu nešel, bo EUrror volby.

Re: Moravští gerojové:
Autor: P. Han Datum: 26.4.2019 1:30

Nožík tam prý žádný nebyl, zato pan poslanec byl na šrot. Ve venkovských hospodách se to holt jednou za čas popere, nejen na Moravě, ale i v Čechách, o Slovensku nemluvě. Ovšem málokdo si z toho dělá reklamu jako pan poslanec.