29.5.2020 | Svátek má Maxmilián, MaximDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


GLOSA: Rittigův protiútokŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 8, poslední: 6.4.2014 9:56, přehled diskusí

Mám tendenci:
Autor: V. Váňa Datum: 6.4.2014 9:56

stranit více orgánům činným v trestním řízení. A zároveň si nemyslím, že p. Rittig je Mirek Dušín.

Jenže jsem se z médií dověděl (a nikdo, koho se to týkalo, tuto info nedementoval), že zatímco Rittigovi ani jeho obhájci nedali kopii protokolu o výslechu (skutečně se běžně nedává), tak druhý den si mohl obsah svého výslechu přečíst v médiích. Tady už selhává, pokud je to všechno pravda, i výmluva PČR, že důležité skutečnosti vynášejí obhájci obviněných nebo zmocněnci poškozených. A tedy se nelze obviněnému divit, když odmítne vypovídat právě z tohoto důvodu. On tedy nemusí vypovídat, protože mu to umožňuje zákon, a nemusí nic zdůvodňovat. Jenže takový důvod, jaký uvádí nyní, pak před soudem vypadá úplně jinak.

Pokud orgány činné v trestním řízení nebudou více profesionální, jen těžko bude stoupat prestiž justice.

Stejná :
Autor: P. Papež Datum: 5.4.2014 16:39

Stejná verbež. Jedni si už na státu nakradli, druzí si to pod rouškou andělské čistoty už chystají. A lidi jim to stále baští.

...:
Autor: J. Novak Datum: 5.4.2014 13:39

Na každe pr*se se jednou najde řezník...

má z nás "švandu":
Autor: T. Kohout Datum: 5.4.2014 12:52

Ivo Rittig - modelový hrdina nové doby.

Možná je Babišovi:
Autor: M. Moravcová Datum: 5.4.2014 7:05

naznačil, že rozhodně mlčet nebude.

Jinak, ano je obviněn, nikoliv však odsouzen. Může mi být jakkoliv nesympatický, ale obvinění je zatím založeno na dojmech a mediálním obrazu. Nějaké odposlechy v "šifrách" - vždyť je to tragické.

Re: Možná je Babišovi:
Autor: P. Lenc Datum: 5.4.2014 8:41

No když se podíváte na "kauzy" Nagyová -Nečas a nyní na výše uvedenou kauzu, tak se dá říct pouze jedno.Státní zástupci v honbě za bodíky šlápli do pořádného lejna.A ti, co za touto partičkou st. zástupců stojí se asi začínají pořádně ošívat.Babiše nevyjímaje.

nemusí mluvit:
Autor: M. Mýval Datum: 5.4.2014 9:10

Stačí, když se někde obleví pár společných Babišových fotek z ožíra... pardon teambuildingu s Mrázkem, Šloufem a dalšími Zemanovými společnými kamarády

Re: Možná je Babišovi:
Autor: B. Jelínek Datum: 6.4.2014 9:38

Celá politika je jedna korupce, kdy je korumpován volič. Takže je jedni obviňují druhé a druzí první.

Na druhou stranu jakmile někdo někde napíše, že dotyčný je kmotr (aneb to přece ví "každý") a je obviněn, tak je přece jasné, že je vinen! Pokud náhodou není odsouzen, tak to nebyla čistá hra a mohli za to určitě jeho dlouhé prsty - takže zase jasný důkaz.

S čím jiným by měla být propojena politika než s businessem.Business bez politiky přežije ale politika bez businessu těžko. Politika se sice dělá něco pro lidi, ale jen některé a otázkou je vždy, "kdo" jsou ti někteří.