22.10.2021 | Svátek má Sabina


Diskuse k článku

GLOSA: Kam se hrabe Rudé právo

V Lidových novinách vyšel ve středu 6. ledna článek s titulkem „Ženy hlásí silvestrovské sexuální útoky“. Autorem je pan Robert Schuster.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Hoblík 12.1.2016 16:59

Nemusíme mít obavy,

moudré hlavy z EU jistě přijdou se stanovením limitů přidělení mladých děvčat chudákům imigrantům z jednotlivých zemí unie. A zase bude pořádek, zase zavládne řád!

M. Pivoda 12.1.2016 17:18

Re: Nemusíme mít obavy,

Vámi navozený problém má v dnešní době už i technické řešení. EU může u Singularity University v USA objednat pro své členské státy patřičný počet vyvíjených sexuálních robotů/robotek, čímž se v EU urychlí také inovace.

B. Rybák 12.1.2016 20:49

Re: Nemusíme mít obavy,

Myslíte, že by z té "bruselské" objednávky zbylo něco na imigranty? Tušíte, jak by s těmi robotkami "krvelační" imigranti naložili?

J. Jurax 12.1.2016 21:57

Re: Nemusíme mít obavy,

Nikoliv limitů, nýbrž KVÓT přidělení mladých děvčat chudákům imigrantům. S kvótami mají blbečkové v bruseli rozsáhlé zkušenosti a ordinují je na jakoukoliv potíž. Správná kvóta z brusele vyřeší cokoliv.

J. Fridrich 12.1.2016 15:43

Svět se stává iracionální, bez zdravého lidského rozumu

Svět se stává iracionální, bez zdravého lidského rozumu a má zcela přeházené priority - tedy co je opravdu nutné řešit ihned a razantně ( zábor Evropy imigranty, agresívní islamismus, agresívní Rusko....) a co později....

Příklad chování zahrádkářů na své chatičce - mámo, podívej, hoří nám chata, ale napřed dosázíme ta rajčata........ Omlouvám se, ale přiletěl jsem z delší výpravy z Vesmíru. Mám jen jeden dotaz - dělají tyto teroristické útoky na bezbranné a nevinné civilní občany na této planetě i jiní občané než vyznavači islámu ??? Děkuji za odpověd', možná to bude vědět paní Merkelová z Německa.

M. Pivoda 12.1.2016 17:14

Úhel pohledu

Současnou iracionalitu by bylo možno vyjádřit také takto:

"Nejprve rychle rozbijme stávající EU, ať nás ty agresivní vnější státy mohou jednotlivě snadněji obsadit".

J. Jurax 12.1.2016 22:20

No, nevím.

Současnému stavu iracionality bruselských pitrysů a eurohujerů odpovídá spíš teze "semkněme se v co nejcentralizovanější a nejjednotnější EU pod osvíceným vedením brusele" - ať nás invazoři, které si zveme a jimž se nesmíme bránit rychleji podmaní a rozkotají. Prostě vzhuru do perdele jednotně s EU!

A mimochodem - kdyby byly agresivní vnější státy, bylo by to ještě dobré; to je model minulých válek, který by ti chytřejší z bruselských blbečků možná byli schopni pochopit. A na tenhle model jsou cvičeny všechny evropské armády.

Jenže není agresivních vnějších států - invaze se neprovádí pancéřovými klíny za podpory letectva, ale masou miliónů zdánlivě bezbranných, soucit vzbuzujících invazorů, kteří se hodlají v Evropě etablovat a díky blbosti evropských současných lídrů ji za několik málo generací ovládnout.

A taková invaze ozřejmila v plné nahotě, že rudozelené vedení EU je naprosto neschopné obrany, neschopné řešit (nejen tuto) krizi, zcela bezmocné a zmateně kvákající, ustavující vejbory a komise, ba z čiré blbosti či z titulu debilních idejí multikulti tuto invazi ještě podporující. A vedení jednotlivých států EU jsou na tom podobně - bránit hranice se z brusele nedoporučuje - bylo by to nehumánní - a frau Merkel se zbláznila.

Stát který není schopen a ochoten bránit své hranice před invazí je předurčen k záhubě. EU je předurčeno k záhubě. Jenom doufejme, že Evropa přitom nebude zničena taky.

M. Pivoda 12.1.2016 13:53

Je lepší, když je člověk na neobvyklou situaci připraven

V Německu jsou prý osahávány ženy, a u nás v Česku, naopak, žena - ekonomka Šichtářová, zakončila svůj včerejší článek zvoláním po "chlapovi s gulama".

Nebuďme pokrytci. Nevíte, prosím, kde se u nás dá koupit mužský "pás cudnosti"? Pro jistotu.

P. Švejnoch 12.1.2016 14:49

Re: Je lepší, když je člověk na neobvyklou situaci připraven

Ano, chápu - člověk si musí chránit ty nejdůležitější orgány.

A (nejen) tímto Vaším příspěvkem jste mi potvrdil, že mozek to ve Vašem případě opravdu není... :-)

M. Pivoda 12.1.2016 17:04

Já jsem jen reagoval na absurdity

Vážený pane, já jsem zde jen jeden z diskutujících.

Pochybnosti o mozku můžete vyjádřit i u výše citované české autorky (Šichtářové) včerejšího článku na Neviditelném psovi. Popravdě řečeno, ten její článek nestál vůbec za přečtení, ale ten její závěr byl skutečně odrazem úrovně české politiky.

J. Jurax 12.1.2016 22:22

Re: Je lepší, když je člověk na neobvyklou situaci připraven

:-))))

P. Vaňura 12.1.2016 13:35

Nět čelověka, nět problema (c) J. V. Stalin

Je úplně jedno, jestli je špatných 5 nebo 50% migrantů, pokud je nedokážeme ROZTŘÍDIT a ty zlé deportovat.

Důležité je, že pokud by tu nebyli migranti, nebyly by tu ani jimi způsobené problémy. My přitom nemusíme problémové lidi likvidovat, jako už zmíněný Generalissimus, úplně stačí je sem NEPUSTIT.

Jakýkoliv růst násilné kriminality je ABSOLUTNĚ NEPŘIJATELNÝ. Naopak, diktátor, schopný násilníky zlikvidovat, aniž by to odnesli řádní občané, se pak stane žádoucím hrdinou. Nemusí to být Stalin nebo Hitler, úplně stačí Mussolini, který dokázal částečně potlačit i mafii!

J. Lepka 12.1.2016 15:05

Re: Nět čelověka, nět problema (c) J. V. Stalin

" ... úplně stačí Mussolini, který dokázal částečně potlačit i mafii! "

No nevím jestli tohle je ten správný příměr. On mafii absorboval mezi své černokošiláče, stejně jako němečtí konfidenti dostali životní šanci v silových strukturách poválečné ČSR, včetně Lidových milic.

J. Jurax 12.1.2016 22:27

Re: Nět čelověka, nět problema (c) J. V. Stalin

No, on Mussolini mafii dokázal potlačit zejména proto, že stejně jako mafie příliš nelpěl na zákonnosti a obrazně řečeno nerozpakoval se střílet (stejně jako mafie).

V. Povolný 12.1.2016 10:07

Tu větu

jsem poprve slyšel od německého ministra vnitra. A nechtěl jsem věřit svým uším. Taková směs pokrytectví, demagogie a zbabělosti.

Ale asi si na to budeme muset zvyknout, stává se to v EU normou. Nebo že by politici přestali strkat hlavu do písku a začali hájit zájmy svých voličů? Já v něco takového už ani nedoufám.

Š. Hašek 12.1.2016 10:23

Re: Tu větu

Připomínám, že v Německu jest stále cca 65 000 amerických vojáků. Dále je snaha řídit Evropu spolkem lidových komisařů .............

Můžeme/musíme se ptát, v zájmu koho vystupují němečtí/evropští potikové? Protože teprve potom pochopíme "nesmyslnosti" německé/evropské politiky.

A stačí, aby president řekl jednoduchou větu - tato země je naše země! A dějou se věci!

J. Lepka 12.1.2016 15:08

Re: Tu větu

V zájmu koho ? V zájmu sebe a udržení svého korýtka. A že z politiky je známá poučka, že nejsilnější soudržnost panuje mezi stejně neschopnými a výrazně převyšuje analogické příklady z fyziky.

K. Janyška 12.1.2016 9:55

Lež je v EU nutná, bez ní to jít nemůže. Je to náhrada

a krátkodobé vyvažovadlo za to, že EU nefunguje, protože nemůže. Socialismus a příkaznictví celým národů a státům je nemožné. Viz SSSR... Dzp.

V. Němec 12.1.2016 8:26

Jelítka, jelítka,

jelita, jelita, ty já mám rád!!!!

J. Jurax 12.1.2016 22:29

Re: Jelítka, jelítka,

Ano, dobře upečená elita už nebude škodit. Dobře upečená jelita mohou dokonce i chutnat.

J. Mrázek 12.1.2016 7:19

Clintonové maily oproti "čajíčku" Sobotky

parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Sobotka-dopadl-jeste-dobre-Ted-unikly-dalsi-maily-Hillary-Clintonove-a-to-je-teprve-cteni-416738

P. Maleček 12.1.2016 6:00

Strach o jelitní EU koryta

Ono islámské kolínské řádění nelze dávat do souvislostí s migrační krizí, stejně, jako k němu následné mlčení a jeho maskování EU jelity (krása češtiny) s jejich touhou co nejdéle zůstat u jelitních EU koryt.To i za cenu islámského zplundrování EU prostoru.

V této souvislosti nelze nepřehlédnout jak Rusko bombardováním civilních syrských cílů tuto migrační krizi eskaluje. Kdypak si toho EU jelita všimne?

J. Mrázek 12.1.2016 7:20

Chudáci "hodnější teroristé"...

Měli bychom se jich zastat, ne ?

J. Kulheim 12.1.2016 8:23

Re: Strach o jelitní EU koryta

Že by za to osahávání a znásilňování mohl Putin?

P. Lenc 12.1.2016 8:59

Re: Strach o jelitní EU koryta

U pošahaného Malečka zcela jistě.

M. Hoblík 12.1.2016 17:01

Re: Strach o jelitní EU koryta

To je ale vůl!

J. Žitný 12.1.2016 4:54

Bolsevicka logika autora:

jak souvisi redaktor Lidovek s "bruselskymi elitami (jelity dle vtipneho autora)"? Spousta Cechu ma tech 40 let komunismu proste hluboko zazranych v sobe - nenavidi vse, co nechapou a za vsechny jejich problemy muze nekdo ze zahranici (obvykle ve spojeni s domacimi "zaprodanci")....

J. Krásenský 12.1.2016 5:59

Bolsevicka logika pana Žitného

Stejně jako kdysi redaktor Lidové demokracie s bolševickými jelity v Moskvě.

J. Žitný 12.1.2016 7:08

Re: Bolsevicka logika pana Žitného

Neni mi znamo o tom, ze by se v zapadni Evrope, potazmo EU, trestali novinari za 'nespravny' nazor.......na to jste byli experti vy, komuniste, at jiz v Moskve nebo Praze.

I. Lyčka 12.1.2016 7:59

Re: Bolsevicka logika pana Žitného

Trestání nejsou, ale musí držet hubu a psát, jak se jim píská.