26.1.2021 | Svátek má Zora


Diskuse k článku

GLOSA: Dvě krásná období

Zas máme jeden rok za sebou. Co nám přinesl? Především hulvátství a nenávist. Tady nemyslím překlad slova pussy v projevu pana prezidenta. Myslím tu bouři, která se sesypala na jeho hlavu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Bartoňová 5.1.2015 17:40

Hrdinové nové doby

Lidé si zvolili prezidenta jakého máme ,tak co jej pořád ostouzet a otírat se o něj . I on má právo vyjádřit svůj názor . Někdo připraví demonstraci s červenými kartami a valná většina lidí si ani nepoloží otázku kdo to zaplatil a proč . To si někteří připadají najednou tak morální odsoudit prezidenta za sprosté slovo no protože je za to moralizování a sprostoty na adresu prezidenta nikdo nezavře hrdinové nové doby dle mého názoru to jsou  nepřemýšlející šaškové. Jolka

J. Schwarz 5.1.2015 19:00

Re: Hrdinové nové doby

Platilo to i pro Klause?

H. Balzám 5.1.2015 19:05

Re: Hrdinové nové doby

Nezávidím vám ani autorovi článku ten permanentně prudičský pohled na svět. Jó, to za našich mladejch let nebylo, že? Pokud by to byla pravda a lidé odsuzovali MZ pouze za ty sprosťárny, možná bych vám i dal za pravdu, že je to zbytečné, ale vy a většina lidí, kteří se štětí, když jsou označeni za přívržence MZ, ale přitom se nestydí velmi generalizovat a označovat všechny jeho kritiky automaticky tu za nenávistné hulváty, tu za nevychovance, , zaprodance, rádobyhrdiny, není schopna a ochotna připustit ani vzdáleně tu myšlenku, že někdo může být kritikem celkového výkonu funkce prezidenta a nemít ani žold od USA, ani nebýt osobním přítelem p. Švarcenberka nebo nedejbože p. Havla. Uvědomte si prosím, že MZ svými výroky a částečně i chováním plive na hodnoty, za které naši předkové bojovali ve válkách horkých i studených a někdy i položili život. Ukazuje tak nejen dospělým, kteří si to dokáží přebrat, ale zejména dětem, které z toho rozum nemají, chování, které budou mnozí považovat za úzus. A úcta k prezidentovi není automatická, musí si ji zasloužit, už nejsme monarchie a báťuška car prezident naštěstí nemůže neuctivce dát trhat koňmi. Takže, než zase označíte kohokoliv za nepřemýšlející šašky, nadechněte se a počítejte do tisíce.