Diskuse
GLOSA: Covid-19, vědci a Sníh
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
K86a47r62e79l 59G12a43m76a45n
To podstatné je, že zatím se o kovidu, jeho skutečného, nikoli domnělého, původu, jeho vlastnostech a možnostech jeho likvidace mnoho neví. Všechny vlády a kompetentní orgány tudíž dost tápou, což je naprosto pochopitelné. Brát v potaz mínění opozice a "kovidových expertů" o chaosu, je úsměvné. Ještě jsem od nikoho kompetentního neviděl a nečetl komplex opatření k potření epidemie. Až takový komplex opatření opozice předloží, smeknu klobouk, a možná budu opozici volit.
J96i52n28d46ř91i92c87h 32V97a26v83r60u44š26k80a
You know nothing, Jon Snow...
I68v87o 54S88p96á54l14e31n59ý
Nějak se v tom ztrácím. Každá země má svoje postupy v boji s virem a většinou stejně mizerné výsledky. U každé země lze dohledat důvody. A najednou se objevuje nějaká snaha připsat mrtvé jiným příčinám. Ale není žádná zanedbaná nemoc, co bude zabíjet hlavně v půlce listopadu a pak ustoupí, stejně jako prokázané případy úmrtí na vir.
H62a75n73a 24P96a86c64u79l67o64v49á
Jedná se o „jasnou politizaci problému“? Pan Bartoň, coby Všeználek, si přečetl jeden článek ČTK a hned ví všechno o této Iniciativě a hned je chytřejší než celá ta skupina odborníků, kteří se do toho Sněhu zapojili.
V19l60a23d20i50m87í22r 97Č32e44r95m49á80k
Tak podobné iniciativy bez zodpovědnosti pouze ventilují další rozporné informace a tím rozhodně krizi nepomáhají, spíše škodí. Jako kdyby fotbalovému mužstvu během zápasu začali radit další nezvaní trenéři...
K22a62r37e64l 18W63á77g92n31e67r
Tak pokud je tam i prof. RNDr. Václav Hořejší CSc., určitě stojí za to Iniciativě Sníh naslouchat. Nelze než s nimi souhlasit v tom, že informací je mnoho ze všech stran a proto je také důležité mít od odborníků společný a silný hlas. Dříve než je někdo bude kritizovat, měl se by se seznámit s obsahem jejich stránek:
V83l26a29d73i34m21í60r 14Č91e78r76m70á17k
Tak informací je mnoho a teď jich bude ještě více.
T73o44m48a18s 41K15o97h25o65u35t
Tímto stylem by tu obrna řádila dosud. Tímto stylem se obrna (a jiné vyhubené) nemoci nejspíš zase vrátí. Víc se k tomu nedá říci.
P91e11t44e59r 10Z70i14n86g55a
Porovnávat obrnu s covidem může pouze zdebil.
M87i92r39o92s30l24a86v 86Š70e40j13n69a
To Švedsko bych, být panem Bartoněm, radši moc nezmiňoval.
Pan Bartoň uvádí, že tam zemřelo na Covid19 celkem 744 lidí na milion.
Nevím, jak starý údaj pan Bartoň použil, ale aktuálně je to už 789 mrtvých na milion.
Pan Bartoň musel tedy psát článek před 14 dny, ale to bude tím, že Švédsko aktualizuje svá data poněkud alternativním způsobem.
T14o51m55a62s 29K69o55h45o86u32t
Různí publicisté si volí ta "fakta", co jim vyhovují. Co se toho Švédska týče, mají-li méně zemřelích, tak jistě nás brzy předhoní (přespurtují). Konecné součty bude možno udělat, až to jednou skončí a ne v poločase či v třetičase.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz